Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 79 100
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • Австрия
  • Мнения: 2 324

CTramell -за мен сте изключение от правилото.Аз поне не познавам дългогодишно семейни двойки ,които да се радват на такъв "здрав" сексуален живот.  bouquet
Понеже и аз споделям, написаното от CTramell, значи ние сме второто изключение! Моят мъж е над 50!
Дай Боже, да сме много "изключенията"! Peace

+1

 Grinning

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
По-скоро ще сменя мъжа, отколкото да си го правя сама! А и вибраторът е с ограничени функции, друго си е един истински, жив мъж!

И ако след няколко години мъжът ти му секне? Ще го смениш или ще се задоволявате инак?

Сакън, не пиши такива работи! Нищо няма да му секне!

# 77
  • Мнения: 7 947
По-скоро ще сменя мъжа, отколкото да си го правя сама! А и вибраторът е с ограничени функции, друго си е един истински, жив мъж!

И ако след няколко години мъжът ти му секне? Ще го смениш или ще се задоволявате инак?

Сакън, не пиши такива работи! Нищо няма да му секне!

 Joy
  bouquet
Дай Боже всекиму!

# 78
  • Мнения: 3 371

42-годишният Ед Губен от град Маастрихт е баща на 82 деца и съвсем заслужено получи негласно титлата за най-плодовития „професионален” производител на деца
.....

Всеки месец мъжът приема в дома си до 15 дами, които имат желание да заченат...

това е интересно да се види, ама само да се види Laughing

аз като се познавам обаче, мисля, че едно цяло посещение би ми било в повече и ще съм си била дузпата още първите 5 мин, ако заваря 80 деца - - направо ще ме подлудят Crazy

# 79
  • Мнения: 17 546
А за чий да обяснявам бе? Тя ми е дъщеря-не колежка,приятелка,братовчедка......Ще и кажа,че не е нейна работа и точка.Аз не съм питала майка си никога,брат ми също не я е питал.В какво общество живеем,бе хора?
Ти - в праисторическо.
Все едно децата ви не знаят, че не сте ги намерили у тиквите...

# 80
  • Мнения: 10 547
Дори и да не отговоря на детето си директно на въпроса, правим ли секс с баща му, което ме съмнява, че ще направя, то поне ще се постарая да не оставя у него заблуждението, че 40 годишните са стари и неправещи секс по принцип.
Така години наред бях убедена, че съпругата на 38-годишния ми учител по математика му е изневерила за да имат бебе. Била съм около 13-годишна.
За голямото ни дете явно е съвсем в реда на нещата хората да правят такива неща на тези години, защото в последната календарна такава поне четирима около 40-те родиха/ им се деца.

А инак живеем в общество на ширеща се масова сексуална неграмотност. Щото то не е само да знаеш как да ръгаш и цъкаш.

# 81
  • София
  • Мнения: 62 595
зависи колко е голямо детето. Като влезе в пубертета не виждам смисъл да се крие, че секс се прави И от родителите, и те не са прекалено стари за него. Ако попита, имам предвид.

# 82
  • Мнения: 17 546
А инак живеем в общество на ширеща се масова сексуална неграмотност. Щото то не е само да знаеш как да ръгаш и цъкаш.
Ами като повечето родители са оставили децата си да научат как се правят тези неща именно от "фолклора" на улицата и чалга клипчетата, така ще е. Затова тук във форума има култови въпроси в теми, в които се нищят креватни отношения.
В "Семейни отношения" често се появяват теми "мъжът ми не прави секс с мен" или нещо подобно, както и обратното, защото тези хора сигурно като деца са възпитани, че сексът е само за продължение на рода. Затова се появява категорията "асексуални". Направили децата и не им се бъхти повече...
Те шимпанзетата бонобо са маймуни пък правят секс за кеф, а хората се срамуват от това, уж са висши същества.

Последна редакция: пн, 20 авг 2012, 15:41 от Бижy

# 83
  • Мнения: 10 547
Вчера в темата за майките-лесбийки четох, че за сексуалното възпитание роля има единствено и само училището, и то във възрастта около 18-тата година.

# 84
  • Мнения: 7 947
Вчера в темата за майките-лесбийки четох, че за сексуалното възпитание роля има единствено и само училището, и то във възрастта около 18-тата година.

Темата е жестока, но точно това съм го изпуснала...

# 85
  • Мнения: 1 288
Не го разбирам това ретроградно сексуално мислене. Желание за градене на някакъв целомъдрен имидж пред децата ли е?

Хайде сега, скоро станаха 44 години от Уудсток. Laughing

# 86
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 299
Моля?
 newsm78 Нима ти не се стараеш – да избягваш с детето си онова, което на теб като дете ти е липсвало?

Да, но само това, което ми е липсвало в отношенията ми с родителите. Чуждите никога не са ми били пример. Вярно е, че съм харесвала взаимоотношенията в много семейства, но знам, че не мога да ги приложа, защото не ми идва отвътре. И ако опитам да го направя все пак няма да съм искрена със себе си. А неискреността със самия себе си води до кофти неща.

# 87
  • Мнения: 7 947
Моля?
 newsm78 Нима ти не се стараеш – да избягваш с детето си онова, което на теб като дете ти е липсвало?

Да, но само това, което ми е липсвало в отношенията ми с родителите. Чуждите никога не са ми били пример. Вярно е, че съм харесвала взаимоотношенията в много семейства, но знам, че не мога да ги приложа, защото не ми идва отвътре. И ако опитам да го направя все пак няма да съм искрена със себе си. А неискреността със самия себе си води до кофти неща.

 Laughing Надявам се да върнеш и прочетеш пак какво съм написала. Пределно ясно е.
Не знам как намеси искреност. Последно кофти ли би било да искам да съм приятел с детето си?

# 88
  • Мнения: 6 905
А за чий да обяснявам бе? Тя ми е дъщеря-не колежка,приятелка,братовчедка......Ще и кажа,че не е нейна работа и точка.Аз не съм питала майка си никога,брат ми също не я е питал.В какво общество живеем,бе хора?
Аз няма да седна да ги разпитвам-децата си-колко често и дали правят секс.Леле,невероятна история.Аз за мъжа си не знам колко пъти прави секс,че на дъщерята да задавам/един ден/подобни въпроси ooooh!
Ауууууууу да ме пита нещо такова-няма по-голям бой,от тоя дето ще и тегля.

Ауууууу ама много си зле. То и моята малко на умряло куче като теб нож вадя, но верно си много зле ............... а си само на 25.......................

# 89
  • Мнения: 1 252
Ето защо ще има мнооого теми от сорта "Дали съм бременна", "Ако съм бременна" и пр.  Мира на 25 ли си?  Аз с децата си говоря на  тези теми без задръжки и от малки, откакто има еротични и агресивни реклами по ТВ говоря. В една друга тема четох "ще говоря когато му дойде времето" Времето идва още когато детето започва да се заглежда , да пита... Големият ми син беше едва на 6 години, когато ми се наложи да говоря. Знае, че дори да го е срам , аз ще отговоря.И няма да го излъжа както правеха други майки на връстниците му. Сега за справка е мъж почти на твоите години.

Общи условия

Активация на акаунт