AVON обсъждане на продукти за клиенти - 8

  • 46 557
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 640
Снощи гледах колието,обиците и пръстена /стр.5 в К17/в офиса- симпатични са,но обиците сякаш/мое мнение/ са малки предвид дължината на висулката на колието.   Нежни са,хубави са!

# 736
  • Мнения: 18 010
Снощи гледах колието,обиците и пръстена /стр.5 в К17/в офиса- симпатични са,но обиците сякаш/мое мнение/ са малки предвид дължината на висулката на колието.   Нежни са,хубави са!

А пръстена? Да не е много лъскав? Или дебел?

# 737
  • Мнения: 1 640
Бялото-металът е искрящ,лъскав.Розово-лилавите камъчета са толкова дребни и не смущават по никакъв начин.Ще ти потърся снимки при рускините...

# 738
# 739
# 740
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз имам само едни бижута от Avon и то да ми подарък, с лунен камък, красиви са, но наистина цените им са мега скъпи.
Гледах го това бухалче за подарък на една приятелка, ама 14,90 за една брошка ми се вижда множко...  newsm78

Бухалът е супер готин. Оправдава си цената определено. Всеки си преценя възможностите, но предвид цените, не мисля, че 14,90лв е много за такъв тип брошка.

# 741
  • Мнения: 1 640
всички ,които го видяха, го харесаха тоя бухал.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Ми той си е страхотен, майка ми се влюби в него.

# 743
  • Мнения: 18 010
Ми той си е страхотен, майка ми се влюби в него.

Къде пък сега тоя бухал  newsm78 През живота си брошка не съм носила, даже не знам къде се слага, ама ме заинтригувахте  Laughing

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ми той си е страхотен, майка ми се влюби в него.

Къде пък сега тоя бухал  newsm78 През живота си брошка не съм носила, даже не знам къде се слага, ама ме заинтригувахте  Laughing

Може да я носиш върху всякаква дреха - пуловер,  жилетка, палто и пр. Може да се постави върху шал /намяташ шала и закрепваш двата края с брошката/. Стои много красиво.

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Напоследък гледам доста бижута -бухалчета и се чудя защо точно такава форма са избрали...на мен не ми харесват

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 262
Здравейте! Има ли начин все още да поръчам моливите Blackberry и Golden Fawn? ....

Да, само представителите могат да поръчват на тази цена, защото офертата е направена за тях.
Освен, ако твоят не се съгласи да ти ги даде и още по-важното да ти ги поръча, понеже ти реално погледнато няма как да ги видиш.
Аз не съм искала да ги поръчвам на по-ниска цена, а на цената от брошурата, по времето, в което тя беше актуална. Беше ми отговорено, че е твърде късно и не могат да бъдат поръчани вече, а аз останах с впечатление, че са изчерпани. Явно не е точно така. Честно казано, чувствам се малко обидена, защото поръчвам от всяка брошура и един жест от страна на представителката щеше да бъде оценен. Лично мнение!  Peace

# 747
  • Мнения: 13 868
Здравейте! Има ли начин все още да поръчам моливите Blackberry и Golden Fawn? ....

Да, само представителите могат да поръчват на тази цена, защото офертата е направена за тях.
Освен, ако твоят не се съгласи да ти ги даде и още по-важното да ти ги поръча, понеже ти реално погледнато няма как да ги видиш.
Аз не съм искала да ги поръчвам на по-ниска цена, а на цената от брошурата, по времето, в което тя беше актуална. Беше ми отговорено, че е твърде късно и не могат да бъдат поръчани вече, а аз останах с впечатление, че са изчерпани. Явно не е точно така. Честно казано, чувствам се малко обидена, защото поръчвам от всяка брошура и един жест от страна на представителката щеше да бъде оценен. Лично мнение!  Peace

Направи потребителски протест и си смени представителя. Друг съвет не мога да дам.

аз лично не бих обвинявала твоята представитека че не иска д апоръчва от специалните предложения за представители - там са малко по сложни нещата не само ценово, често свършват  едва ли не първи ден защото повечето представители намират какво да си купят на изгодна цена. Но  ние нямаме възможност да връщаме при дефект или ако е негоден продукта. - много тичане е и често не с еприема рекламацията. така че и това си има минусите за нас. А жеста от страна на представителя щом не си го получила досега като редовен клиент види се че няма даго получиш. но отново жената си е в правото да не прави жестове. Като купувам сирене от магазинчето пред блока всеки ден нали не очаквам да ми дадат сирене бонус в края на месеца?

# 748
  • Мнения: 4 194
Относно обиците със сините камъни - не им е малка цената, но не е и космическа според мен. Обиците са много готини и лесно се съчетават, понеже имат и други камъчета. Качествени са, цветни, красиви, не изглеждат евтино. Аз дълго време си търсих точно обици с цветни камъни и се разхождах по магазините за дрънкулки - не видях това, което търся, а и цените си бяха около 15 лв. за не много впечатляващи неща. На мен когато нещо ми хареса, не мога да си го избия от ума и го купувам - това е, но всеки си решава за себе си.  Peace

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Бижутата на AVON са хубави,имам няколко,даже една гривничка за крак от 10тина години и изглежда като нова,до сега нищо тяхно не ми е потъмняло или излющило,само един часовник спря,но аз си мисля,че е от батериите

Общи условия

Активация на акаунт