Огледален свят по VOYO ~ тема 7 ~

  • 33 090
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Еее нали трябва да сте се нахранили  Grinning Няма да ви оставя гладни ааа  hahaha

Скрит текст:
аа някой знае ли къде е клоди  Peace
HugВампирясвам скъпа Twisted Evil Joy Joy

 hahaha hahaha Зарибяваш лошия брат, аа ?   smile3534

# 76
  • Мнения: 0
Еее нали трябва да сте се нахранили  Grinning Няма да ви оставя гладни ааа  hahaha

Скрит текст:
аа някой знае ли къде е клоди  Peace
HugВампирясвам скъпа Twisted Evil Joy Joy

 hahaha hahaha Зарибяваш лошия брат, аа ?   smile3534
Joy Joy JoyСупер филмче newsm10Щом съм на 2сезон по средата вече newsm44 newsm44

# 77
  • Мнения: 19
е как го гледаш 2 сезон без суб.  ли Cry

# 78
  • Мнения: 0
е как го гледаш 2 сезон без суб.  ли Cry
Тц става въпрос за друг филм Peace

# 79
  • Мнения: 0
Привет на всички Фемирки Simple Smile Реших и аз да изкажа мнение.
И тази Зехра.. тъкмо си мислех, че Фериа ще се отърве от този ИНДИВИД, а тя какво направи.. на пук на дъщеря си даде съгласието си за годежа..  #2gunfire
Тайно се надявам Фериа да тропне с крак, да си събере багажа, да отиде при Емир и да му каже всичко.. То нейното семейство това и заслужават.. да не я видят повече!
А Халил как не разбра, че Фериа не го харесва.. един път не го погледна  Grinning
Много ми е мъчно като гледам как насила я сгодяват.. Даже се разплаках на сцената, където се гледа в огледалото във фризьорския салон.. Sad
Гюндже .. Колкото я съжалявах в началото, толко я мразя в момента.. много гадно постъпва с Корай..
Искам да попитам някой, който е гледал целия сериал дали Фериа ще се отърве от годежа, ще избяга ли или ще продължи да навежда глава?
Много е хубав сериала, жалко че се налага да се чувстваме като бандити, че го гледаме  Embarassed

# 80
  • Мнения: 0
Някои ако има епизодите след 27ми, ще съм благодарна ако ми ги прати.

# 81
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 82
  • Мнения: 0
Привет на всички Фемирки Simple Smile Реших и аз да изкажа мнение.
И тази Зехра.. тъкмо си мислех, че Фериа ще се отърве от този ИНДИВИД, а тя какво направи.. на пук на дъщеря си даде съгласието си за годежа..  #2gunfire
Тайно се надявам Фериа да тропне с крак, да си събере багажа, да отиде при Емир и да му каже всичко.. То нейното семейство това и заслужават.. да не я видят повече!
А Халил как не разбра, че Фериа не го харесва.. един път не го погледна  Grinning
Много ми е мъчно като гледам как насила я сгодяват.. Даже се разплаках на сцената, където се гледа в огледалото във фризьорския салон.. Sad
Гюндже .. Колкото я съжалявах в началото, толко я мразя в момента.. много гадно постъпва с Корай..
Искам да попитам някой, който е гледал целия сериал дали Фериа ще се отърве от годежа, ще избяга ли или ще продължи да навежда глава?
Много е хубав сериала, жалко че се налага да се чувстваме като бандити, че го гледаме  Embarassed

HugВ17еп турски Емир и Ханде ще катастрофират.Ще бъдат зле известно време.После като отвори очите Емир Фериха ще отиде да развали годежа.Разваля го ,но тоя ИНДИВИД Joyза малко я отвлича  Mr. Green

# 83
# 84
  • Мнения: 19
аз търся от 25 епизод бих и платила

# 85
  • варна
  • Мнения: 1 228
Здравейте момичета ,няколко дни въобще нямам време да ви навестя  Hug
За Гюндже ,според мен тя не искаше да направи мръсно на Корай ,а напротив-да му върне диска и да не го притиска повече.Tя май не знаеше че Емир е там.
Колко усъдително гледаше Фери майка си по време на годежа ,все едно и казва "Как можа да ми го причиниш"
Но и Зехра вече съжелява за прибързаното си решение в момент на гняв.Малко късно обаче...
Тая лелята много досадна ,на всяка манджа меродия -дане ти е такава в къщата.Много ми е смешна Гюлфидан прилича ми на някой анимационен герой с тая кърпа зад ушите Joy всеки път ме напушва смях като я видя hahaha
За Халил какво да кажа -той милия даже си повярва че Ферито се била зарадвала да го чуе по телефона.

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ,няколко дни въобще нямам време да ви навестя  Hug
За Гюндже ,според мен тя не искаше да направи мръсно на Корай ,а напротив-да му върне диска и да не го притиска повече.Tя май не знаеше че Емир е там.
Колко усъдително гледаше Фери майка си по време на годежа ,все едно и казва "Как можа да ми го причиниш"
Но и Зехра вече съжелява за прибързаното си решение в момент на гняв.Малко късно обаче...
Тая лелята много досадна ,на всяка манджа меродия -дане ти е такава в къщата.Много ми е смешна Гюлфидан прилича ми на някой анимационен герой с тая кърпа зад ушите Joy всеки път ме напушва смях като я видя hahaha
За Халил какво да кажа -той милия даже си повярва че Ферито се била зарадвала да го чуе по телефона.
Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 0
аз търся от 25 епизод бих и платила
Колко плащаш че ми стана интесно Joy

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 16:32 от клоди

# 88
# 89
  • Мнения: 351
И аз да се разпиша като изпуснах цяла една тема Embarassed
Много трудна серия за майка и дъщеря, какви погледи само си хвърляха. Не мога да разбера Зехра как можа да причини това на дъщеря си, в която има такива надежди. Аз не бих могла да наблюдавам безучастно как се проваля живота на детето ми. Със зъби и нокти ще се боря и макар и да е сгрешила такъв удар не бих нанесла на най-любимото си същество.
Ханде си заслужава презрението на Емир, даже ми стана кеф как  постъпи с нея Mr. Green
А Халилчо мамин не мога да го коментирам, че още съм афектирана от мазната му усмивка и неадекватно поведение ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт