AVON обсъждане на продукти за клиенти - 8

  • 46 599
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
не тряя повече да слагат еднакви неща с драстично различни цени в две последователни кампании, някой път ще ни докарат удар  Crossing Arms

и аз можех да ги взема за клиентка на 2.90, ако знаех, че ще ги пуснат в следващата  #2gunfire

# 721
  • София
  • Мнения: 1 914
Определено е дразнещо.

Офертите за представители са за представители. От добра воля може да поръчат и за клиенти, но в никакъв случай не са длъжни.  Peace

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Определено е дразнещо.

Офертите за представители са за представители. От добра воля може да поръчат и за клиенти, но в никакъв случай не са длъжни.  Peace

Абсолютно!


Обиците със сините камъни за 32 лв. (не им помня името) - страхооотни, разкошно бижу и си заслужават!  Heart Eyes
ФДТ Лукс само си го пробвах на ръката - биваше, но не е за мазна кожа според мен.  Simple Smile


Не знам дали става въпрос за тези от стр. 159, към които има пръстен, колие и 2 гривни, но днес една позната ми писа, че си харесала комплекта от 59 лв и шокирана от цената реших да проверя - направо останах  Shocked при отваряне на въпросната страницата и още повече от цените на двете гривни. Помислих, че са сребърни, макар че пак са прекалено скъпи, но никъде не видях упоменато такова нещо. Тези са луди.  ooooh!

# 723
  • Мнения: 1 851
Я кажете Бялата рокля как е като трайност ThinkingКато аромат много ми харесва,интересува ме само трайността Peace

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Я кажете Бялата рокля как е като трайност ThinkingКато аромат много ми харесва,интересува ме само трайността Peace

Различна трайност има при всеки, това важи за който и да е парфюм.
При мен може да държи 2 часа, а при теб 6. Закон е, когато не ти харесва нещо да се "впие" в кожата ти и обратното.  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1 851
Това,че при всеки е индивидуално и зависи от кожата ми е ясно.Има обаче парфюми и тоал.води,които принципно са си трайни или поне при повечето хора са,Ейвънски говорим.Например Черната рокля си е трайна при всички,докато с Инфинити момент не е така.

# 726
  • София
  • Мнения: 986
_re_ge  Hug

# 727
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Това,че при всеки е индивидуално и зависи от кожата ми е ясно.Има обаче парфюми и тоал.води,които принципно са си трайни или поне при повечето хора са,Ейвънски говорим.Например Черната рокля си е трайна при всички,докато с Инфинити момент не е така.

Тогава ти казвам, че за мен Бялата рокля е нетрайна.  Laughing
Често като някой пише за определен парфюм тук и каже, че му е много нетраен и се намери друг отсреща да скочи срещу него, защото на него му стоял цял ден. Затова вече избягвам да коментирам за трайност.
Първо, ако имаш възможност пробвай и тогава поръчай. Peace

# 728
  • Мнения: 1 851
Да права си,най-добре е да се пробва предварително и благодаря за мнението за трайността Peace

# 729
  • Мнения: 2 838
От Ейвън си поръчвам само и единствено бялата рокля,не ползвам козметиката им по принцип.Харесва ми много,усещам я по себе си,околните и те я усещат Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 640
mamamishi ,

На мен и в-у колежките ми ЧЕРНАТА РОКЛЯ е нетрайна , с което опонирам на мнението ти,  а Инфинити Момент е мн.нежен и хубав аромат траен колкото повечето ейвънски.Ето ти разминаване във впечатленията. Simple Smile Peace И аз смятам да избягвам крайните изказвания,защото всичко е толкова субективно,когато опре до аромати.

# 731
  • Мнения: 6 214
Не разбирам от имитационна бижутерия, но такива цени като на Ейвън - чудя се кой е луд да ги купува? Явно моделите са супер модерни ли? Какво ли?  newsm78

# 732
  • Мнения: 1 404
Аз имам само едни бижута от Avon и то да ми подарък, с лунен камък, красиви са, но наистина цените им са мега скъпи.
Гледах го това бухалче за подарък на една приятелка, ама 14,90 за една брошка ми се вижда множко...  newsm78

# 733
  • Мнения: 1 640
Моделите,материалът,изработката,посребрението,опаковъчната кутийка- всеки решава кое от изброените е привлекателно за него . Аз за проба си купих колие за 5 лв. от кварталния магазин- нямаше и седмица носене-почерня и паднаха камъните, а изглеждаше толкова красиво на пръв поглед. Затова съм затрупана с ейвънски - чорба да правиш от тях-както се изказва мъжът ми.
Моите колежки искат и купуват бижута,има интерес към бижутата,но обикновено чакат намаленията.Има такива сред тях,които носят бижута, купени отпреди 8-9 г. и все още са хубави,някои потъмняват-да,но някои се съхраняват и не им личи времето на ползване.

# 734
  • Мнения: 18 051
Какво ще кажете за пръстена с розовите камъчета в началото на К17? И за мъжкия Лакроа, изгоден е сега, но дали е траен? Дамският е разкошен, но не е много траен  Cry

Общи условия

Активация на акаунт