Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 79 108
  • 266
  •   2
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 62 595
Като човек е млад и зелен, хич не ги мисли нещата за след 10-20 години, защото за него това е цяла вечност.

# 151
  • Мнения: 2 510
50- годишните са полово активни, стига да няма някакъв здравословен проблем.

# 152
  • Мнения: 571
Вили,аз на Краси и казах какво мисля.
И на 50г човек не си прави планове за след 10-20 какво ще е.Радост е,да ги доживеем.Останалото не е важно Hug

# 153
  • Мнения: 2 510
И на 50г човек не си прави планове за след 10-20 какво ще е.Радост е,да ги доживеем.Останалото не е важно Hug
Как  можеш да решаваш кой и какви планове си прави на 50?

# 154
  • Мнения: 571
Снеже,около мен хора на 50+ много.Те си се радват на всеки ден.Ако правят планове е най-много за Коледа или морето.Едва ли е за след 20г ooooh! Те и не искат да мислят за толкова напред и остаряването.Щото ако ми кажеш,че на 70 са млади ooooh!
Това са хора около мен,обаче.Тези,които ти познаваш сигурно не мислят по този начин.Не решавам нищо

# 155
  • Мнения: 10 775
Мира,
само ти ли пишеш от този профил? Много ми се наби в очи разликата в стила, изразяването и пунктоацията на постовете ти от снощи и днес?
Сори за офф-а.

# 156
  • Мнения: 2 510
Мира, не ми е ясно какви са хората около теб, но тъй като аз съм на тази възраст, почти,ББ на сина ми беше на тази възраст когато се роди, приятелите ми са на тази възраст и не е необходимо да имаш странични наблюдения.
По напред някой каза, че едно е какво отговаряш когато те питат, съвсем друго е какво вършиш, а трето какво си мисли страничен наблюдател, че правиш.

# 157
  • Мнения: X
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, ....  
Важното е че си се успокоила че няма значение как изглеждаш  и ......................да не кажа невъзможно после излизат на пазара......
Изпаднала си в някаква дълбока заблуда.    Laughing
Не съди за хората по себе си!   Peace

# 158
  • Мнения: 2 448
Съдя по твои думи, не по себе си.

   разведената е отново на пазара и трЕбе да е особено лъскава, за да се продаде....   на омъжената тоЙзи стрес й е спестен. 

# 159
  • Мнения: 14 654
Точно по темата е "Нататък билетът не важи" на Ромен Гари. Увлекателна история за възрастен мъж с млада приятелка. Препоръчвам я, интересна е.

# 160
  • Мнения: X
Съдя по твои думи, не по себе си.

   разведената е отново на пазара и трЕбе да е особено лъскава, за да се продаде....   на омъжената тоЙзи стрес й е спестен. 
И къде пише, че омъжените ходят занемарени и запуснати?  Mr. Green
Просто не им е необходимо всеки ден да са натокани от-до......
И пример:
Разведената си мисли, че всеки ден трябва да е пълен комплект-тоалет, грим, прическа, маникюр ....и т.н. подробности,щото знае ли се дали пък днес нЕма да срещне Единствения, еей там, зад ъгъла.... Simple Smile
А омъжената може да си позволи да нахлузи дънките и тишъртката и да се разходи до магазина, все пак не се налага да се хареса на всеки мъж.....    Laughing  Сега, ако иска всички мъже да се плюнят зад нея, си е друга бира...     Laughing

И дайте го малко по-лежерно де, все пак темата е за секс ,не за политика....

# 161
  • Мнения: 2 510
Краси, направо говориш глупости.
Аз си ходех неглиже, пък все женени се лепеха. Късмет. Явно и жените са им такива.

# 162
  • Мнения: 3 371
Точно по темата е "Нататък билетът не важи" на Ромен Гари. Увлекателна история за възрастен мъж с млада приятелка. Препоръчвам я, интересна е.

аха, аха, хубаво е да го прочете човек Simple Smile

ето един малък цитат:

'... Жак Рение, ти дълбоко ме разочарова. Откривам, че имаш дребнава, спестовническа душица, че си човек на балансите, предвидимостите, осчетоводяванията и нормите на печалба. Мъжът, готов на приключения, когото познавах на младини, се е превърнал в уплашен от загуба еснаф. Ти вече не умееш да живееш в настоящето и мисълта за утрешния ден е постоянното ти притеснение...'

.....
Просто не им е необходимо всеки ден да са натокани от-до......


е това не го разбирам - и защо да не са??? като са омъжени дай развлечени да ходят Mr. Green.

странно ми става като видя някоя жена, която си личи, че е била хубава, и 5-10 -15 г след брака си се е превърнала в повлекана...нито коса, нито маникюр, нито фигура. нейна си работа, де  Wink

# 163
  • Мнения: 14 470
Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

Представих си го, ужасссссссс  rotfImbo

а, де, и аз това имах предвид Twisted Evil


За всеки влас си има пътници.Нали не мислите ,че само младите и красивите го могат и правят.
Иначе по темата-докато здравословното състояние му го позволява. smile3521

# 164
  • Мнения: 571
Туй да не е Рон Джереми Mr. Green Здравословно.Има стимуланти и квот се сетиш.Дедо на 80 и баба на 80 едва ли правят Кекс

Общи условия

Активация на акаунт