Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 78 431
  • 266
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Може на някои да им се стори наивно или пък други да счетат,че е поредния опит за остроумничене,но онзи ден  говорихме с една приятелка на тази тема.
Та,според нея мъжът след 50 не бил сексуално активен - в смисъл не може да прави секс/искането си е нещо друго/.
Аз под сексуално активен разбирам,че може и иска да прави секс поне 2-3 седмично.
Вие как смятате? Често виждаме как по-възрастни мъже са заедно с някое младо момиче. От мерак ще е от какво друго? Тогава отпада теорията на моята приятелка.И значи могат.Но как? Laughing

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Вие как смятате?


Голяма жена си  Wink такива въпроси да задаваш  Grinning
Относително е бре , няма еднозначен отговор на този въпрос  Laughing

Или ще търсиш отговор в процента на отговорили в анкатата ?!



Че някои и деца правят  Wink как ли  Thinking Laughing ?

# 2
  • Мнения: 1 165
Вие как смятате?





Че някои и деца правят  Wink как ли  Thinking Laughing ?
По-скоро клоня,че предела е към 60 години.
Питам как защото са възможни две опции-или с помощни средства/хапчета/ или пък наистина могат и не трябва да се кахъря толкова.

# 3
  • Мнения: 8 837
А защо се кахъриш? С някой, наближаващ съответната възраст ли си, или планираш да си с такъв? newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Докато има виагра.

# 5
  • Мнения: 1 165
А защо се кахъриш? С някой, наближаващ съответната възраст ли си, или планираш да си с такъв? newsm78
Ха-ха. Интересно ми е. Да ти кажа мъжът ми има още 15 годинки до 50 -те  -сега не го мисля,широко ми е около врата. Simple SmileЗасега,де....Знам ли кой какво ще сподели. newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 8 003
Въпросът е по-скоро за форум "Трета възраст". Все пак около 50 години хората не изпадат в старческа немощ, включая мъжете.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 6 804
 Laughing Всичко е строго индивидуално.
Някои не могат и на 30, други и на 80 не се дават.
Зависи коя клечка си изтеглила - късата или дългата  Laughing

# 8
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Интересна тема. Я да видим как става  Mr. Green Mr. Green

След някоя и друга годинка или десетилетие ще разберем  Wink да сме живи и здарви само  Wink и ще ги нищим и диплим тук  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 634
Като пътуване в бъдещето е тази тема за мен. Предполагам, че много зависи от общото  му здравословно състояние. Питала съм по-възрастни колежки и казват, че след 55г. възможностите постепенно намаляват.

# 10
  • Мнения: 1 775
Може би трябва да питаш Джордж Сорос. Twisted Evil Нали  на 82 се жени за 40 годишна. Странно ми е да има такава тема, в женски форум. Трябваше да я пуснеш в "Татковци" илио в БГ-тати?  Wink

# 11
  • Мнения: 2 755
Laughing Всичко е строго индивидуално.
Някои не могат и на 30, други и на 80 не се дават.
Зависи коя клечка си изтеглила - късата или дългата  Laughing
По скоро въпросът е твърдата или меката Laughing

# 12
  • Мнения: 1 127
Всичко е строго индивидуално. Не мисля, че 50г. е някаква `възлова` възраст за обобщения. Simple Smile


Познавам един многодетен тати с бебе на 51.

# 13
  • Мнения: 12 676
Чарли Чаплин.

# 14
  • Мнения: 305
Наследница съм на един култов пра-прадядо, който след като изгубил жена и пет деца по време на чумата (по турско) се задомил с 35 годишна бездетна вдовица от близкото село (да го "гледа", както казвали роднините).
Дядо бил на 72-3 според историята... Е, пръкнали се нови пет чеда впоследствие  Mr. Green Сега голяма част от населението в малкия ми роден градец се надпреварваме да се хвалим с "имали сме един дядо...."

# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз под сексуално активен разбирам,че може и иска да прави секс поне 2-3 седмично.
Правилно разбираш, обаче... всичко е много относително.
Мъжът ми е на 52, но е в категорията винаги готов за всякакви подвизи и щуротии, разбирай поне веднъж на ден като минимум, съответно аз доскоро смятах именно това за нормално и определено ако бяхме паднали без някаква обективна причина до 2-3 пъти седмично щях сериозно да се притесня.
Говорейки с приятелки установявам как по-скоро ние сме извън нормата, отделно забелязвам и как не ми вярват и мислят, че преувеличавам.
Та, май това е истината:

Laughing Всичко е строго индивидуално.
Някои не могат и на 30, други и на 80 не се дават.
Зависи коя клечка си изтеглила - късата или дългата  Laughing

# 16
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105

Да.

Kакво значение има дали е с помощни средства или без? Хората правят секс, докато искат, сега вече съвсем им се помага за случая меракът изпреварва възможностите.

# 17
  • Мнения: 10 547
Максимум до 40. После е извращение.
А инак- пределната възраст е, докато има с кого.

# 18
  • Мнения: 86
Наследница съм на един култов пра-прадядо, който след като изгубил жена и пет деца по време на чумата (по турско) се задомил с 35 годишна бездетна вдовица от близкото село (да го "гледа", както казвали роднините).
Дядо бил на 72-3 според историята... Е, пръкнали се нови пет чеда впоследствие  Mr. Green Сега голяма част от населението в малкия ми роден градец се надпреварваме да се хвалим с "имали сме един дядо...."

Много обичам такива истории.  Simple Smile Животът е такъв сценарист и режисьор, какъвто човешкото въобръжение дори не може да си представи.   bouquet

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Максимум до 40. После е извращение.

Чакай, чакай, как така извращение?

# 20
  • Мнения: 4 569
Мисля си че и над 60 ще може, ако е здрав.

# 21
  • Мнения: 1 165


Да.

Kакво значение има дали е с помощни средства или без? Хората правят секс, докато искат, сега вече съвсем им се помага за случая меракът изпреварва възможностите.
Според мен има.Медикаментите въобще не са толкова безвредни,ако се вземат често.
CTramell -за мен сте изключение от правилото.Аз поне не познавам дългогодишно семейни двойки ,които да се радват на такъв "здрав" сексуален живот.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 127
Мисля си че и над 60 ще може, ако е здрав.

Peace

# 23
  • Мнения: 1 252

CTramell -за мен сте изключение от правилото.Аз поне не познавам дългогодишно семейни двойки ,които да се радват на такъв "здрав" сексуален живот.  bouquet
Понеже и аз споделям, написаното от CTramell, значи ние сме второто изключение! Моят мъж е над 50!
Дай Боже, да сме много "изключенията"! Peace

# 24
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Скоро попаднах в една компания на 70-75 годишни (мъже и жени)
Ако знаете какви страсти се вихрят  при тях(пийнаха си и станаха доста откровени).
Так че, не бързайте да ги отписвате на 40- 50 г
Мъжете на 40 - 50 ако са здрави, са в силата си!

# 25
  • Мнения: 10 547
Максимум до 40. После е извращение.

Чакай, чакай, как така извращение?

Така:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=673286.msg22756690#msg22756690 - пост 58

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Точно така. Колко са такива обаче не знам.

Няма правило - има мъже, които и на 40г не могат сигурно, има и други, които и на 60г са във форма ...

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Според мен поне до 60 си могат идеално. За после... не знам....  Thinking

# 28
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Докато го могат физически и докато има с кого - да го правят.  Grinning Пределна възраст няма според мен, някои имат проблеми и на 20, други нямат на 80.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
Според мен и на 60+ си се справят някои мъже.Ако се не лъжа Антъни Куин на 70 и нещо стана баща Mr. Green,може и с помощта на градинаря,но все е имал някакво участие за да се нарече млад татко.
Около мен сме все между 35-40годишни и тепърва още деца правиме.
И малко инфо за Антъни К......" Има общо 12 деца от 4 различни жени, някои от тях актьори. Между първото и последното му дете разликата е почти 60 години."

# 30
  • Мнения: 241
Да.
Kакво значение има дали е с помощни средства или без? Хората правят секс, докато искат, сега вече съвсем им се помага за случая меракът изпреварва възможностите.
Според мен има.Медикаментите въобще не са толкова безвредни,ако се вземат често.
...

А за какво и за кога да се пазят, примерно след 60+, че да пропускат сегашния момент?  Wink Я виж кривата на спестяванията, че е универсална за цял свят. Същото е с пазенето на здравето.

# 31
  • Мнения: 1 165
Ааа,не става въпрос да живеят с орлите,но да живееш пълноценно и качествено. Ако ги тресне някой инфаркт....трябва по-умерено да се действа с тези неща.
Въпросът ми е по-скоро  без помагала да колко години мъжът е активен?

# 32
  • Мнения: 86
Известни мъже, станали татковци след 50. Някои от тях над 70  Wink

http://o.aolcdn.com/art/gat/parentdish/28/1/parents-over-50.html

Enjoy!

# 33
  • Мнения: 1 165
Известни мъже, станали татковци след 50. Някои от тях над 70  Wink

http://o.aolcdn.com/art/gat/parentdish/28/1/parents-over-50.html

Enjoy!
Уау.Кевин Костнър изглежда супер добре на снимката.

# 34
  • Мнения: 17 546
Аз поне не познавам дългогодишно семейни двойки ,които да се радват на такъв "здрав" сексуален живот.  bouquet
Laughing
Затова не намирам смисъл да разказвам или да убеждавам някого при подобни дискусии.
Вие, ако щете вярвайте, ние сме си добре. Wink Чак всеки ден с постоянство не ни се случва с мъж ми, но пък има дни и вечер, и сутрин... Blush
И въобще с добре изглеждащ, атлетичен мъж на 52, някои 30 годишни могат да си мечтаят. Sunglasses

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
не разбирам, защо така ги отписаха тук 50-годишните! Хората са си съвсем наред! Че и тези с дългите бракове!

# 36
  • Мнения: 305
не разбирам, защо така ги отписаха тук 50-годишните! Хората са си съвсем наред! Че и тези с дългите бракове!
Защото са им пълни главите с предразсъдъци и завист, ето затова  Grinning
Спомням с преди време една тема, в която съфорумки разпалено обясняваха как е ама абсолютно невъзможно да ти е хубав сексът, ако си с брачен стаж от 10+ години... Е да си ядат ушите, само това мога да има кажа от моята позиция  Laughing
А имеше преди години една много интересна тема точно за секса на 50 годишните, нещо не мога да я изровя в архива, дано не е изтрита - много интересни неща имаше споделени там (както и поредните злобни глупости, изписани от млади, зелени и вкиснати дами  Mr. Green)

# 37
  • Мнения: 2 448
Баща ми е 60 +, свободен и още сменя приятелки, някои от които по млади и от мен  Crazy , защото още не му било времето да се вземе с някоя бабичка да се гледат на старини. От време на време усещал, че не му се занимава вече чак толкова с жени, обаче не се дава съвсем.  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 165
не разбирам, защо така ги отписаха тук 50-годишните! Хората са си съвсем наред! Че и тези с дългите бракове!
Защото са им пълни главите с предразсъдъци и завист, ето затова  Grinning
Вие пък!Няма какво да отписвам нещо,което ми предстои.
 И не завиждам,напротив -радвам се,че имаше потребителки,които споделиха своя опит-пожелавам си и аз такъв.

# 39
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Баща ми е 60 +, свободен и още сменя приятелки, някои от които по млади и от мен  Crazy
'Ми евала му, какво пък (освен ако на теб не ти е драма, но доколкото съм те чела - едва ли).
Познавам и 70+ такъв, даже май 80 навърши вече, след сума ти лечения от доста сериозни болести, дано не се случват на иикого.
Жаждата за живот е страшен двигател, пожелавам я на всички, а гадостите да спят под камък   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 288
Виждала съм страхотни мъже към 50, че и над, които определено са ми изглеждали можещи. Все си мисля, че един мъж с нормално либидо преди и след 50 ще си е сексуално активен.

# 41
  • Мнения: 571
До като има вибратори и производителите на батерии работят с пълни сили,не си развалям рахата с никакви предели.Все пак за латекса няма възраст Peace

# 42
  • Мнения: 755
Индивидуално е в съчетание с физика и дух.

Мирке, ама вибратора няма ръчички и уста/други важниатрибути, които влизат в употреба- знаеш/ или и това вече е измислено?!

# 43
  • Мнения: 571
Форти,знам де.Ама има мъже дето и ръце,усти и подобни не ползват Rolling Eyes
За мен ако искаш нещо си го правиш сам.Но това си е за мен и мое мнение де

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
По-скоро ще сменя мъжа, отколкото да си го правя сама! А и вибраторът е с ограничени функции, друго си е един истински, жив мъж!

# 45
  • Мнения: 755
Форти,знам де.Ама има мъже дето и ръце,усти и подобни не ползват Rolling Eyes
За мен ако искаш нещо си го правиш сам.Но това си е за мен и мое мнение де

Това за сам е така. Обаче аз с таквиз екземпляри не мОА се "обичам", то ако ще е така ще ида в гората и ще се прегръщам с дърветата- хем ще взема от силата им ще се надишам с чист въздух. Grinning

# 46
  • Мнения: 139
Ако човек е физически здрав - съмнявам се да спира да "може" на 50 години. Виж, по-често срещаната причина за спад в активността при мъже, които са в дълга връзка е: "не иска" с дългогодишната партньорка, но ако му попадне някоя 20-30 годишна, обикновено друга песен запява. Имам няколко колеги/познати мъже, които чистосърдечно са си го споделяли. Иначе гледат и уважават жените си, но не тръпнат от желание за плътски изяви с тях.

# 47
  • Мнения: 755
Ако човек е физически здрав - съмнявам се да спира да "може" на 50 години. Виж, по-често срещаната причина за спад в активността при мъже, които са в дълга връзка е: "не иска" с дългогодишната партньорка, но ако му попадне някоя 20-30 годишна, обикновено друга песен запява. Имам няколко колеги/познати мъже, които чистосърдечно са си го споделяли. Иначе гледат и уважават жените си, но не тръпнат от желание за плътски изяви с тях.

...което поражда и обратният въпрос: Каква е пределната възраст до която и жената може да прави секс?!

# 48
  • Мнения: 139
...което поражда и обратният въпрос: Каква е пределната възраст до която и жената може да прави секс?!
От чисто техническа (физиологична) гледна точка, жената "може" до дълбоки старини. Дали иска, има ли потребност и нужда да го прави и споделя ли се тази потребност от някого - вероятно е нещо много, много относително. Предполагам все пак, че след менопаузата у повечето дами настъпва спад в либидото.

# 49
  • София
  • Мнения: 62 595
докато иска.

# 50
  • Мнения: 21 604
  Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

# 51
  • Мнения: 139
  Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...
Някой, чиято друга алтернатива е да седи "на сухо"? Wink

# 52
  • Мнения: 7 947
Може на някои да им се стори наивно или пък други да счетат,че е поредния опит за остроумничене,но онзи ден  говорихме с една приятелка на тази тема.
Та,според нея мъжът след 50 не бил сексуално активен - в смисъл не може да прави секс/искането си е нещо друго/.
Аз под сексуално активен разбирам,че може и иска да прави секс поне 2-3 седмично.
Вие как смятате? Често виждаме как по-възрастни мъже са заедно с някое младо момиче. От мерак ще е от какво друго? Тогава отпада теорията на моята приятелка.И значи могат.Но как? Laughing

Зависи. На 54 имам реален пример за мъж – който има силно либидо и го може прекрасно. Като го гледам вероятно още поне няколко години ще може.
При жените не знам обаче как е. След критическата?

# 53
  • Мнения: 7 947
По-скоро ще сменя мъжа, отколкото да си го правя сама! А и вибраторът е с ограничени функции, друго си е един истински, жив мъж!

И ако след няколко години мъжът ти му секне? Ще го смениш или ще се задоволявате инак?

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 364
Индивидуално е - някои и на 20+ едва го вдигат, други на 50 и над се справят чудесно.
Един мъж на 50, ако е здрав, би могъл да води активен полов живот, защо не? Както и на 60. Може би към 70-тте и над има сериозен спад във възможностите или вече липсват такива.
А при жените съм чувала, че след критическата има промяна в либидото. По време на критическата обаче ставали силно сексуално активни. Влияе се от хормоните, от темперамента и от партньора до теб, предполагам. 

# 55
  • Мнения: 3 371
Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

до има-няма 100 години. въпросът е дали ти/или който там е/ би искала сбръчкан, спиджурясан, пиещ виагра мъж.

за другите не знам, за мен е много важна естетиката/страшно ми действа /, а да, и физиологията Wink

след 55 , за мен лично - само изключения стават/визуално, техника и т.н/. забелязвам, че колкото остарявам, 'дърпам' надолу границата с годините Twisted Evil

# 56
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

Представих си го, ужасссссссс  rotfImbo

# 57
  • Мнения: 3 371
Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

Представих си го, ужасссссссс  rotfImbo

а, де, и аз това имах предвид Twisted Evil

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ами то и ние не седим на едно място и не сме вечно млади, красиви и стегнати - и ние ще се отпуснем, ще се сбръчкаме - нормално е, както има дедовци, така има и баби.  Wink И гърдите няма да са вечно стегнати и твърди, нито косата все така мека... И едва ли бихме били щастливи, ако човекът до нас ни откаже заради това. Жената много по-бързо остарява и много по-видимо. Още на 30 я няма вече младежката свежест, на 40 вече и първите бръчки са налице, а на 50 може и да е красива, но не и млада, а за привлекателност не се знае - и първо кожата ще го покаже. Така, че по-добре да не го мислим...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Максимум до 40. После е извращение.
Мдааа... Точно снощи голямата ми дъщеря ми заби въпроса: "Мамо, вие с тати правите ли все още секс?". За протокола, аз съм на 41, той на 43г. И като и отговорих леко възмутено и утвърдително реакцията и беше: "Оууу, ужас!"  Joy
Е, за едно 16 годишно е разбираемо донякъде, ама като гледам, има и доста зрели жени във форума, които споделят подобни схващания.  ooooh!
А сериозно по темата- моженето е строго индивидуално и зависи от много фактори. Логично е по- активните сексуално в млада възраст, да са такива и на по- късен етап. Щото не си представям един пасивен 30+ мъж изведнъж да се развихри към 60-те.

# 60
  • Мнения: 3 371
Ами то и ние не седим на едно място и не сме вечно млади...
права си Grinning

така е, и все пак, искам някой с моите параметри, ако разбираш какво искам да кажа, де Twisted Evil Grinning Crazy Flutter


това е направо млад мъж /от моята гледна точка Laughing Wink Hug/

# 61
  • Мнения: 571
Е,на 16г щерка никога не бихме казали правим или не секс.Аз нея питам ли я,че тя да задава въпроси на нас-родителите и.Що за своеволие,баси.Ще съм под 40-баща и доооооста над тях,но имаме принципи.
Възпитавам си я достатъчно добре.

# 62
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Това не е недостатъчно възпитание. Просто майката не е намерила по-дипломатичен отговор.

# 63
  • Мнения: 1 288
Това не е недостатъчно възпитание. Просто майката не е намерила по-дипломатичен отговор.

Как по-дипломатично да обясниш, че си все още млад и и че сексът е напълно нормално занимание за хора в ранните си 40?

# 64
  • Мнения: 571
А за чий да обяснявам бе? Тя ми е дъщеря-не колежка,приятелка,братовчедка......Ще и кажа,че не е нейна работа и точка.Аз не съм питала майка си никога,брат ми също не я е питал.В какво общество живеем,бе хора?
Аз няма да седна да ги разпитвам-децата си-колко често и дали правят секс.Леле,невероятна история.Аз за мъжа си не знам колко пъти прави секс,че на дъщерята да задавам/един ден/подобни въпроси ooooh!
Ауууууууу да ме пита нещо такова-няма по-голям бой,от тоя дето ще и тегля.

# 65
  • Мнения: 7 947
Това, че ти не желаеш да имаш свободата да контактуваш с дъщеря си без предразсъдъци, да й бъдеш и приятел, освен само родител – си е лично твой проблем, който може лоша шега да ти изиграе.
Подобен въпрос нито би ме притеснил, нито затруднил, лично мен. Напротив – показва, че момичето чувства достатъчно близка майка си. Както аз бих искала да съм наясно с половия живот на детето си, докато стане на 18 – не виждам причина то да не може да задава подобни въпроси.

# 66
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
А за чий да обяснявам бе? Тя ми е дъщеря-не колежка,приятелка,братовчедка......Ще и кажа,че не е нейна работа и точка.

В същата ситуация и аз (много се сконфузих) казах на дъщеря ми, че въпросът е прекалено личен и няма да й отговоря.

Моят полов живот нЕма нужда да интересува дъщеря ми. Или когото и да било друг. Не давам да ми бъркат в гащите, както и аз не бъркам в чуждите.

Последна редакция: пн, 20 авг 2012, 14:37 от Котьо Тръмп

# 67
  • Мнения: 7 947
А за чий да обяснявам бе? Тя ми е дъщеря-не колежка,приятелка,братовчедка......Ще и кажа,че не е нейна работа и точка.

В същата ситуация и аз (много се сконфузих) казах на дъщеря ми, че въпросът е прекалено личен и няма да й отговоря.

Питам съвсем сериозно.
Моят син е малък засега, но ми е чудно как ли бих реагирала аз – мисля си, че не бих се притеснила. Всъщност имахме един случаи, когато на 5г беше гледал порно и ме попита – тогава не знаех какво да отговора и го отрязах, но защото беше прекалено малък. Иска ми се като по-голям – да имаме откровен контакт с него...
Знаете, че за 15-16 годишните родителите са дърти, те не разбират, от миналия век са  Joy Това си е нормално май, та в тая насока въобще не се учудвам на въпроса на момичето...

# 68
  • Мнения: 87
Не съм изчела темата, но си е до човека.

Онзи ден ще ви кажа един дядо в сравнително напреднала възраст (80г.) какво ни сподели. С колежките бяхме леко втрещени понеже го каза ей така от нищото. "Момичета правете много секс така ще се чувствате и ще изглеждане млади. Аз на 60 правих секс всеки ден, на 65 по 2-3 пъти на седмица, на 70 веднъж на месец, на 75 спря да ми става, сега на 80 вече и не искам." Така, че според мен 50 години си е меко казано рано да се спира с това удоволствие.  Laughing

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 268
*Мира* ти ме разби с това възмущение!
И какъв точно е проблемът, че ме е попитало детето и че аз съм и отговорила? Нормално е да е любопитна, доста неща тепърва ще и се изясняват. Изграждането на доверие между деца и родители предполага известна доза откровеност. Не мога да изисквам да е еднопочна. А повярвай ми, много ми е важно да съм нясно точно с тази част от живота и.
След този въпрос и няколкоминутен размисъл ми заби питането дали било вярно, че е по- добре дефлорацията да стане с пръсти, за да не боляло толкова? Е, аз какво, да я изгоня за невъзпитаното и поведение ли?  Simple Smile Радвам се, че се допитва за тези неща, че каквито "фолклорни" разбирания се носят между съучиничките и... тръпки ме побиват от толкоз безпросветност. Предпочитам да обсъжда с мен техническата страна на нещата, а и не само.

Котьо, аз просто дадох утвърдителен отговор и се възмутих, че ни има за толкова стари. Не съм обснявала подробно как, колко и защо. Това наистина не е нейна работа.  Wink

# 70
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Вилико, отговори на детето  както прецениш за правилно, защото ти си го познаваш. Сигурна съм, че няма да те пита - момчетата не питат майките си, а по-скоро бащите. Моят  сексуален живот си е мой, никой няма право на достъп до него. Ако и там пусна някого ще се чувствам много зле.

Елито, на тоя дъртак му се е дощяло като е видял толкова млади гургулички  Grinning

Северина, миналата седмица дъщеря ми - 21 годишна - и баща й се скараха, защото тя твърдеше, че 40 годишните били старци. А какво остава за 16 годишната ти дъщеря!

# 71
  • Мнения: 7 947
Разбира се, че ще отговоря – както намеря за добре. Просто ми беше любопитно. А в интерес на истината – нищо, че е момче – все мен пита за всичко, просто с баща му е някак друга комуникацията, аз съм по обясненията обикновено. Вероятно като порасне ще е инак...Но и тогава съм сигурна, че баща му при мен ще го праща

Иначе да отговориш на въпрос дали правиш секс – не виждам да е нахлуване в личнот опространство. Напротив дори, тогава детето може малко да си пооправи представите – относно старостта на мама и тате
 Wink

И още нещо, винаги съм завиждала на една моя приятелка, която беше приятелка с майка си. Говореше с нея за такива неща, за които мен дори ме беше срам да помисля - да говоря с нашите...Вероятно затова ми се иска сега да дам на детето си тая близост.

# 72
  • Мнения: 1 127
Холандец чупи рекорди – баща е на цели 82 деца

http://curious.actualno.com/Holandec-chupi-rekordi--bashta-e-na- … -news_397662.html

Цитат
42-годишният Ед Губен от град Маастрихт е баща на 82 деца и съвсем заслужено получи негласно титлата за най-плодовития „професионален” производител на деца
.....

Всеки месец мъжът приема в дома си до 15 дами, които имат желание да заченат...

Ей на това му се вика висока `производителност`. Whistling  Grinning

# 73
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
И още нещо, винаги съм завиждала на една моя приятелка, която беше приятелка с майка си. Говореше с нея за такива неща, за които мен дори ме беше срам да помисля - да говоря с нашите...Вероятно затова ми се иска сега да дам на детето си тая близост.

Не следвай чужда карта, Вилико.

# 74
  • Мнения: 7 947
И още нещо, винаги съм завиждала на една моя приятелка, която беше приятелка с майка си. Говореше с нея за такива неща, за които мен дори ме беше срам да помисля - да говоря с нашите...Вероятно затова ми се иска сега да дам на детето си тая близост.

Не следвай чужда карта, Вилико.

Моля?
 newsm78 Нима ти не се стараеш – да избягваш с детето си онова, което на теб като дете ти е липсвало?

# 75
  • Австрия
  • Мнения: 2 320

CTramell -за мен сте изключение от правилото.Аз поне не познавам дългогодишно семейни двойки ,които да се радват на такъв "здрав" сексуален живот.  bouquet
Понеже и аз споделям, написаното от CTramell, значи ние сме второто изключение! Моят мъж е над 50!
Дай Боже, да сме много "изключенията"! Peace

+1

 Grinning

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
По-скоро ще сменя мъжа, отколкото да си го правя сама! А и вибраторът е с ограничени функции, друго си е един истински, жив мъж!

И ако след няколко години мъжът ти му секне? Ще го смениш или ще се задоволявате инак?

Сакън, не пиши такива работи! Нищо няма да му секне!

# 77
  • Мнения: 7 947
По-скоро ще сменя мъжа, отколкото да си го правя сама! А и вибраторът е с ограничени функции, друго си е един истински, жив мъж!

И ако след няколко години мъжът ти му секне? Ще го смениш или ще се задоволявате инак?

Сакън, не пиши такива работи! Нищо няма да му секне!

 Joy
  bouquet
Дай Боже всекиму!

# 78
  • Мнения: 3 371

42-годишният Ед Губен от град Маастрихт е баща на 82 деца и съвсем заслужено получи негласно титлата за най-плодовития „професионален” производител на деца
.....

Всеки месец мъжът приема в дома си до 15 дами, които имат желание да заченат...

това е интересно да се види, ама само да се види Laughing

аз като се познавам обаче, мисля, че едно цяло посещение би ми било в повече и ще съм си била дузпата още първите 5 мин, ако заваря 80 деца - - направо ще ме подлудят Crazy

# 79
  • Мнения: 17 546
А за чий да обяснявам бе? Тя ми е дъщеря-не колежка,приятелка,братовчедка......Ще и кажа,че не е нейна работа и точка.Аз не съм питала майка си никога,брат ми също не я е питал.В какво общество живеем,бе хора?
Ти - в праисторическо.
Все едно децата ви не знаят, че не сте ги намерили у тиквите...

# 80
  • Мнения: 10 547
Дори и да не отговоря на детето си директно на въпроса, правим ли секс с баща му, което ме съмнява, че ще направя, то поне ще се постарая да не оставя у него заблуждението, че 40 годишните са стари и неправещи секс по принцип.
Така години наред бях убедена, че съпругата на 38-годишния ми учител по математика му е изневерила за да имат бебе. Била съм около 13-годишна.
За голямото ни дете явно е съвсем в реда на нещата хората да правят такива неща на тези години, защото в последната календарна такава поне четирима около 40-те родиха/ им се деца.

А инак живеем в общество на ширеща се масова сексуална неграмотност. Щото то не е само да знаеш как да ръгаш и цъкаш.

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
зависи колко е голямо детето. Като влезе в пубертета не виждам смисъл да се крие, че секс се прави И от родителите, и те не са прекалено стари за него. Ако попита, имам предвид.

# 82
  • Мнения: 17 546
А инак живеем в общество на ширеща се масова сексуална неграмотност. Щото то не е само да знаеш как да ръгаш и цъкаш.
Ами като повечето родители са оставили децата си да научат как се правят тези неща именно от "фолклора" на улицата и чалга клипчетата, така ще е. Затова тук във форума има култови въпроси в теми, в които се нищят креватни отношения.
В "Семейни отношения" често се появяват теми "мъжът ми не прави секс с мен" или нещо подобно, както и обратното, защото тези хора сигурно като деца са възпитани, че сексът е само за продължение на рода. Затова се появява категорията "асексуални". Направили децата и не им се бъхти повече...
Те шимпанзетата бонобо са маймуни пък правят секс за кеф, а хората се срамуват от това, уж са висши същества.

Последна редакция: пн, 20 авг 2012, 15:41 от Бижy

# 83
  • Мнения: 10 547
Вчера в темата за майките-лесбийки четох, че за сексуалното възпитание роля има единствено и само училището, и то във възрастта около 18-тата година.

# 84
  • Мнения: 7 947
Вчера в темата за майките-лесбийки четох, че за сексуалното възпитание роля има единствено и само училището, и то във възрастта около 18-тата година.

Темата е жестока, но точно това съм го изпуснала...

# 85
  • Мнения: 1 288
Не го разбирам това ретроградно сексуално мислене. Желание за градене на някакъв целомъдрен имидж пред децата ли е?

Хайде сега, скоро станаха 44 години от Уудсток. Laughing

# 86
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Моля?
 newsm78 Нима ти не се стараеш – да избягваш с детето си онова, което на теб като дете ти е липсвало?

Да, но само това, което ми е липсвало в отношенията ми с родителите. Чуждите никога не са ми били пример. Вярно е, че съм харесвала взаимоотношенията в много семейства, но знам, че не мога да ги приложа, защото не ми идва отвътре. И ако опитам да го направя все пак няма да съм искрена със себе си. А неискреността със самия себе си води до кофти неща.

# 87
  • Мнения: 7 947
Моля?
 newsm78 Нима ти не се стараеш – да избягваш с детето си онова, което на теб като дете ти е липсвало?

Да, но само това, което ми е липсвало в отношенията ми с родителите. Чуждите никога не са ми били пример. Вярно е, че съм харесвала взаимоотношенията в много семейства, но знам, че не мога да ги приложа, защото не ми идва отвътре. И ако опитам да го направя все пак няма да съм искрена със себе си. А неискреността със самия себе си води до кофти неща.

 Laughing Надявам се да върнеш и прочетеш пак какво съм написала. Пределно ясно е.
Не знам как намеси искреност. Последно кофти ли би било да искам да съм приятел с детето си?

# 88
  • Мнения: 6 804
А за чий да обяснявам бе? Тя ми е дъщеря-не колежка,приятелка,братовчедка......Ще и кажа,че не е нейна работа и точка.Аз не съм питала майка си никога,брат ми също не я е питал.В какво общество живеем,бе хора?
Аз няма да седна да ги разпитвам-децата си-колко често и дали правят секс.Леле,невероятна история.Аз за мъжа си не знам колко пъти прави секс,че на дъщерята да задавам/един ден/подобни въпроси ooooh!
Ауууууууу да ме пита нещо такова-няма по-голям бой,от тоя дето ще и тегля.

Ауууууу ама много си зле. То и моята малко на умряло куче като теб нож вадя, но верно си много зле ............... а си само на 25.......................

# 89
  • Мнения: 1 252
Ето защо ще има мнооого теми от сорта "Дали съм бременна", "Ако съм бременна" и пр.  Мира на 25 ли си?  Аз с децата си говоря на  тези теми без задръжки и от малки, откакто има еротични и агресивни реклами по ТВ говоря. В една друга тема четох "ще говоря когато му дойде времето" Времето идва още когато детето започва да се заглежда , да пита... Големият ми син беше едва на 6 години, когато ми се наложи да говоря. Знае, че дори да го е срам , аз ще отговоря.И няма да го излъжа както правеха други майки на връстниците му. Сега за справка е мъж почти на твоите години.

# 90
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Laughing Надявам се да върнеш и прочетеш пак какво съм написала. Пределно ясно е.
Не знам как намеси искреност. Последно кофти ли би било да искам да съм приятел с детето си?

Трудно ми е да проследявам духа на мисълта ти.
Каквото искаш ти за твоето дете е добро за него според теб. Сега по-добре ли е?
Родителство и приятелство  newsm78 Предпочитам да съм добра майка. Щом детето усеща моята искреност Grinning и ми се доверява приятелството е налице.

# 91
  • Мнения: X
Като знам колко млади хора имат проблеми в секса или изобщо липса на секс, май 50 годишните правят повече секс...    Laughing
Съпругът ми е на 47 и все още нямам оплаквания, дори напротив.Дай Боже, още дъъълго да е така!   Peace

По повод децата :
Какъв е проблема отговора да е нещо подобно:"Да, правим секс.Когато обичаш някого и държиш на него, това е още един начин да покажеш любовта си." ....те не питат все пак къде, кога и колко секс правите.  Simple Smile

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Отдавна мисля, че всъщност не биологичната възраст определя дали един мъж е стар, а именно моженето да прави секс. Не сте ли го чували това:
Един мъж започва да остарява, когато за пръв път не може да повтори.
И е остарял, когато за втори път не може и един път.
А колкото до секса със стар и сбръчкан индивид, баба ми казваше: „ Като бях млада се чудех на старите двойки, как спят едни до други с тия сбръчкани дядовци/баби. Пък сега като остарях - гледам, гледам - от моя дядо по-хубав няма“. Та ако си остарял с този човек - приемаш го за естествено.


п.п. ама пък аз какво ли разбирам - на 40 и секс не правя Joy.

# 93
  • Мнения: 1 165
Вярно е това обаче,че има мъже и на по 30 години,които не могат да правят секс.Имам позната,която дълги години беше с един мъж,с който се впослдствие се разделиха.Всички бяха много учудени от тази развръзка,но се оказа,че човекът просто не може да прави секс.Лягали си вечер един до друг и това е. Иначе споделяше,че го е хващала да гледа порно и да маструбира. Но,за физически контакт и дума  да не става. Действително същият този мъж впоследствие не създаде никаква трайна връзка. И деца няма. А сега е на около 42-43 години. Бяха заедно коло 5-6 години. Представям си какво й е било на момичето.

# 94
  • Мнения: 3 371
Вярно е това обаче,че има мъже и на по 30 години,които не могат да правят секс.

възможно е , но само в реалния живот Simple Smile
тук, във форума се знае -  съпругът на ССф е вечно млад ,  свеж и запазен сексуален мераклия с непресъхващи функции/че обича само нея и и е верен до гроб се подразбира  Laughing/  поне до 90г.
като навърши 90, ще му мисли, дали да не го смени с някой на 85 Simple Smile

# 95
  • Мнения: 10 547
Вярно е това обаче,че има мъже и на по 30 години,които не могат да правят секс.

възможно е , но само в реалния живот Simple Smile
тук, във форума се знае -  съпругът на ССф е вечно млад ,  свеж и запазен сексуален мераклия с непресъхващи функции/че обича само нея и и е верен до гроб се подразбира  Laughing/  поне до 90г.
като навърши 90, ще му мисли, дали да не го смени с някой на 85 Simple Smile

И би следвало да е така. Това са твърде лични теми, които е редно да се обсъждат не с потребители във форум, а със специалисти. И да бъде споделен проблемът, спектърът от видовете отношение на околните е ясен.

# 96
  • Мнения: 241
...
И е остарял, когато за втори път не може и един път.
...
Веднъж пиян като мотика, втори път пиян до безсъзнание — това е алкохолизъм, а не старост... Mr. Green

# 97
  • Мнения: 10 701
слънчева*,
майтапиш се ти, но колежката на моя приятелка е на 72години, пази диети (слаба е), гласи се и признава, че го прави, за да не я зареже мъжът й, който гони 80-те. Продължават да правят секс по негово настояване поне 3 пъти седмично. Тя няма желание, обаче не му отказва, за да не я смени с друга.

# 98
  • Мнения: 7 947
Вярно е това обаче,че има мъже и на по 30 години,които не могат да правят секс.

възможно е , но само в реалния живот Simple Smile
тук, във форума се знае -  съпругът на ССф е вечно млад ,  свеж и запазен сексуален мераклия с непресъхващи функции/че обича само нея и и е верен до гроб се подразбира  Laughing/  поне до 90г.
като навърши 90, ще му мисли, дали да не го смени с някой на 85 Simple Smile

И би следвало да е така. Това са твърде лични теми, които е редно да се обсъждат не с потребители във форум, а със специалисти. И да бъде споделен проблемът, спектърът от видовете отношение на околните е ясен.

Би следвало, като ти е прекалено лична темата – просто да не пишеш!
Не виждам как лъжата помага в случая, но явно начини и причини всякакви.

# 99
  • Мнения: 10 547
Разбира се, Вили, права си. Но и да кажеш нещо, което не е от типа "На 40 му окапа дръжката", то следва, че мъжът ти на 100 ще клати като млад гибон бананова палма. Тук, ако не си разбрала, се четат рядко редовете, повече между тях.

# 100
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбира се, Вили, права си. Но и да кажеш нещо, което не е от типа "На 40 му окапа дръжката", то следва, че мъжът ти на 100 ще клати като млад гибон бананова палма. Тук, ако не си разбрала, се четат рядко редовете, повече между тях.

 Joy Joy

# 101
  • Мнения: 7 947
Нееееее, тук не се чете, а директно се интерпретира, според личните възможности  Wink
Но като цяло...винаги съм се чудела що им е на повечето градене на тоя пуст имидж...тоест имам едно обяснение, ама...

# 102
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
...винаги съм се чудела що им е на повечето градене на тоя пуст имидж...
И аз все се чудя какво е това изтъкване....  Thinking

# 103
  • Мнения: 10 547
...винаги съм се чудела що им е на повечето градене на тоя пуст имидж...
И аз все се чудя какво е това изтъкване....  Thinking

Но, моля ти се, ако Красимира не пропуска да се изтъква, Шантал ви пуска по водната пързалка, то за други, ако кажат, че са видели днес изгрева, то веднага ще им кажат, че се хвалят, защото паметното събитие не се е случило в Младост, а на Малдивите. Та, като ти кажат тук, че си с големи уши, да знаеш, имаш си ги.

# 104
  • Мнения: 7 947
Ох, обаче секса с дядо ми е по-интересен, дайте да се върнем на темата  Joy

# 105
  • Мнения: 10 547
Хайде, свекър ми, да е жив и здрав, е в средата на 60-те. Последната му любов е около 30-те. Дай Боже всеки му.

# 106
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..... Та, като ти кажат тук, че си с големи уши, да знаеш, имаш си ги.
Хммм, дали!  Rolling Eyes

Ох, обаче секса с дядо ми е по-интересен, дайте да се върнем на темата  Joy
Е, връщаме се, де!  Wink

Касита, аз пък като бях на 30, изобщо не можех да си се представя с някой на 50 например, та камо ли на 60... Ама то... разни хора, разни идеали....

# 107
  • Мнения: 7 947
Ма то много зависи да ви кажа. Не е до идеалите само...Сякаш не ви се е случвало нещо, дето преди да сте отричали с думите- ооо, абсурд!
В тая връзка и аз не си бях представяла, че може да ми бъде интересен човек в спомената възраст, ама всъщност се случи.
Това, което съм забелязала също е, че мъжете около 50те придобиват един доста различен и привлекателен за мен външен вид, плюс опита и интелекта - ако го има - става добра комбинация. Жена на 50 е друга бира, мъжете някак по-красиво остаряват май...

# 108
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
О, да, така е!
Но аз казвам за себе си - някак прекалено стари ми се струваха тогава. Сега вече мъжете на 50 ми се виждат по-привлекателни.... Wink

# 109
  • Мнения: 241
О, да, така е!
Но аз казвам за себе си - някак прекалено стари ми се струваха тогава. Сега вече мъжете на 50 ми се виждат по-привлекателни.... Wink
"Де оня глас..." , а?  newsm08

# 110
  • Мнения: 755
Добре де кво смешно, ако баба и дядо си правят секс както , когато са си били млади...аз ПА не виждам нищо смешно. Crossing Arms По смешно е баба с внуче или дядо с такова ... ама кво ли разбирам аз де... Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 11:30 от Fortune

# 111
  • Мнения: 7 947
Че па кой се смее?  Sunglasses
Човещинка...

# 112
  • Мнения: 755
Ох, обаче секса с дядо ми е по-интересен, дайте да се върнем на темата  Joy

ми ти се хилотиш... да не мислиш , че няма станем баби, м? Laughing

# 113
  • Мнения: 10 701
Ох, обаче секса с дядо ми е по-интересен, дайте да се върнем на темата  Joy
Преди 2-3 седмици по Нова даваха един филм - Бойнтън бийч клуб, който показваше точно любовта и секса над 60г. Много забавен и образователен беше  Laughing. Търсих го по торентите, но не го намирам.
Та там дядото (над 70 може би) след смъртта на жена си ще прави секс с нова жена. Тя се съблече и той като й видя увисналите гърди се спече въпреки виаграта. Не че той изглеждаше по-добре  Twisted Evil

# 114
  • Мнения: 755
Е стига де... ми на тъмно ще се обичат... баси к`во се получава значи,, ако съм баба ще трябва да съм на сухо щото некъв си дедо, който също виси нЕма да му стане...ааааа ама що за глупЯ. Не съм хич съгласна. Laughing Сега се сетих ще правят секс само пред порно... кво пък...

# 115
  • Мнения: 7 947
Ох, обаче секса с дядо ми е по-интересен, дайте да се върнем на темата  Joy

ми ти се хилотиш... да не мислиш , че няма станем баби, м? Laughing

Варианти има бол – мое пък кат остана баба да си лягам само с младоци.
Сега, ако четеш назад – ще видиш, че дори споделям опит, така че го казах на майтап, но явно не го разбра.
Зиги – веднага аз пък се сещам за епизода на Секса и Града, в който Миранда беше „запленена“ от един възрастен милионер и всичко й харесваше, в това число докосвания и тн, до момента – в който не видя сбръчкания му задник


Е стига де... ми на тъмно ще се обичат... баси к`во се получава значи,, ако съм баба ще трябва да съм на сухо щото некъв си дедо, който също виси нЕма да му стане...ааааа ама що за глупЯ. Не съм хич съгласна. Laughing

Ай стига де, то не даваш човек дума да обели  Laughing

# 116
  • Мнения: 755
Ех бе Вилико, разбирам аз ама ти все на сериозно ме приемаш..назад не ми се чете мързи ме.
Всичко разбирам аз- всичко. Grinning А най-вече ми е ясно ,че мерака последен умира.

# 117
  • Мнения: 7 947
Епа като се лиготя – що се хилиш, като отговоря сериозно – що така сериозно, то угодия нема, ясно е...

  Joy

Иначе за мерака - май е различно от фактическото можене, това беше въпроса в темата.  Wink

# 118
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
О, да, така е!
Но аз казвам за себе си - някак прекалено стари ми се струваха тогава. Сега вече мъжете на 50 ми се виждат по-привлекателни.... Wink
"Де оня глас..." , а?  newsm08
Точно!  Peace Wink

# 119
  • Мнения: 2 510
Извод номер 1.
Не се събличай на светната лампа.

# 120
  • Мнения: X
........ веднага аз пък се сещам за епизода на Секса и Града, в който Миранда беше „запленена“ от един възрастен милионер и всичко й харесваше, в това число докосвания и тн, до момента – в който не видя сбръчкания му задник ..........
Саманта беше ,секс-хищницата, не Миранда.....   

# 121
  • Мнения: 7 947
Ами може, не ми е от любимите тоя филм  Peace

# 122
  • Варна
  • Мнения: 289
Жена на 50 е друга бира, мъжете някак по-красиво остаряват май...

абсолютно вярно за голямо наше нещастие..
Мъж на 50-55 може да е по секси от колкото е бил на 25.
Жена - абсурд.

# 123
  • София
  • Мнения: 62 595
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

# 124
  • Варна
  • Мнения: 289
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

 Laughing newsm10

# 125
  • Мнения: 7 947
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

Това няма връзка с пола. Глезена жена също може да е прекрасно запазена и на 50.
За друго говорех аз...

# 126
  • Мнения: 14 654
Ако говорим за мъж, който започва деня си с тибетска гимнастика, не закусва, не преяжда и ходи часове наред по планините, то тогава и до много след 60.
Ама ако става дума за мъж, който от 30-годишен е на лекарства за сърце, още преди 45 няма да може.

# 127
  • София
  • Мнения: 62 595
ако е имало кой да му върви по г..а, ще остарява красиво, я!

Това няма връзка с пола. Глезена жена също може да е прекрасно запазена и на 50.
За друго говорех аз...


Тъй де, ключът е в ходенето по г..а - и за жена и за мъж - все остаряват красиво, ако някой ги е обгрижвал цял живот. Нали знаеш, от много работа не се става хубав, а гърбав!

# 128
  • Мнения: 571
Моя мъж ми е по-привлекаелен сега/на 37г/отколкото преди 10г.Но то щото не ми се пуска може би ooooh! Ама Нито се е сбръчкал,нито е пуснал корем,нито задника му е увиснал.Виси само онова дето от време на време би трябвало да стърчи Whistling Не споделя и мен ме дразни точно това.Ако има проблем е важно да си каже...но уви

# 129
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Жена на 50 е друга бира, мъжете някак по-красиво остаряват май...

абсолютно вярно за голямо наше нещастие..
Мъж на 50-55 може да е по секси от колкото е бил на 25.
Жена - абсурд.

Относително е  Laughing
виждала съм обратното , мъжа сдухан на 50 и , а жената добре изглеждаща  Wink

# 130
  • Мнения: 2 510
Тъй де, ключът е в ходенето по г..а - и за жена и за мъж - все остаряват красиво, ако някой ги е обгрижвал цял живот. Нали знаеш, от много работа не се става хубав, а гърбав!
Доста лъжливо.
Разведените жени са по- хубави от омъжените.
Винаги съм се учудвала на този феномен, но просто си го изясних с времето.

# 131
  • Мнения: X
Тъй де, ключът е в ходенето по г..а - и за жена и за мъж - все остаряват красиво, ако някой ги е обгрижвал цял живот. Нали знаеш, от много работа не се става хубав, а гърбав!
Доста лъжливо.
Разведените жени са по- хубави от омъжените.
Винаги съм се учудвала на този феномен, но просто си го изясних с времето.
Е, какъв феномен...    Joy   разведената е отново на пазара и трЕбе да е особено лъскава, за да се продаде....   на омъжената тоЙзи стрес й е спестен.    Mr. Green

# 132
  • Мнения: 571
По-хубави са щото са фриЙ.Мятам дечурлята на бабите-никакво пране,готвене,слугуване на мъжОве и само моя си кеф гледам.Как няма да съм убава и запазена.
С мъже само нерви може да си образуваш.И съответно бръчки
Краси,защо да се продава?На една разведена не и е нужен втори брак.Ай сакън.ТрЕбЕ и сеХ/както казва дес Wink/

# 133
  • Мнения: 2 510
Точно обратното мисля, защото не е "стока" която трябва да се продаде или която са я купили със срок на годност.
Проблемът е в спокойствието, собствената сигурност, която зависи само от теб. Вземането на решения без да зависиш от друг, липсата на някой който ще дава оценка и с който трябва да се съобразяваш.

# 134
  • София
  • Мнения: 62 595
странно, а аз си мислех и доста самотни майки се оплакват, че им е много по-трудно, защото трябва да са и мъжа, и жената вкъщи, и майка и баща, няма кой да им помага...
Разведените жени образно казано, наистина са на пазара, те се интересуват от мъже и трябва да си уредят личния живот, а това става с демонстриране на добър външен вид. Не е лошо, това е естественият ход на нещата - жените имат нужда от мъже, защото такава е човешката природа. Но и омъжените, ако не са се пуснали по нанадолнището, също изглеждат доста добре, защото пък са относително по-спокойни, защото не са сами.

Не разбрах защо се намеси семейният статус, като поговорката изобщо не прави разделение, нито пък аз имах предвид това. И женени, и неженени, който се юрка прекалено много бързо остарява.

# 135
  • Мнения: 3 827
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...

# 136
  • Мнения: 10 701
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...
Е какво полудява като тя й е дала същия пример в живота...Всеизвестно е, че децата следват модела на собственото си семейство, освен ако не го оценят като погрешен и изберат нещо друго.

Напоследък си мисля за мой приятел, който е на 34, а приятелката му е на 18, заедно са от 2 години. Той е убеден, че това е любовта на живота му и чака да каже 'да', за да се оженят. След 15 години тя ще е на 33 в разцвета на силите си, а той ще е почти на 50. А след 30години ще са точно картинката, описана от Каренина. Въпреки че се съмнявам да изкарат толкова.

# 137
  • Мнения: X
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...
Това Мира да го прочете, да е наясно кво я чака....    Simple Smile 

# 138
  • Мнения: 7 947
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...
Това Мира да го прочете, да е наясно кво я чака....    Simple Smile 

Що за злорадство  ooooh!
Отвратително!

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 364
Мира го преживява и сега с малки разлики (поне от това, което пише), явно нейният избор я устройва и не е наша работа да я оценяме.
Да, и аз наблюдавам, че необвързаните жени изглеждат и се чувстват много по-добре от обвързаните. Но може би защото на повечето обвързани около мен изобщо не им е розово обвързването - общо взето много по-добре ще се чувстват и оцеляват сами отколкото с тези до тях. Други пък се отпускат, като са решили, че мъжът им е даденост и ще ги харесва и занемарени. И изобщо не е казано, че на жената и трябва мъж - има и жени, които спокойно се справят и се чувстват добре без тях. Ако им се прииска секс - все ще си намерят някой подходящ за тази цел. Обикновено много са се опарили и не биха позволили отново риска някой да им съсипе нервичките и здравето. И си живеят спокойно и егоистично според някои.
ana_karenina , съществуват и разводи/раздели - 50-годишната спокойно може да бие шута на дъртия мързеливец (гадно, но защо не - вместо да го обвинява за собственото си решение, човекът все пак не е виновен, че тя не е проявила далновидност на времето и не е преценила, че ще съжалява един ден), щом е достатъчно самостоятелна. Както и дъщерята не е умряла, като е родила от възрастен - всичко тече, всичко се променя. А и дъщерята не е изключено да е много по-щастлива от майка си, макар и последвала нейния избор.

# 140
  • Мнения: 3 371
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...



така е Peace

такива  разлики са ок, но в диапазона 25-35 за жената, и 50-55 за мъжа Simple Smile.

мине ли 60 - е вече дядо, дори да няма внучета. просто житейски е  стар. и не става дума дори за секс, чисто житейски имам предвид наистина. просто ножицата се отваря много бързо и пропастта е огромна.

изключенията само потвърждават това Simple Smile

 на омъжената тоЙзи стрес й е спестен.   [/b] Mr. Green

да, особено ако е цял ден с халатче на харбалички/или бог знае как се пише това нещо Mr. Green/, занемарява се, надебелява и се отпуска само защото знае, че някой е вързан за полата и.

....- 50-годишната спокойно може да бие шута ...

и какво ще прави? 50-годишните мъже търсят контакти с 30 годишни, не с техните набори, които са си просто...баби. както се казва, не е страшно да станеш дядо, страшно е когато спиш с баба.

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 10:49 от слънчева*

# 141
  • Мнения: 571
Краси,напълно съм наясно!Направила съм своя избор и знам,че имам още 2-3-4г сексуална активност с мъжа си.
За мен има прекалено много други съществени неща.Не ми трябва да ми е любовник,ако за друго не го бива.
Той ми е приятел,другар,мъж,на когото имам доверие и съм сигурна в него.Обича децата ни и се грижи за тях.Работи и печели добре-макар,че стандарта на живот в днешно време е адски завишен и се налага все повече и повече да работиш,че да печелиш качествени пари.Не е някой муньо дето не се грижи за външния си вид.Не ме е срам от разликата в годините ни/няма за какво/нито него.
Хайде иди и направи 2-3 торти/почерпи ме едно парче Rolling Eyes молим/ и след това се сексете с твойто любим и перфектен мъж.
Вили Hug

# 142
  • Мнения: 7 947
     50 годишните вярно изживяват май нещо като пубертет - наблюдавам едно вдетеняване и разгонване някъде в тоя диапазон 50-55  Wink
      Един близък ми сподели, че нещата, които сега му се искат и има смелост да търси в жените около него в сексуално отношение - преди никога не се е сещал, нито е правил с жена си.  Wink


Мира - няма да са 2-3-4!!! Какви ги пешеш, я чети внимателно темата  Peace

# 143
  • Мнения: 571
Вили,чета я.И в нея се каза,/не само в нея впрочем/че има мъже и на 30 дет им е предел и на 70 мерака не секва и си действат Peace Са аз си знам човека и щом съм дала тези години,значи има защо Peace Това си е мой личен проблем/или може би не.Но поне няма да търся нещо ново на 50/мои години/а на 30,например.Все се надявам ако толкова ме засърби да си намеря нещо,дето ще ме отрази по всеки начин Laughing Mr. Green

# 144
  • Мнения: X
Краси,напълно съм наясно!Направила съм своя избор и знам,че имам още 2-3-4г сексуална активност с мъжа си..............
Какви 3-4 години само, бе?Мъжът ти не е ли на 38-39 години?
Ти съвсем побърза да го отпишеш.....     Laughing

Няма злорадство ,Вили.Но когато си на 25, колкото и да твърдиш, че знаеш какъв избор си направила, и хабер си нямаш какво точно ще е след още 20 години, например....
Ето , Мира с горното изречение го доказа.   Simple Smile

# 145
  • Мнения: 7 947
И ти се почувства длъжна да й обясниш на Мира, защото ти нали не си на 25 и си напълно наясно с нейния живот и мъж  ooooh!

Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?

Идея си нямаш отстрани как звучат думите ти... Confused

# 146
  • Мнения: 3 827
Но поне няма да търся нещо ново на 50/мои години/а на 30,например.Все се надявам ако толкова ме засърби да си намеря нещо,дето ще ме отрази по всеки начин Laughing Mr. Green

ще търсиш някой ок.20 годишен , ти малко ще си му кака ...

# 147
  • Мнения: X
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, написах да не е толкова категорична, че е направила най-верния избор за себе си и че знае как ще "изглеждат" като семейство с мъжа си след N-години.  
Човек не знае след месец-година какъв вятър ще го "завее", а пък за след години....  

# 148
  • Мнения: 7 947
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, написах да не е толкова категорична, че е направила най-верния избор за себе си и че знае как ще "изглеждат" като семейство с мъжа си след N-години.  
Човек не знае след месец-година какъв вятър ще го "завее", а пък за след години....  



Ооооо, може да не се опитваш да си измиваш ръцете, няма смисъл, защото първия ти пост, заедно с поставения цитат, пък и останалите – достатъчно ясно показват позицията ти и що за човек може така да се подсмихва с ехидни думи!
Това, че Мира е споделяла реалните си проблеми – не ви дава право да я съдите, нито да я хапете във всяка тема, а го правите нон стоп! Чест би ви направило, ако се опитате да й помогнете, да й дадете ръка или съвет, не само да и триете сол на главата...
Ти и още няколко списващи – да уточня. Не ми отговаряй на поста, не е по темата, просто много долно ми стана и затова реагирах. Мога да посъветвам и Мира да не отговаря повече, да престане на дава такива лични „данни“...

# 149
  • Мнения: 2 448
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, ....  
Важното е че си се успокоила че няма значение как изглеждаш. Да е жив и здрав мъжа ти, че тези успокоените знаеш ли кво трудно да не кажа невъзможно после излизат на пазара.  

# 150
  • София
  • Мнения: 62 595
Като човек е млад и зелен, хич не ги мисли нещата за след 10-20 години, защото за него това е цяла вечност.

# 151
  • Мнения: 2 510
50- годишните са полово активни, стига да няма някакъв здравословен проблем.

# 152
  • Мнения: 571
Вили,аз на Краси и казах какво мисля.
И на 50г човек не си прави планове за след 10-20 какво ще е.Радост е,да ги доживеем.Останалото не е важно Hug

# 153
  • Мнения: 2 510
И на 50г човек не си прави планове за след 10-20 какво ще е.Радост е,да ги доживеем.Останалото не е важно Hug
Как  можеш да решаваш кой и какви планове си прави на 50?

# 154
  • Мнения: 571
Снеже,около мен хора на 50+ много.Те си се радват на всеки ден.Ако правят планове е най-много за Коледа или морето.Едва ли е за след 20г ooooh! Те и не искат да мислят за толкова напред и остаряването.Щото ако ми кажеш,че на 70 са млади ooooh!
Това са хора около мен,обаче.Тези,които ти познаваш сигурно не мислят по този начин.Не решавам нищо

# 155
  • Мнения: 10 701
Мира,
само ти ли пишеш от този профил? Много ми се наби в очи разликата в стила, изразяването и пунктоацията на постовете ти от снощи и днес?
Сори за офф-а.

# 156
  • Мнения: 2 510
Мира, не ми е ясно какви са хората около теб, но тъй като аз съм на тази възраст, почти,ББ на сина ми беше на тази възраст когато се роди, приятелите ми са на тази възраст и не е необходимо да имаш странични наблюдения.
По напред някой каза, че едно е какво отговаряш когато те питат, съвсем друго е какво вършиш, а трето какво си мисли страничен наблюдател, че правиш.

# 157
  • Мнения: X
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, ....  
Важното е че си се успокоила че няма значение как изглеждаш  и ......................да не кажа невъзможно после излизат на пазара......
Изпаднала си в някаква дълбока заблуда.    Laughing
Не съди за хората по себе си!   Peace

# 158
  • Мнения: 2 448
Съдя по твои думи, не по себе си.

   разведената е отново на пазара и трЕбе да е особено лъскава, за да се продаде....   на омъжената тоЙзи стрес й е спестен. 

# 159
  • Мнения: 14 654
Точно по темата е "Нататък билетът не важи" на Ромен Гари. Увлекателна история за възрастен мъж с млада приятелка. Препоръчвам я, интересна е.

# 160
  • Мнения: X
Съдя по твои думи, не по себе си.

   разведената е отново на пазара и трЕбе да е особено лъскава, за да се продаде....   на омъжената тоЙзи стрес й е спестен. 
И къде пише, че омъжените ходят занемарени и запуснати?  Mr. Green
Просто не им е необходимо всеки ден да са натокани от-до......
И пример:
Разведената си мисли, че всеки ден трябва да е пълен комплект-тоалет, грим, прическа, маникюр ....и т.н. подробности,щото знае ли се дали пък днес нЕма да срещне Единствения, еей там, зад ъгъла.... Simple Smile
А омъжената може да си позволи да нахлузи дънките и тишъртката и да се разходи до магазина, все пак не се налага да се хареса на всеки мъж.....    Laughing  Сега, ако иска всички мъже да се плюнят зад нея, си е друга бира...     Laughing

И дайте го малко по-лежерно де, все пак темата е за секс ,не за политика....

# 161
  • Мнения: 2 510
Краси, направо говориш глупости.
Аз си ходех неглиже, пък все женени се лепеха. Късмет. Явно и жените са им такива.

# 162
  • Мнения: 3 371
Точно по темата е "Нататък билетът не важи" на Ромен Гари. Увлекателна история за възрастен мъж с млада приятелка. Препоръчвам я, интересна е.

аха, аха, хубаво е да го прочете човек Simple Smile

ето един малък цитат:

'... Жак Рение, ти дълбоко ме разочарова. Откривам, че имаш дребнава, спестовническа душица, че си човек на балансите, предвидимостите, осчетоводяванията и нормите на печалба. Мъжът, готов на приключения, когото познавах на младини, се е превърнал в уплашен от загуба еснаф. Ти вече не умееш да живееш в настоящето и мисълта за утрешния ден е постоянното ти притеснение...'

.....
Просто не им е необходимо всеки ден да са натокани от-до......


е това не го разбирам - и защо да не са??? като са омъжени дай развлечени да ходят Mr. Green.

странно ми става като видя някоя жена, която си личи, че е била хубава, и 5-10 -15 г след брака си се е превърнала в повлекана...нито коса, нито маникюр, нито фигура. нейна си работа, де  Wink

# 163
  • Мнения: 14 453
Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

Представих си го, ужасссссссс  rotfImbo

а, де, и аз това имах предвид Twisted Evil


За всеки влас си има пътници.Нали не мислите ,че само младите и красивите го могат и правят.
Иначе по темата-докато здравословното състояние му го позволява. smile3521

# 164
  • Мнения: 571
Туй да не е Рон Джереми Mr. Green Здравословно.Има стимуланти и квот се сетиш.Дедо на 80 и баба на 80 едва ли правят Кекс

# 165
  • Мнения: 2 510
Ако и двамата не могат може и съня един до друг да е секс.

# 166
  • Мнения: 571
То и всеки да се самозадоволява пред другия пак е вид секс.Желание има ли начини хиляда Peace

# 167
  • Мнения: 7 947
Ох, ама някоя от вас ползвала ли е виагра - тоест партньорът й? Интересно ми е просто го вдига или?


То и всеки да се самозадоволява пред другия пак е вид секс.Желание има ли начини хиляда Peace
Да, може да се задоволяват взаимно, чувала съм, че мъже на определена възраст може да не могат да правят секс, но да могат да свършват инак... Whistling

Вероятно темата обаче беше за секса без помощни средства...

# 168
  • Мнения: 571
И аз се чудя,Вили.Ако го вдигне и после свърши бързо?Какъв е смисъла на тая Виагра?Може би не спада достойнството и може няколко пъти да свърши/мъжа де/ newsm78
Я,наистина някоя да сподели.Много ми е любопитно какво е действието.Едва ли забавя еякулацията,че това ще е боус допълителен

# 169
  • Мнения: 2 510
Мисля, че трябва да е някой.
Въпреки, че не съм мъж / по темата/ зависи от много фактори - както годините, така и самия организъм и начина на живот. Все пак както критическата за жени.

# 170
  • Мнения: 10 701
Ох, ама някоя от вас ползвала ли е виагра - тоест партньорът й? Интересно ми е просто го вдига или?
Не е ползвал, щото аз не му давам, и без нея ми е предостатъчен.
Трябва да има сексуална стумулация, за да го вдигне- т.е. ако партньорката не кефи, няма полза от виагра. Не удължава акта, просто дава възможност той да се случи при наличие на еректилна дисфункция. Помага за повтаряне, потретване и т.н.
Вече има уикенд таблетки - Циалис се казват - пие в петък и до неделя е на макс, действието му е около 36 - 48 часа, няма страничните ефекти на виагра Simple Smile.

# 171
  • Мнения: 7 947
 Joy Малеееее
Ама това три дена не е ли опасно за мъжа – да е все надървен? И коя би го издържала?
Какви са страничните ефекти на виагра?

# 172
  • Мнения: 10 701
Неее, не е надървен три дни. Но ако мацката го стимулира, три дни ще има голяма и твърда томахавка всеки път като правят секс.
Страничните ефекти на виаграта са, че не трябва да се взима с алкохол и не се дава на хора с високо кръвно, проблеми със сърцето и въобще кръвоносните съдове.
Циалисът подобрява кръвообращението само в  малкия таз, а не в цялото тяло. Виаграта е открита случайно- правена за лекарство за кръвно, но по време на проучванията всички мъже споделили за подобрена ерекция.

# 173
  • Мнения: 571
Кеч пара е тоя Цикатрикс Joy или както го рече там да му е имИтУ?Ш'купувам.У петъко го фащам моА и докат не пресъхне кат стар кладенец яко лашкане.Ш'му стопА лагерите.Ако съм недоволна ти пращам касовия бон и да ми го изплатиш щото си мЪ излъгала.
Аааааауууу къв петАк.Надъхах се докато пишех.Още след малко отивам и довечера ще има специален билков чай с екстри за мен  Laughing  chef
Ти за това ли говориш http://apteka.framar.bg/30011597/%D1%81%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8% … -20-%D0%BC%D0%B3-
Ай сикрит 313лв ще дам аз за 1 секс.П добре 30-40 за нов вибратор

# 174
  • Мнения: 10 701
Мира - около 20лв е малката таблетка, 30лв. е голямата.
Ако мъжът ти не се чувства сексуално привлечен от теб, най-вероятно няма да му подейства.

Парите няма да ти върна, щоТ не съм го ползвала лично. А и не съм медицинско лице, само живея с такова и основното ми обкръжение е от такива, та затова съм запозната с нЕкои неща.  Twisted Evil

# 175
  • Мнения: 571
Ааааа,така кажи-че имало и разфасоФки от по 1 таблетка.Щото в тая листовка не пише.
За прите се пошегувах,разбира се Wink
Иначе колко е привлечен някой,който е в нужда-няма значение.Те за това ходят мъжете на проститутки-не от привличане,а от нужди Peace

# 176
  • Мнения: 7 947
 JoyПффффффффффф, интересен разговор се получава....Аз мислех, че със самото пиене на таблетката – и вече самолета е в небето, а то...

# 177
  • Мнения: 3 371
JoyПффффффффффф, интересен разговор се получава....Аз мислех, че със самото пиене на таблетката – и вече самолета е в небето, а то...

нали  Laughing

а то трябва и да го привличаш, да му се невиди  Twisted Evil

# 178
  • Мнения: 571
Вили,мацко не бъркай Трибестан-а с Роцито-нещо си Peace За второто трябва нагласа и сексуален мерак към пртнера.Иначе не става.Виж Бабините зъби са друга бира и без стимулация/че то хапчето не е достатъна/самолета хвърчи и няма нужди от презареждане

# 179
  • София
  • Мнения: 62 595
самолетът е нагоре, ама и кръвното е нагоре!

# 180
  • Мнения: 7 947
Ми да, викаш – то смисъл какъв има – по-добре да си платя – и да става  – без да се напъвам да привличам  Joy

Сега, сериозно, знам, че има мъже с мерак, коит опросто не могат да го вдигнат, та вероятно е доста полезно хапче. Не ми се иска да опираме до него един ден, но все пак - не бих се поколебала, не виждам нищо срамно или притеснително...

Какв ибабини зъби  newsm78

# 181
  • Мнения: 10 701
Не, има по 2 и по 4 таблетки в опаковка най-малко, но питай в аптеката дали все пак не продават по отделно. По принцип е с рецепта.

Вилико, ти представяш ли си-пие го човекът и след 30 минути щръква даже и мадамата да не е дошла при него и така 3 дни Joy Joy
Трябва той да й се кефи или тя да го стимулира по някакъв начин.

трибестан, еромакс, бабини зъби са друга бира, май са хр. добавки. Циалис и виагра са си лекарства.

# 182
  • Мнения: 7 947
Абе смеем се ние сега, но ще остареем и тогава ще видим  Wink
Интересно ми е за жените какъв стимулант има при липса на желание?

# 183
  • Мнения: 10 701
Абе май няма за жените. Освен нов мъж Laughing

# 184
  • Мнения: 7 947
Абе май няма за жените. Освен нов мъж Laughing
Е, поне с кръвното проблеми няма да имаме  Sunglasses

# 185
  • Мнения: 3 371
Абе май няма за жените. Освен нов мъж Laughing
Е, поне с кръвното проблеми няма да имаме  Sunglasses
ей, най-после нещо положително в този отрицателен свят Laughing

# 186
  • Мнения: 755
Абе май няма за жените. Освен нов мъж Laughing
Е, поне с кръвното проблеми няма да имаме  Sunglasses

... и само си викам дано, дано, дано... Grinning

# 187
  • Мнения: 4 569
Моя е пил бабини зъби, основна съставка на Трибестан и се оплакваше че няма желание за секс. Не ги е пил заради самолета обаче.



Точно обратното мисля, защото не е "стока" която трябва да се продаде или която са я купили със срок на годност.
Проблемът е в спокойствието, собствената сигурност, която зависи само от теб. Вземането на решения без да зависиш от друг, липсата на някой който ще дава оценка и с който трябва да се съобразяваш.
  Peace


Вилико, евала за защитата ти на Мира!   bouquet Учуди ме.

# 188
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе смеем се ние сега, но ще остареем и тогава ще видим  Wink
Интересно ми е за жените какъв стимулант има при липса на желание?

Любовник! Или просто ухажор!

# 189
  • Мнения: 3 371
Абе смеем се ние сега, но ще остареем и тогава ще видим  Wink
Интересно ми е за жените какъв стимулант има при липса на желание?

Любовник! Или просто ухажор!

доживях ти да препоръчаш любовник Grinning  Hug

значи, жив мъж вече няма да остане за нас. ако се включи и краси, останалите ще трябва да врътнем резбата  Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз може за себе си да съм голяма консерва, но за другите хора съм доста по-разчупена като мислене и възприятия. Все пак, аз живея по своите си правила, но не отричам правото на другите да живеят по техни.  Grinning

# 191
  • Мнения: 2 510
Мислех, че мъжете мислят сами за самолета си.
А то, какво излезе.
Не, не искам и там да отглеждам някой.

# 192
  • Мнения: 571
За съжаление повечето мислят С,не за Rolling Eyes И това често им играе кофти номера

# 193
  • Мнения: 674
Работила съм в два колектива с дами около 50-60 -те по около 4-5 години.
Неминуемо с времето се сближихме много и сме си споделяли и това онова по-пикантно.
Та след 57-58 години се появяват определено проблемите при мъжете.
Повечето тогава вдигат вече и сериозно кръвно, а лекарствата за кръвно са мор за секса.
Към 60-те и да получат добра ерекция като боцкали 10-15 минути и омекват.
Измаряли се много...
Абе стар човек.
Гледайте да си употребявате здраво мъжете до 58-60, че после зор и зор...
Има и изключения разбира се.
Ина 70 някой са готови но това са ГОЛЕМИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ.
След 55 кривата на живота за съжаление е НАДОЛУ. Peace

# 194
  • София
  • Мнения: 38 779
Да, тези на по 50-60 имат нужда от хапчета повечето.
Обаче ония - 30те набори, дето са останали живи, са способни на изненади. Mr. Green

# 195
  • Мнения: 2 510
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.

# 196
  • Мнения: 10 701
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.
Или да се научат да свършват за по-малко от 10-15 минути Grinning

# 197
  • Мнения: 1 165
http://sofia.dir.bg/news.php?id=11845375
Не  е за всеки тази работа... Thinking

# 198
  • Варна
  • Мнения: 2 268
 Joy
Ох, то не е съвсем за смях, ама този ще да е бил голям мераклия!? Кой знае колко дози е поел, нали липсвало упътване, най- вероятно се е подсигурил солидно.  Laughing

# 199
  • Мнения: 10 701
Ами луди хора колкото да искаш....
Как може изобщо на някой да му хрумне да си купува подобно нещо от място, различно от аптека....

# 200
  • София
  • Мнения: 62 595
Ма, Божке, те купуват от Илиянци! Скоро станах свидетел в една аптека как един господин се възмущаваше как можело едно лекарство са струва еди-колко-си, на Илиянци струвало два пъти по-малко!

# 201
  • Мнения: 1 288
Аз пък съм ставала свидетел как господин видимо към 50-те си купува виагра пред мен от аптека. Flutter

# 202
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.

Ми ние няма какво да вдигаме  Mr. Green достатъчно е някой да ни пожелае  Whistling
а при мъжа хем да го пожелаят , па хем да може да отлепи самолета от пистата  Wink

# 203
  • Мнения: 241
Joy
Ох, то не е съвсем за смях, ама този ще да е бил голям мераклия!? Кой знае колко дози е поел, нали липсвало упътване, най- вероятно се е подсигурил солидно.  Laughing
Той, дозата е уцелил, ама мацките...

В аптекарката:
- Две опаковки Виагра.
- Но господине, едно хапче е достатъчно...
- Вижте какво, имам среща с две рускини и една полякиня, така че, дайте ми две опаковки.
Тя му дала две опаковки. След 2 часа същия господин:
- Бързо ми дайте един крем за ръце, че ония не дойдоха...

# 204
  • Мнения: 7 947
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.

Ми ние няма какво да вдигаме  Mr. Green достатъчно е някой да ни пожелае  Whistling
а при мъжа хем да го пожелаят , па хем да може да отлепи самолета от пистата  Wink

Всъщност се замислям, че няма ли възбуда - не бих правила секс. Тоест при мъжа възбудата поне е видима, докатопри жената не е - тя може и без нея, има гелове и помощни подобни бол. Но се замислям - за какво ще ми е тогава упражнението...въпреки че често апетита идва с яденето...

Иначе мъжът ми когато е на 55+ - аз ще съм под 50 и логично ще търся по-млади от него  Joy

# 205
  • Мнения: 386
чингис  хан е правил до смъртта си секс довел до пълчища негови потомци
на една позната дядо й направил последния си син от последната си, втора жена, на 70 г
в библията годините са още по-сериозни...

# 206
  • Мнения: 7 947
Еееее, ма това са само изключения май...
Масовият случай друго сочи...

Обаче се сещам и още един фактор - колко българи на 60+ познавате, които с бели къси гащи и ранички на гърба - обикалят света? Ако ме разбирате...

# 207
  • София
  • Мнения: 62 595
е, сега, няма да го оценявам по късите бели гащи  и обикалянето на света, я! На мен ми требе у кревата, не да маа бели гащи по пътищата!  Grinning

# 208
  • Мнения: 7 947
Не бе, бушааа.... Joy
идеята е в начина на живот, житейския път и спокойствието

# 209
  • Мнения: 1 288
Дълбоко ме съмнява да са техни тия деца, ша ма извинити за дързостта, ама...

# 210
  • Варна
  • Мнения: 289
чингис  хан е правил до смъртта си секс довел до пълчища негови потомци
на една позната дядо й направил последния си син от последната си, втора жена, на 70 г
в библията годините са още по-сериозни...

Kaчеството на секса не се определя по това дали мъжа може да прави бебета, все пак.Може и на 80 да направи бебе, там материала е важен, не дали ще прави секс 3 или 53 мин. Laughing

# 211
  • Мнения: 386
чингис  хан е правил до смъртта си секс довел до пълчища негови потомци
на една позната дядо й направил последния си син от последната си, втора жена, на 70 г
в библията годините са още по-сериозни...

Kaчеството на секса не се определя по това дали мъжа може да прави бебета, все пак.Може и на 80 да направи бебе, там материала е важен, не дали ще прави секс 3 или 53 мин. Laughing

 Simple Smile въпросът е каква е пределната възраст, до която мъжът може да прави секс, а не
доставя ли й удоволствие на жената секса с 90 годишен мъж

разбирам въпроса така: до кога здрав мъж, без уринарни и сърдечно съдови проблеми, обездвижване може да има ерекция и еякулация: до края на живота си.

по еволюционни причини - за да може да се възпроизведе поколението дори в рискова ситуация - доказано е, че спермата на възрастни мъже също крие генетичен риск в поколението, но при яйцеклетките той е много по-голям и заради това жените престават да могат да имат деца по-рано и точно заради това не само престава да имат месечен цикъл, но и се появява много по-осезателно вагинална сухота.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 12:39 от malinka in love

# 212
  • Мнения: 7 947
Добре де, можене ли е да ти става за малко, но да ти омеква съвсем бързо и да неможеш да свършиш или пък да свършваш бързо, ама само от свирка примерно...Щото за такива случаи доста знам при мъже над да кажем 55+

# 213
  • Варна
  • Мнения: 289
Aз разбирам въпроса, до кога един мъж може да прави секс който е пълноценен и за партнъорката му, т.е. нормално времетраене на сексуалния акт.Не просто да му става или да може да стане бебето.Едва ли до пределна възраст се случва при всички това.

# 214
  • Мнения: 7 947
Аз вече се чудя кой за какво пише...
Това, което написах в предния си пост - е съвсем реална ситуация.
Готин мъж на 55, възбужда се, старае се, обаче при акт му омеква просто - ту така, ту така му е. Свършва си, ама с определени неща. Та той в коя категория е?

# 215
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз вече се чудя кой за какво пише...
Това, което написах в предния си пост - е съвсем реална ситуация.
Готин мъж на 55, възбужда се, старае се, обаче при акт му омеква просто - ту така, ту така му е. Свършва си, ама с определени неща. Та той в коя категория е?
постепенно към безнадеждната категория отива . Laughing

# 216
  • Мнения: 7 947
И аз така мисля, но понеже се говореше за 70 годишни, дето имали деца - та се сетих за примера. Секс като секс или секс като...примера ми. Ето там е разликата за мен. Затова казвам, че границата е някъде около 50-55 май...

# 217
  • Варна
  • Мнения: 289
Според мен да, може би около 60 за голяма част от мъжете, зависи, то е както е относителен климактериума при жените - едни на 45 други на 50.. Но след 60 такива случаи зачестяват, според мен.Опит нямам , средата на 40-тте ми е максималната възраст на мъж до сега.Тогава са във форма. Sunglasses

# 218
  • Мнения: 7 947
Е, то оставаше и 40 годишните да ги мислим  Joy
То направо са си млади тия на по 40  Whistling

# 219
  • Варна
  • Мнения: 289
Е, то оставаше и 40 годишните да ги мислим  Joy
То направо са си млади тия на по 40  Whistling

ами на 45-46, сега млад, ама след 10 години като му омекне. Joy

# 220
  • Мнения: 7 947
Е, ма то и ти след 10 може да не ставаш за нищо/в това число и аз - да не се обидиш  Joy
Винаги съм казвала как жените остаряваме грозно, а мъжете - красиво.  Wink

# 221
  • Мнения: 1 610
не изчетох цялата тема и дано не се повторя с някого...
 
секс се прави от двама ...
...у единия мерака, у другия музата....
...Само Господ знае кога ще свърши....   

Познати близо 65 годишни се радват на любовта си ... luvbed
Познати 50 годишни от няколко години са вдигнали чукалата на тавана... newsm78

# 222
  • Варна
  • Мнения: 289
Е, ма то и ти след 10 може да не ставаш за нищо/в това число и аз - да не се обидиш  Joy
Винаги съм казвала как жените остаряваме грозно, а мъжете - красиво.  Wink

Стига бе Вили, грозно грозно...колко да е грозно на 42.. Crossing Arms
Чак да не ставаме за секс ли  Laughing. Моля те не планирам да е така..

# 223
  • Мнения: 7 947
представи си 20+ кг и готово - за нищо!
провиснали части, отпусната кожа, ниско самочувствие и....

# 224
  • Мнения: 3 371
представи си 20+ кг и готово - за нищо!
провиснали части, отпусната кожа, ниско самочувствие и....

пепел ти на устата, вилико Laughing



ами на 45-46, сега млад... Joy

да вдигнем до 50 и да правим по два метана дневно  молби към аллах,  да им става на мъжете  сутрин и вечер поне по веднъж, амин  Laughing

# 225
  • Мнения: 7 947
Е, пепел ми, ама то знае ли човек....

# 226
  • Мнения: 10 701
За всеки влак си има пътници. Имам позната 50кг. е с мокри дрехи, 165 висока, а любовникът й е поне 140 кг. И не е с него за пари, любов си е... и секс.

# 227
  • Мнения: 7 947
Абе на мъжете всичко им е позволено, ама ние сме женииии  Whistling

# 228
  • Мнения: 3 371
.... а любовникът й е поне 140 кг. .... и секс.

Stop
не искам дори да си го представя/за секс/.

# 229
  • Мнения: 230
някои от вас преувеличават съвсем - на 52 години е и правим страхотен секс 1-2 пъти в седмицата - има и нежност, има и сила, има и материал, има си всичко. не знам до кога - но засега е твърде добре.

# 230
  • Мнения: 674
някои от вас преувеличават съвсем - на 52 години е и правим страхотен секс 1-2 пъти в седмицата - има и нежност, има и сила, има и материал, има си всичко. не знам до кога - но засега е твърде добре.
Да ти е жив и здрав, но след 5-6 години трудно ще те "оправя" най-вероятно. Физиология в масовия случай - разбира се има и изключения.
Дано сте от тях!  bouquet

# 231
  • Мнения: 871
някои от вас преувеличават съвсем - на 52 години е и правим страхотен секс 1-2 пъти в седмицата - има и нежност, има и сила, има и материал, има си всичко. не знам до кога - но засега е твърде добре.
Да ти е жив и здрав, но след 5-6 години трудно ще те "оправя" най-вероятно. Физиология в масовия случай - разбира се има и изключения.
Дано сте от тях!  bouquet


Каква глупост! Извинете, не можах да се сдържа  Embarassed

Марианкка, вероятно имаш много задълбочен опит с 60-годишните, за да правиш подобни изказвания ? Или пък си доктор по медицина и следиш съвременните здравни изследвания за понижената сексуалност на 60 годишните "дядовци" ?

Повечето изказвания тук лъхат на пубертетски до максимум 30 годишни щастливо омъжени майки на малки деца ...

Съвет: събирайте пари за виагра, че как ще я карате като онзи, който сдобрява, умре  Joy

# 232
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Интересно, че в анкетата не е посочена възраст над 60г. Баща ми е във втората им половина и все още забърсва по някоя леля. Едва ли само си говорят в леглото Wink
Тая работа си има две страни. Редно е да се попита и каква е пределната възраст до която жената предизвиква сексуално желание.

# 233
  • София
  • Мнения: 4 878
Тая работа си има две страни. Редно е да се попита и каква е пределната възраст до която жената предизвиква сексуално желание.


Дядковците обикновено си лягат с доста по-млади от тях, т. че двете страни не са много свързани. Някоя връстничка трудно може да ги предизвика.

# 234
  • Мнения: 7 947
Първо да си легнеш с някоя - не значи, че на дядото му става за секс.
Второ на 98 индиец си има бебе.

# 235
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
Тая работа си има две страни. Редно е да се попита и каква е пределната възраст до която жената предизвиква сексуално желание.


Дядковците обикновено си лягат с доста по-млади от тях, т. че двете страни не са много свързани. Някоя връстничка трудно може да ги предизвика.

Дядковците най-вече си лягат с жена си. Wink Вече ако няма жена е друго.

# 236
  • София
  • Мнения: 4 878
Под лягат нямам предвид лягат да спят. Тези, които са сексуално активни до 60 плюс обикновено са с доста по-млади жени.

# 237
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Не е нужно на някой 60 годишен да му става, за да правя секс с него.  Wink

# 238
  • Мнения: 7 947
Не е нужно на някой 60 годишен да му става, за да правя секс с него.  Wink

 newsm78
Нали темата е за секс, а не за задоволяване и по какъв начин, ако не ти става...
Замислям се какво ли удоволствие ще изпитам с дядо, ако аз съм доста по-младата – ако на него не му става. Независимо от пръсти и езици, някак ... Thinking

# 239
  • Мнения: 1 127
96-годишен индиец е най-възрастният баща:

Цитат
Рамджит Рагав за първи път се сдобива с титлата преди две години, когато му се ражда първия син Карамджит. Тогава Рагхав е на 94 години. Преди месец неговата жена Шакунтала, на 54 г., ражда отново син Ранджит.
......
Самият Рагав коментира пред медиите, че много е важно съпругът да прави редовно секс със съпругата си. Моите съседи не ми вярват, че го правим по три-четири пъти през нощта, казва гордият баща.

http://fakti.bg/show/50730-96-godishen-indiec-e-nai-vazrastniat-bashta

# 240
  • Мнения: 2 510
96-годишен индиец е най-възрастният баща:

Цитат
Рамджит Рагав за първи път се сдобива с титлата преди две години, когато му се ражда първия син Карамджит. Тогава Рагхав е на 94 години. Преди месец неговата жена Шакунтала, на 54 г., ражда отново син Ранджит.
......
Самият Рагав коментира пред медиите, че много е важно съпругът да прави редовно секс със съпругата си. Моите съседи не ми вярват, че го правим по три-четири пъти през нощта, казва гордият баща.

http://fakti.bg/show/50730-96-godishen-indiec-e-nai-vazrastniat-bashta

Значи има шанс.

# 241
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Не е нужно на някой 60 годишен да му става, за да правя секс с него.  Wink

 newsm78
Нали темата е за секс, а не за задоволяване и по какъв начин, ако не ти става...
Замислям се какво ли удоволствие ще изпитам с дядо, ако аз съм доста по-младата – ако на него не му става. Независимо от пръсти и езици, някак ... Thinking


Вили, малко неудобно се чувствам да обяснявам на зряла жена, че секса е в главата.  Wink

но все пак, специално за теб: Що е то секс?

"сексът, секса, само ед., м.
1. Пол.
2. Всичко, което се отнася към половия живот.
3. Водене на полов живот."
 Tired

Като ти чета постингите на сексуална тематика, имам чувството, че си на 13 години.

# 242
  • Мнения: 7 947
Вероятно съм на по-малко години, да, то това е проблема май - че секса за мен си е секс - с всичко комерсиално. Ти прави секс без мъж, без чеп, с 80годишен - все тая ми е... Hug

Ако темата беше за задоволяването - разбирам. Но тази е точно за "ставане".
Иначе, разбира се, че има всякакви начини...

# 243
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Не, Вили, не е само за ставане. Прочети пак заглавието на темата. И не ми се обиждай толкова  Wink

# 244
  • Мнения: 7 947
Не, Вили, не е само за ставане. Прочети пак заглавието на темата. И не ми се обиждай толкова  Wink

Ми обидих се, щот се чувствам на 19  Crossing Arms

# 245
  • Мнения: 230
а каква е пределната възраст за жените за да правят секс - ама да изпитват нещо, а не само да лежат и после да се похвалят Wink?

# 246
  • Мнения: 17 546
Ми някои цял живот лежат и само дават акъл на другите как се прави секс...

# 247
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ми някои цял живот лежат и само дават акъл на другите как се прави секс...
Хахахахахахаха!
Е, това ми хареса! Определено!  Peace

# 248
  • Мнения: 14 453
Ми някои цял живот лежат и само дават акъл на другите как се прави секс...
Хахахахахахаха!
Е, това ми хареса! Определено!  Peace
newsm10 newsm10 newsm10

# 249
  • Мнения: X
Ако темата беше за задоволяването - разбирам. Но тази е точно за "ставане".
Иначе, разбира се, че има всякакви начини...
Ей тия , всякакви начини, също са секс.     Peace
Секса не е само "туй в онуй"............. Laughing

# 250
  • София
  • Мнения: 62 595
абе, не я хвали ти тази работа! Няма ли и туй в онуй, се появява трети, дето го може и него.  Laughing

# 251
  • Мнения: 230
Ми някои цял живот лежат и само дават акъл на другите как се прави секс...
екстра си - и аз така мисля, даже и тази тема е открита така Simple Smile иначе е забавно да си  клюкарим тук

# 252
  • Мнения: 2 510
Ми някои цял живот лежат и само дават акъл на другите как се прави секс...
Не е ли по - добре да е на "другия" или възприемам различно мнението ти?

# 253
  • Мнения: 17 546
Ми някои цял живот лежат и само дават акъл на другите как се прави секс...
Не е ли по - добре да е на "другия" или възприемам различно мнението ти?
Снеже, аз теб трудно те разбирам и сега също не разбирам какво ме питаш. Blush
Ако ме питаш дали не е по-добре да дават акъл на другия, имайки предвид на партньора си в леглото, не, не искам да кажа това. Искам да кажа, че повечето хора, които всъщност нищо не правят в собственото си легло, дават акъл на онези, които всъщност нямат нужда от този акъл, защото чудесно си се справят.

# 254
  • Мнения: 10 547
Питате, дали даващият акъл е моногамен?

# 255
  • Мнения: 17 546
Питате, дали даващият акъл е моногамен?
Не, не е задължително!

# 256
  • Мнения: 7 947
Ако темата беше за задоволяването - разбирам. Но тази е точно за "ставане".
Иначе, разбира се, че има всякакви начини...
Ей тия , всякакви начини, също са секс.     Peace
Секса не е само "туй в онуй"............. Laughing


Значи всички мисля ще можем с пръсти да си играем поне до 70. Поне в секса влиза ли свършване?

# 257
  • Мнения: 2 510
Питате, дали даващият акъл е моногамен?
Не.
Питам дали можеш да правиш секс като даваш съвети на другия как да го прави т.е. ти си пасивната страна или Бижу отговаря, че тези които "много приказват- работа не вършат".

# 258
  • Мнения: 2 510
Ми някои цял живот лежат и само дават акъл на другите как се прави секс...
Не е ли по - добре да е на "другия" или възприемам различно мнението ти?
Снеже, аз теб трудно те разбирам и сега също не разбирам какво ме питаш. Blush
Ако ме питаш дали не е по-добре да дават акъл на другия, имайки предвид на партньора си в леглото, не, не искам да кажа това. Искам да кажа, че повечето хора, които всъщност нищо не правят в собственото си легло, дават акъл на онези, които всъщност нямат нужда от този акъл, защото чудесно си се справят.
Вече си ми отговорила. Аз го възприех като първото.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ако темата беше за задоволяването - разбирам. Но тази е точно за "ставане".
Иначе, разбира се, че има всякакви начини...
Ей тия , всякакви начини, също са секс.     Peace
Секса не е само "туй в онуй"............. Laughing


Значи всички мисля ще можем с пръсти да си играем поне до 70. Поне в секса влиза ли свършване?

Да, сексът не е само "туй в онуй"  Crazy , но ми е много интересно как ще се чувства мъж, ако не може да го вдигне и прави "секс" без да вкарва "туй в онуй".  Confused Разбира се, че сексът е много повече от последното, но и не е секс, ако няма реален полов акт. Пръсти, петинг, кунилингус и т.н. са съвсем друго. Сексът изисква ерекция - факт. Тъй че Вили си е права в случая поне според мен.  Peace

# 260
  • Мнения: 1 610
по темата  Wink....може би докато вижда поне с едното око  и пипа поне с едната ръка ... newsm27

# 261
  • Мнения: 7 947
по темата  Wink....може би докато вижда поне с едното око  и пипа поне с едната ръка ... newsm27

 Joy Направо сте извратени...

# 262
  • Мнения: 755
по темата  Wink....може би докато вижда поне с едното око  и пипа поне с едната ръка ... newsm27

 Joy Направо сте извратени...

... ми к`во, душата иска - пък тялото докато може... там е истината. Joy

# 263
  • София
  • Мнения: 62 595
при мъжете душата иска пет минути след смъртта.  Laughing

# 264
  • Мнения: 1 252
при мъжете душата иска пет минути след смъртта.  Laughing
Уау и с мъртъвци ли говориш?

# 265
  • Мнения: 355
От баба ми знам, че мъжът и на 80 си може и си иска.  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 1 610
Браво ...да е жив и здрав...дай боже всеки му... Joy

Общи условия

Активация на акаунт