Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 79 099
  • 266
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 510
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.

# 196
  • Мнения: 10 774
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.
Или да се научат да свършват за по-малко от 10-15 минути Grinning

# 197
  • Мнения: 1 165
http://sofia.dir.bg/news.php?id=11845375
Не  е за всеки тази работа... Thinking

# 198
  • Варна
  • Мнения: 2 269
 Joy
Ох, то не е съвсем за смях, ама този ще да е бил голям мераклия!? Кой знае колко дози е поел, нали липсвало упътване, най- вероятно се е подсигурил солидно.  Laughing

# 199
  • Мнения: 10 774
Ами луди хора колкото да искаш....
Как може изобщо на някой да му хрумне да си купува подобно нещо от място, различно от аптека....

# 200
  • София
  • Мнения: 62 595
Ма, Божке, те купуват от Илиянци! Скоро станах свидетел в една аптека как един господин се възмущаваше как можело едно лекарство са струва еди-колко-си, на Илиянци струвало два пъти по-малко!

# 201
  • Мнения: 1 288
Аз пък съм ставала свидетел как господин видимо към 50-те си купува виагра пред мен от аптека. Flutter

# 202
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.

Ми ние няма какво да вдигаме  Mr. Green достатъчно е някой да ни пожелае  Whistling
а при мъжа хем да го пожелаят , па хем да може да отлепи самолета от пистата  Wink

# 203
  • Мнения: 241
Joy
Ох, то не е съвсем за смях, ама този ще да е бил голям мераклия!? Кой знае колко дози е поел, нали липсвало упътване, най- вероятно се е подсигурил солидно.  Laughing
Той, дозата е уцелил, ама мацките...

В аптекарката:
- Две опаковки Виагра.
- Но господине, едно хапче е достатъчно...
- Вижте какво, имам среща с две рускини и една полякиня, така че, дайте ми две опаковки.
Тя му дала две опаковки. След 2 часа същия господин:
- Бързо ми дайте един крем за ръце, че ония не дойдоха...

# 204
  • Мнения: 7 947
Значи, след 55 години на мъжете, дамите трябва да се ориентират към по- млади.
Добър извод.

Ми ние няма какво да вдигаме  Mr. Green достатъчно е някой да ни пожелае  Whistling
а при мъжа хем да го пожелаят , па хем да може да отлепи самолета от пистата  Wink

Всъщност се замислям, че няма ли възбуда - не бих правила секс. Тоест при мъжа възбудата поне е видима, докатопри жената не е - тя може и без нея, има гелове и помощни подобни бол. Но се замислям - за какво ще ми е тогава упражнението...въпреки че често апетита идва с яденето...

Иначе мъжът ми когато е на 55+ - аз ще съм под 50 и логично ще търся по-млади от него  Joy

# 205
  • Мнения: 386
чингис  хан е правил до смъртта си секс довел до пълчища негови потомци
на една позната дядо й направил последния си син от последната си, втора жена, на 70 г
в библията годините са още по-сериозни...

# 206
  • Мнения: 7 947
Еееее, ма това са само изключения май...
Масовият случай друго сочи...

Обаче се сещам и още един фактор - колко българи на 60+ познавате, които с бели къси гащи и ранички на гърба - обикалят света? Ако ме разбирате...

# 207
  • София
  • Мнения: 62 595
е, сега, няма да го оценявам по късите бели гащи  и обикалянето на света, я! На мен ми требе у кревата, не да маа бели гащи по пътищата!  Grinning

# 208
  • Мнения: 7 947
Не бе, бушааа.... Joy
идеята е в начина на живот, житейския път и спокойствието

# 209
  • Мнения: 1 288
Дълбоко ме съмнява да са техни тия деца, ша ма извинити за дързостта, ама...

Общи условия

Активация на акаунт