Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

  • 78 425
  • 266
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 755
Форти,знам де.Ама има мъже дето и ръце,усти и подобни не ползват Rolling Eyes
За мен ако искаш нещо си го правиш сам.Но това си е за мен и мое мнение де

Това за сам е така. Обаче аз с таквиз екземпляри не мОА се "обичам", то ако ще е така ще ида в гората и ще се прегръщам с дърветата- хем ще взема от силата им ще се надишам с чист въздух. Grinning

# 46
  • Мнения: 139
Ако човек е физически здрав - съмнявам се да спира да "може" на 50 години. Виж, по-често срещаната причина за спад в активността при мъже, които са в дълга връзка е: "не иска" с дългогодишната партньорка, но ако му попадне някоя 20-30 годишна, обикновено друга песен запява. Имам няколко колеги/познати мъже, които чистосърдечно са си го споделяли. Иначе гледат и уважават жените си, но не тръпнат от желание за плътски изяви с тях.

# 47
  • Мнения: 755
Ако човек е физически здрав - съмнявам се да спира да "може" на 50 години. Виж, по-често срещаната причина за спад в активността при мъже, които са в дълга връзка е: "не иска" с дългогодишната партньорка, но ако му попадне някоя 20-30 годишна, обикновено друга песен запява. Имам няколко колеги/познати мъже, които чистосърдечно са си го споделяли. Иначе гледат и уважават жените си, но не тръпнат от желание за плътски изяви с тях.

...което поражда и обратният въпрос: Каква е пределната възраст до която и жената може да прави секс?!

# 48
  • Мнения: 139
...което поражда и обратният въпрос: Каква е пределната възраст до която и жената може да прави секс?!
От чисто техническа (физиологична) гледна точка, жената "може" до дълбоки старини. Дали иска, има ли потребност и нужда да го прави и споделя ли се тази потребност от някого - вероятно е нещо много, много относително. Предполагам все пак, че след менопаузата у повечето дами настъпва спад в либидото.

# 49
  • София
  • Мнения: 62 595
докато иска.

# 50
  • Мнения: 21 604
  Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

# 51
  • Мнения: 139
  Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...
Някой, чиято друга алтернатива е да седи "на сухо"? Wink

# 52
  • Мнения: 7 947
Може на някои да им се стори наивно или пък други да счетат,че е поредния опит за остроумничене,но онзи ден  говорихме с една приятелка на тази тема.
Та,според нея мъжът след 50 не бил сексуално активен - в смисъл не може да прави секс/искането си е нещо друго/.
Аз под сексуално активен разбирам,че може и иска да прави секс поне 2-3 седмично.
Вие как смятате? Често виждаме как по-възрастни мъже са заедно с някое младо момиче. От мерак ще е от какво друго? Тогава отпада теорията на моята приятелка.И значи могат.Но как? Laughing

Зависи. На 54 имам реален пример за мъж – който има силно либидо и го може прекрасно. Като го гледам вероятно още поне няколко години ще може.
При жените не знам обаче как е. След критическата?

# 53
  • Мнения: 7 947
По-скоро ще сменя мъжа, отколкото да си го правя сама! А и вибраторът е с ограничени функции, друго си е един истински, жив мъж!

И ако след няколко години мъжът ти му секне? Ще го смениш или ще се задоволявате инак?

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 364
Индивидуално е - някои и на 20+ едва го вдигат, други на 50 и над се справят чудесно.
Един мъж на 50, ако е здрав, би могъл да води активен полов живот, защо не? Както и на 60. Може би към 70-тте и над има сериозен спад във възможностите или вече липсват такива.
А при жените съм чувала, че след критическата има промяна в либидото. По време на критическата обаче ставали силно сексуално активни. Влияе се от хормоните, от темперамента и от партньора до теб, предполагам. 

# 55
  • Мнения: 3 371
Каква е пределната възраст до която мъжът може да прави секс?

до има-няма 100 години. въпросът е дали ти/или който там е/ би искала сбръчкан, спиджурясан, пиещ виагра мъж.

за другите не знам, за мен е много важна естетиката/страшно ми действа /, а да, и физиологията Wink

след 55 , за мен лично - само изключения стават/визуално, техника и т.н/. забелязвам, че колкото остарявам, 'дърпам' надолу границата с годините Twisted Evil

# 56
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

Представих си го, ужасссссссс  rotfImbo

# 57
  • Мнения: 3 371
Кой пък ще иска да прави секс с някакви в пределна възраст...

Представих си го, ужасссссссс  rotfImbo

а, де, и аз това имах предвид Twisted Evil

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ами то и ние не седим на едно място и не сме вечно млади, красиви и стегнати - и ние ще се отпуснем, ще се сбръчкаме - нормално е, както има дедовци, така има и баби.  Wink И гърдите няма да са вечно стегнати и твърди, нито косата все така мека... И едва ли бихме били щастливи, ако човекът до нас ни откаже заради това. Жената много по-бързо остарява и много по-видимо. Още на 30 я няма вече младежката свежест, на 40 вече и първите бръчки са налице, а на 50 може и да е красива, но не и млада, а за привлекателност не се знае - и първо кожата ще го покаже. Така, че по-добре да не го мислим...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Максимум до 40. После е извращение.
Мдааа... Точно снощи голямата ми дъщеря ми заби въпроса: "Мамо, вие с тати правите ли все още секс?". За протокола, аз съм на 41, той на 43г. И като и отговорих леко възмутено и утвърдително реакцията и беше: "Оууу, ужас!"  Joy
Е, за едно 16 годишно е разбираемо донякъде, ама като гледам, има и доста зрели жени във форума, които споделят подобни схващания.  ooooh!
А сериозно по темата- моженето е строго индивидуално и зависи от много фактори. Логично е по- активните сексуално в млада възраст, да са такива и на по- късен етап. Щото не си представям един пасивен 30+ мъж изведнъж да се развихри към 60-те.

Общи условия

Активация на акаунт