Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 79 159
  • 266
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 289
чингис  хан е правил до смъртта си секс довел до пълчища негови потомци
на една позната дядо й направил последния си син от последната си, втора жена, на 70 г
в библията годините са още по-сериозни...

Kaчеството на секса не се определя по това дали мъжа може да прави бебета, все пак.Може и на 80 да направи бебе, там материала е важен, не дали ще прави секс 3 или 53 мин. Laughing

# 211
  • Мнения: 386
чингис  хан е правил до смъртта си секс довел до пълчища негови потомци
на една позната дядо й направил последния си син от последната си, втора жена, на 70 г
в библията годините са още по-сериозни...

Kaчеството на секса не се определя по това дали мъжа може да прави бебета, все пак.Може и на 80 да направи бебе, там материала е важен, не дали ще прави секс 3 или 53 мин. Laughing

 Simple Smile въпросът е каква е пределната възраст, до която мъжът може да прави секс, а не
доставя ли й удоволствие на жената секса с 90 годишен мъж

разбирам въпроса така: до кога здрав мъж, без уринарни и сърдечно съдови проблеми, обездвижване може да има ерекция и еякулация: до края на живота си.

по еволюционни причини - за да може да се възпроизведе поколението дори в рискова ситуация - доказано е, че спермата на възрастни мъже също крие генетичен риск в поколението, но при яйцеклетките той е много по-голям и заради това жените престават да могат да имат деца по-рано и точно заради това не само престава да имат месечен цикъл, но и се появява много по-осезателно вагинална сухота.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 12:39 от malinka in love

# 212
  • Мнения: 7 947
Добре де, можене ли е да ти става за малко, но да ти омеква съвсем бързо и да неможеш да свършиш или пък да свършваш бързо, ама само от свирка примерно...Щото за такива случаи доста знам при мъже над да кажем 55+

# 213
  • Варна
  • Мнения: 289
Aз разбирам въпроса, до кога един мъж може да прави секс който е пълноценен и за партнъорката му, т.е. нормално времетраене на сексуалния акт.Не просто да му става или да може да стане бебето.Едва ли до пределна възраст се случва при всички това.

# 214
  • Мнения: 7 947
Аз вече се чудя кой за какво пише...
Това, което написах в предния си пост - е съвсем реална ситуация.
Готин мъж на 55, възбужда се, старае се, обаче при акт му омеква просто - ту така, ту така му е. Свършва си, ама с определени неща. Та той в коя категория е?

# 215
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз вече се чудя кой за какво пише...
Това, което написах в предния си пост - е съвсем реална ситуация.
Готин мъж на 55, възбужда се, старае се, обаче при акт му омеква просто - ту така, ту така му е. Свършва си, ама с определени неща. Та той в коя категория е?
постепенно към безнадеждната категория отива . Laughing

# 216
  • Мнения: 7 947
И аз така мисля, но понеже се говореше за 70 годишни, дето имали деца - та се сетих за примера. Секс като секс или секс като...примера ми. Ето там е разликата за мен. Затова казвам, че границата е някъде около 50-55 май...

# 217
  • Варна
  • Мнения: 289
Според мен да, може би около 60 за голяма част от мъжете, зависи, то е както е относителен климактериума при жените - едни на 45 други на 50.. Но след 60 такива случаи зачестяват, според мен.Опит нямам , средата на 40-тте ми е максималната възраст на мъж до сега.Тогава са във форма. Sunglasses

# 218
  • Мнения: 7 947
Е, то оставаше и 40 годишните да ги мислим  Joy
То направо са си млади тия на по 40  Whistling

# 219
  • Варна
  • Мнения: 289
Е, то оставаше и 40 годишните да ги мислим  Joy
То направо са си млади тия на по 40  Whistling

ами на 45-46, сега млад, ама след 10 години като му омекне. Joy

# 220
  • Мнения: 7 947
Е, ма то и ти след 10 може да не ставаш за нищо/в това число и аз - да не се обидиш  Joy
Винаги съм казвала как жените остаряваме грозно, а мъжете - красиво.  Wink

# 221
  • Мнения: 1 610
не изчетох цялата тема и дано не се повторя с някого...
 
секс се прави от двама ...
...у единия мерака, у другия музата....
...Само Господ знае кога ще свърши....   

Познати близо 65 годишни се радват на любовта си ... luvbed
Познати 50 годишни от няколко години са вдигнали чукалата на тавана... newsm78

# 222
  • Варна
  • Мнения: 289
Е, ма то и ти след 10 може да не ставаш за нищо/в това число и аз - да не се обидиш  Joy
Винаги съм казвала как жените остаряваме грозно, а мъжете - красиво.  Wink

Стига бе Вили, грозно грозно...колко да е грозно на 42.. Crossing Arms
Чак да не ставаме за секс ли  Laughing. Моля те не планирам да е така..

# 223
  • Мнения: 7 947
представи си 20+ кг и готово - за нищо!
провиснали части, отпусната кожа, ниско самочувствие и....

# 224
  • Мнения: 3 371
представи си 20+ кг и готово - за нищо!
провиснали части, отпусната кожа, ниско самочувствие и....

пепел ти на устата, вилико Laughing



ами на 45-46, сега млад... Joy

да вдигнем до 50 и да правим по два метана дневно  молби към аллах,  да им става на мъжете  сутрин и вечер поне по веднъж, амин  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт