Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 79 103
  • 266
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 827
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...

# 136
  • Мнения: 10 775
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...
Е какво полудява като тя й е дала същия пример в живота...Всеизвестно е, че децата следват модела на собственото си семейство, освен ако не го оценят като погрешен и изберат нещо друго.

Напоследък си мисля за мой приятел, който е на 34, а приятелката му е на 18, заедно са от 2 години. Той е убеден, че това е любовта на живота му и чака да каже 'да', за да се оженят. След 15 години тя ще е на 33 в разцвета на силите си, а той ще е почти на 50. А след 30години ще са точно картинката, описана от Каренина. Въпреки че се съмнявам да изкарат толкова.

# 137
  • Мнения: X
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...
Това Мира да го прочете, да е наясно кво я чака....    Simple Smile 

# 138
  • Мнения: 7 947
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...
Това Мира да го прочете, да е наясно кво я чака....    Simple Smile 

Що за злорадство  ooooh!
Отвратително!

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 364
Мира го преживява и сега с малки разлики (поне от това, което пише), явно нейният избор я устройва и не е наша работа да я оценяме.
Да, и аз наблюдавам, че необвързаните жени изглеждат и се чувстват много по-добре от обвързаните. Но може би защото на повечето обвързани около мен изобщо не им е розово обвързването - общо взето много по-добре ще се чувстват и оцеляват сами отколкото с тези до тях. Други пък се отпускат, като са решили, че мъжът им е даденост и ще ги харесва и занемарени. И изобщо не е казано, че на жената и трябва мъж - има и жени, които спокойно се справят и се чувстват добре без тях. Ако им се прииска секс - все ще си намерят някой подходящ за тази цел. Обикновено много са се опарили и не биха позволили отново риска някой да им съсипе нервичките и здравето. И си живеят спокойно и егоистично според някои.
ana_karenina , съществуват и разводи/раздели - 50-годишната спокойно може да бие шута на дъртия мързеливец (гадно, но защо не - вместо да го обвинява за собственото си решение, човекът все пак не е виновен, че тя не е проявила далновидност на времето и не е преценила, че ще съжалява един ден), щом е достатъчно самостоятелна. Както и дъщерята не е умряла, като е родила от възрастен - всичко тече, всичко се променя. А и дъщерята не е изключено да е много по-щастлива от майка си, макар и последвала нейния избор.

# 140
  • Мнения: 3 371
една колежка - на 49-50 елегантна ,хубава , запазена , живее й се ,
мъжът й ок.67-68 - той вече си е дядо - играе карти и табла с другите пенсионери пред блока , а на нея й се иска да е активен , не само сексуално , ами житейски - да се занимава с нещо и т.н.
оплаква се , че не правят изобщо секс - като се спре секса за някакъв период и после не става , дори и да иска ...тя казва , че като му намеквала за секс , той й казвал - ''е , сега ли точно ?'' ..и никакъв секс от години ...
много , много съжалява , че се е оженила за толкова по-възрастен от нея ,
дъщеря й в чужбина роди от някакъв 25 години по-възрастен и тя направо полудя ... заради голямата разлика ...



така е Peace

такива  разлики са ок, но в диапазона 25-35 за жената, и 50-55 за мъжа Simple Smile.

мине ли 60 - е вече дядо, дори да няма внучета. просто житейски е  стар. и не става дума дори за секс, чисто житейски имам предвид наистина. просто ножицата се отваря много бързо и пропастта е огромна.

изключенията само потвърждават това Simple Smile

 на омъжената тоЙзи стрес й е спестен.   [/b] Mr. Green

да, особено ако е цял ден с халатче на харбалички/или бог знае как се пише това нещо Mr. Green/, занемарява се, надебелява и се отпуска само защото знае, че някой е вързан за полата и.

....- 50-годишната спокойно може да бие шута ...

и какво ще прави? 50-годишните мъже търсят контакти с 30 годишни, не с техните набори, които са си просто...баби. както се казва, не е страшно да станеш дядо, страшно е когато спиш с баба.

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 10:49 от слънчева*

# 141
  • Мнения: 571
Краси,напълно съм наясно!Направила съм своя избор и знам,че имам още 2-3-4г сексуална активност с мъжа си.
За мен има прекалено много други съществени неща.Не ми трябва да ми е любовник,ако за друго не го бива.
Той ми е приятел,другар,мъж,на когото имам доверие и съм сигурна в него.Обича децата ни и се грижи за тях.Работи и печели добре-макар,че стандарта на живот в днешно време е адски завишен и се налага все повече и повече да работиш,че да печелиш качествени пари.Не е някой муньо дето не се грижи за външния си вид.Не ме е срам от разликата в годините ни/няма за какво/нито него.
Хайде иди и направи 2-3 торти/почерпи ме едно парче Rolling Eyes молим/ и след това се сексете с твойто любим и перфектен мъж.
Вили Hug

# 142
  • Мнения: 7 947
     50 годишните вярно изживяват май нещо като пубертет - наблюдавам едно вдетеняване и разгонване някъде в тоя диапазон 50-55  Wink
      Един близък ми сподели, че нещата, които сега му се искат и има смелост да търси в жените около него в сексуално отношение - преди никога не се е сещал, нито е правил с жена си.  Wink


Мира - няма да са 2-3-4!!! Какви ги пешеш, я чети внимателно темата  Peace

# 143
  • Мнения: 571
Вили,чета я.И в нея се каза,/не само в нея впрочем/че има мъже и на 30 дет им е предел и на 70 мерака не секва и си действат Peace Са аз си знам човека и щом съм дала тези години,значи има защо Peace Това си е мой личен проблем/или може би не.Но поне няма да търся нещо ново на 50/мои години/а на 30,например.Все се надявам ако толкова ме засърби да си намеря нещо,дето ще ме отрази по всеки начин Laughing Mr. Green

# 144
  • Мнения: X
Краси,напълно съм наясно!Направила съм своя избор и знам,че имам още 2-3-4г сексуална активност с мъжа си..............
Какви 3-4 години само, бе?Мъжът ти не е ли на 38-39 години?
Ти съвсем побърза да го отпишеш.....     Laughing

Няма злорадство ,Вили.Но когато си на 25, колкото и да твърдиш, че знаеш какъв избор си направила, и хабер си нямаш какво точно ще е след още 20 години, например....
Ето , Мира с горното изречение го доказа.   Simple Smile

# 145
  • Мнения: 7 947
И ти се почувства длъжна да й обясниш на Мира, защото ти нали не си на 25 и си напълно наясно с нейния живот и мъж  ooooh!

Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?

Идея си нямаш отстрани как звучат думите ти... Confused

# 146
  • Мнения: 3 827
Но поне няма да търся нещо ново на 50/мои години/а на 30,например.Все се надявам ако толкова ме засърби да си намеря нещо,дето ще ме отрази по всеки начин Laughing Mr. Green

ще търсиш някой ок.20 годишен , ти малко ще си му кака ...

# 147
  • Мнения: X
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, написах да не е толкова категорична, че е направила най-верния избор за себе си и че знае как ще "изглеждат" като семейство с мъжа си след N-години.  
Човек не знае след месец-година какъв вятър ще го "завее", а пък за след години....  

# 148
  • Мнения: 7 947
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, написах да не е толкова категорична, че е направила най-верния избор за себе си и че знае как ще "изглеждат" като семейство с мъжа си след N-години.  
Човек не знае след месец-година какъв вятър ще го "завее", а пък за след години....  



Ооооо, може да не се опитваш да си измиваш ръцете, няма смисъл, защото първия ти пост, заедно с поставения цитат, пък и останалите – достатъчно ясно показват позицията ти и що за човек може така да се подсмихва с ехидни думи!
Това, че Мира е споделяла реалните си проблеми – не ви дава право да я съдите, нито да я хапете във всяка тема, а го правите нон стоп! Чест би ви направило, ако се опитате да й помогнете, да й дадете ръка или съвет, не само да и триете сол на главата...
Ти и още няколко списващи – да уточня. Не ми отговаряй на поста, не е по темата, просто много долно ми стана и затова реагирах. Мога да посъветвам и Мира да не отговаря повече, да престане на дава такива лични „данни“...

# 149
  • Мнения: 2 448
Ти с твоя знаеше ли след 20 години какво ще е?
Именно защото си нямах и представа какво ще е след 20 години, ....  
Важното е че си се успокоила че няма значение как изглеждаш. Да е жив и здрав мъжа ти, че тези успокоените знаеш ли кво трудно да не кажа невъзможно после излизат на пазара.  

Общи условия

Активация на акаунт