AVON обсъждане на продукти за клиенти - 8

  • 46 594
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 428
Embarassed упс суоч е английско-побългарената  дума за реални снимки

Или по-точно на ефекта, който има продукта върху кожата  Peace Не реална снимка на самия продукт  Wink

# 706
  • София
  • Мнения: 986
Embarassed упс суоч е английско-побългарената  дума за реални снимки

Или по-точно на ефекта, който има продукта върху кожата  Peace Не реална снимка на самия продукт  Wink
точно  Wink

# 707
  • Мнения: 6
Embarassed упс суоч е английско-побългарената  дума за реални снимки

Или по-точно на ефекта, който има продукта върху кожата  Peace Не реална снимка на самия продукт  Wink
точно  Wink

Благодарско!     bouquet

# 708
# 709
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Имате ли впечатление от меките подложки за крака? - http://mishka19992.snimka.bg/8mi-dekemvri/katalog-1.713654.29015361.big

Имам едни обувки с който крака ми се приплъзва много напред и ми убиват на върха на пръстите,а не са ми малки,моя номер са. Дали подложките ще спрат това приплъзване на крака или да търся друг вид стелки?
Тънички ли са?

# 710
  • Мнения: 1
*Л-и-я* аз имам такива /др. макрка/ и съм доволна! Но ги нося лятото на бос крак. За зимата не съм пробвала Simple Smile

# 711
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Би ли споделила на коя марка са твойте? Може и на ЛС,за да не ни се карат тук.

Дали пък обувките няма да ми станат тясни  с подложките?

# 712
  • Мнения: 1 404
Не мога да се въздържа и да не споделя, че вчера пробвах този черен сапун и е уникален!!!  Wink

Тези диско перли много лъщящи ми се виждат, не са ми е за годините Simple Smile

# 713
  • Мнения: 438
*Л-и-я* , аз имам такива подложки и съм много доволна. Купих си ги заради високи обувки, с които краката ми много се натоварваха в предната част и ми правеха мазоли. Подложките са много мекички. Добре прилепват към крака дори и с тънък чорап, така че смятам, че няма да останеш разочарована.



# 714
  • Мнения: 3 675
Не знам дали това е обсъждано преди, но аз рядко купувам продукти на Ейвън и иска да попитам за бебешкия душ гел за цялото тяло, хубав ли е, нали не дразни очите, че моето пищи и изпитва паника при всяко миене на косата.Виждам, че повечето бебешки са "без сълзи", но явно Бочкото й пари, а аз още от бебе само такъв съм купувала.

Тя от лятото така пищи, дотогава нищо й нямаше.Тя пищи само като чуе къпане и баня, пък като тръгна да й мия главата да не ви разправям каква драма е.Две са възможните причини или да й люти шампоана или някой без да иска от нас да я изгорял с вода и затова да се държи така.

Последна редакция: вт, 04 дек 2012, 17:16 от gitadam

# 715
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
*Л-и-я* , аз имам такива подложки и съм много доволна. Купих си ги заради високи обувки, с които краката ми много се натоварваха в предната част и ми правеха мазоли. Подложките са много мекички. Добре прилепват към крака дори и с тънък чорап, така че смятам, че няма да останеш разочарована.

Благодаря ти.   bouquet 

# 716
  • Мнения: 4 428
Не знам дали това е обсъждано преди, но аз рядко купувам продукти на Ейвън и иска да попитам за бебешкия душ гел за цялото тяло, хубав ли е, нали не дразни очите, че моето пищи и изпитва паника при всяко миене на косата.Виждам, че повечето бебешки са "без сълзи", но явно Бочкото й пари, а аз още от бебе само такъв съм купувала.

Не е много по темата, но това пищене най-вероятно не е от шампоана  Wink Моите и двете пищяха, като бебета, като им мия главите. Малката /почти на 4г. вече/ продължава да се дърпа и да реве, като дойде време да мием косата. Вече се къпе под душа и няма проблем да й тече водата отгоре, само да не минава и по лицето  Crazy На каката /почти на 7г./ също все още й е терсене. Вече няма дърпане и рев, но пак трябва да се намесвам, за да си измие добре косата. Ако зависи от нея, ще си завре един път главата под струята и това е достатъчно  Laughing Така, че какъвто и шампоан да вземеш, не мисля че ще промени положението  Wink

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 262
Здравейте! Има ли начин все още да поръчам моливите Blackberry и Golden Fawn? Не познавам представител на Ейвън, поръчвам чрез една колежка, която познава представител и преди седмица исках да ги поръчам, но ми казаха, че било късно.... Сега в темата за представителите чета, че ги поръчват, при това за 2.90 лв? Само за представители ли е възможно такова нещо?

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Здравейте! Има ли начин все още да поръчам моливите Blackberry и Golden Fawn? Не познавам представител на Ейвън, поръчвам чрез една колежка, която познава представител и преди седмица исках да ги поръчам, но ми казаха, че било късно.... Сега в темата за представителите чета, че ги поръчват, при това за 2.90 лв? Само за представители ли е възможно такова нещо?

Да, само представителите могат да поръчват на тази цена, защото офертата е направена за тях.
Освен, ако твоят не се съгласи да ти ги даде и още по-важното да ти ги поръча, понеже ти реално погледнато няма как да ги видиш.

# 719
  • Мнения: 4 195
Да споделя за новите ми придобивки от Ейвън:
Гланц за устни Лукс - хубав е, мазен, траен, с едри блестящи частички, но май не си улучих цвета и не съм особено очарована.
Обиците със сините камъни за 32 лв. (не им помня името) - страхооотни, разкошно бижу и си заслужават!  Heart Eyes
ФДТ Лукс само си го пробвах на ръката - биваше, но не е за мазна кожа според мен.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт