Набор ' 93 света ще покори! - 4 тема

  • 46 854
  • 388
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 260
Ами имам приятели в Англия, другата седмица се връщат Simple Smile Ще видим как стоят нещата, как са се справили и т.н.. И аз искам да ги разпита, иначе до колкото знам бригадите миналата година май бяха по 600 или 800 лв., не съм много сигурна. Но според мен е по-добре от Америка - 4 000лв.
Ще чакаме подробности!

# 346
  • Мнения: 5 819
Тук има информация за бригадите в чужбина:

http://brigadiri.com/forum/index.php

# 347
  • София
  • Мнения: 1 330
monii,    Peace Затвърдихме си твърдото нЬе, относно английските ягодки и караванки  Grinning
Живот и здраве, пак ще обираме банка за американското крайбрежие  Laughing

Въпреки това, интересно ми е какво ще споделят приятелите на DidsyYy  newsm78

# 348
  • Мнения: 5 819
За другото лято и моят син иска да замине на бригада за САЩ, но не иска да губи уебната годината в ТУ. Не знам дали ще успее да вземе заверки и да си изтегли сесията, е при тях е много строго.
мама Меца, вие как го решихте този проблем?

# 349
  • София
  • Мнения: 1 330
Е, решихме го, но с цената на по-късно заминаване. След средата на юни се оказа, че е почти невъзможно вече да се намери втора работа, поне там, където е той.

Ако ще действате, почвайте още от ноември. Ние докато умувахме между Англия и САЩ, докато посъберем средствата, билетите за самолет станаха доста по-скъпи, а възможностите за място и вид работа - доста по-малко!

Но въпреки всичко мнооого сме доволни - и той, и ние!

 

# 350
  • София
  • Мнения: 1 330
Ами имам приятели в Англия, другата седмица се връщат Simple Smile Ще видим как стоят нещата, как са се справили и т.н.. И аз искам да ги разпита, иначе до колкото знам бригадите миналата година май бяха по 600 или 800 лв., не съм много сигурна. Но според мен е по-добре от Америка - 4 000лв.
Ще чакаме подробности!


DidsyYy       Обещани впечатления от приятелите след Англия!

# 351
  • София
  • Мнения: 3 611
мама Меца, пусни ги за всички, моля! Мисля, че на много хора ще им е интересно. Peace

# 352
  • София
  • Мнения: 1 330
Мама меца пита   Thinking , а
DidsyYy  трябва да отговори...

# 353
  • София
  • Мнения: 3 611
Мама меца пита   Thinking , а
DidsyYy  трябва да отговори...

Ами научи правописа тогава! Joy
Цитат
Обещани впечатления от приятелите след Англия!

# 354
  • София
  • Мнения: 1 330
july1993 ,  а ти не четеш ли отгоре  цитатите - там ясно пише кой е обещал впечатленията
 Е, липсва запетайчица след DidsyYy, но клавиатурата е виновна  Joy

Моето мнение е за Америка и е споделено по-назад  Peace

# 355
  • София
  • Мнения: 3 611
july1993 ,  а ти не четеш ли отгоре  цитатите - там ясно пише кой е обещал впечатленията
 Е, липсва запетайчица след DidsyYy, но клавиатурата е виновна  Joy

Моето мнение е за Америка и е споделено по-назад  Peace
Да, не прочетох по-нагоре и не разбрах написаното от тебе  Grinning - има разлика между ОБЕЩАНИ и ОБЕЩА НИ (НА НАС). Запетайката няма нищо общо горката!  Joy

Последна редакция: вт, 03 сеп 2013, 20:15 от july1993

# 356
  • София
  • Мнения: 1 330
Лелее, подробностите са обещани от неяhahaha редакторче.

Сори за спама!

Много полезен е сайтът, даден от monii за бригадите в чужбина - най-различни мнения във форумите и за Англия, и за Америка.

DidsyYy може и да е забравила за обещаните подробности от своите приятели  Laughing

Последна редакция: вт, 03 сеп 2013, 18:49 от мама Меца

# 357
  • София
  • Мнения: 3 611
Лелее, подробностите са обещани от неяhahaha редакторче.

Сори за спама!

Много полезен е сайтът, даден от monii за бригадите в чужбина - най-различни мнения във форумите и за Англия, и за Америка.

DidsyYy може и да е забравила за обещаните подробности от своите приятели  Laughing
А бе, мечешко писане  Joy! А пък туй DidsyYy не знам какво е обещало, но никакво не се обажда! Rolling Eyes По-добре, мамо Меце, ти разкажи за Америката!   bouquet

# 358
  • София
  • Мнения: 1 330
Въпрос на стил в работно време  Grinning
А за "детенцето" в Америката - по-назад писах доста. Ако имаш конкретни въпроси, пиши на ЛС.

# 359
  • Мнения: 84
Здравейте, извинявам се, но бях забравила да влизам  Laughing.
Да ви разкажа първо за Великобритания. Значи едната ми приятелка е много доволна, значи изкарала си е доста парички, дори е върнала на родителите си парите които са ѝ заели. Донесе ни много подаръци  :lol, даже са били на почивка за 2 седмици са обиколили много градове. Работното им време е било на 8 часа, от сутринта до след обяд (всеки ден без уикенда). На полето е работила в Шотландия по точно.
Другото момиче беше в Англия, някакво като село близо до Лондон, но изобщо е останала разочарована и няма да отиде повече там. Те също на полето са били, но като завали не са ги допускали на работа и като цяло е работила малко. Събрала е парички, но много малко.
Получих 2 различни мнения за Великобритания.

Аз все пак смятам да опитам догодина, нищо не ми пречи.  Simple Smile

По-темата вече сме второкусници, след 15 дни и ние започваме отново. Има ли започнали студенти вече? Успешна година на всички  Simple Smile
Аз вчера кандидатствах за общежитие и чакам на 24 резултатите, ако не ще търся квартира с приятелките и така.

Хубава вечер на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт