Набор ' 93 света ще покори! - 4 тема

  • 46 855
  • 388
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 79
Набор ' 93 света ще покори!
Къде са мамите на второкурсниците? Има ли сесия или няма сесия? Има ли взети изпити или няма взети изпити?

Ние изучихме вече почти половината и още толкова ни остана Simple Smile. А после, накъде - кариера, дом, семейство, деца?

Прегръдки на всички мами и техните пораснали деца Hug Hug Hug.

Аз мога да се похваля, че тази година заминавам на бригада в Англия Simple Smile.  Голямата ми сестра е бременна и ще чакаме бебето през август, за съжаление ще пропусна да го видя в началото, но пък ще донеса подаръци, стига да се справя добре.
Бригада в  Америка, смятам догодина да отида, като за последно  Grinning, че после ще ме мъчат държавни изпити и дипломни работи Laughing

# 362
  • Мнения: 260
Да се похваля с първият взет изпит!

# 363
  • Мнения: 260
Къде сте?
Никой ли няма да се похвали или оплаче в тази тема?

# 364
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Тука сме.... Hug
Моят син се справя добре, взел си всички изпити, спортува, доволен е.
Дано до края на обучението си да е така...

# 365
  • Мнения: 5 819
Не знам дали е за хвалене или оплакване.....
Моят син ще заминава на бригада в САЩ. Притеснено ми е, но има голямо желание и не искам да го спирам. Дано всичко да е на ред.

# 366
  • Мнения: 945
Ще се похвалим! Grinning
Големият ми син след една година чудене(през която си събра пари да си плати обучението), записа електроинженеринг и почти привършва първата година.
В края на април им свърша уч. година.
Много съм доволна от него - има много хубави оценки, интересно му, ходи с желание.

monii , всичко ще е наред! Не се притеснявай! Hug

# 367
  • София
  • Мнения: 1 330
Не знам дали е за хвалене или оплакване.....
Моят син ще заминава на бригада в САЩ. Притеснено ми е, но има голямо желание и не искам да го спирам. Дано всичко да е на ред.

Приключението "бригада в САЩ" го изживяхме миналата година. Всички бяхме повече от доволни! Е, зависи къде ще бъде и какво ще работи, ще си намери ли втора работа.

Всичко ще е наред, monii !  Както се притесняваш, много повече ще се радваш за синчето си и тази невероятна възможност!

# 368
  • Мнения: 5 819
Благодаря за подкрепата!
В края на май ще заминава, в щата Мериленд ще бъдат няколко приятели. Ще работят в Макдоналдс. Надявам се да са доволни и да се върнат живи и здрави!

# 369
  • София
  • Мнения: 1 330
Това, че няма да бъде сам, а с приятели, е чудесно!
Най-искрено ви стискам палци всичко да е наред!
А майчините притеснения са просто задължителни  Grinning Но при теб да са напразни  Peace

# 370
  • София
  • Мнения: 409
Ехе раздвижили сте темата, радвам се да ви видя момичета. Hug
Виждам "децата "са добре, справят се науките...въпреки любовта. Моят развива и активна обществена и спортна дейност.
Изкара стаж от 240 часа стаж в една кантора и му хареса. Всички изпити са взети, но трудното едва сега започва.

Мони, не се притеснявай , студентската бригада ще е незбравимо преживяване и безценнен опит за сина ти.
 Всичко ще е ок. Peace

# 371
  • Мнения: 260
Е, да пиша и аз за любовта! Моят студент се е залюбил с една колежка, чудо голямо е!
Иначе е и активно спортуващ. Ходи редовно на тренировки по баскетбол, на фитнес, плува, а от скоро ходи и на скално катерене. Ще речеш, че в НСА се е записал!
Най-важното да са живи и здрави и да се взимат изпитите успешно!

# 372
  • София
  • Мнения: 409
Иначе е и активно спортуващ. Ходи редовно на тренировки по баскетбол, на фитнес, плува, а от скоро ходи и на скално катерене. Ще речеш, че в НСА се е записал!
Joy
Ина, разсмя ме. Joy
То и моят май е така. Сега хем организира един турнир по футбол, хем участва в него Laughing
А за любовта - няма лошо  Confused Момчетата май повишават успеха покрай колежките  Wink

# 373
  • Мнения: 260

А за любовта - няма лошо  Confused Момчетата май повишават успеха покрай колежките  Wink
Чул те господ! Ще видим на лятната сесия как ще се справи, под влияние на любовта.... Grinning

# 374
  • Мнения: 5 819
Минавам само да кажа, че моят син е вече на студентска бригада в Америка и вече започна работа.
Не му е много лесно, но нека да види как се изкарва хляба. Работи в едно заведение Макдоналдс, вчера е изкарал 9 часова смяна. Днес ще е 8 часа. И така....
Пожелавам си само да е жив и здрав, и да се върне по-зрял, по-възмъжал и по-отговорен!

Общи условия

Активация на акаунт