American Horror Story - 4

  • 18 764
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 519
Тъй се почва - култ към личността! Самозабрава! .........(в) Психиатрия! hahaha

# 76
  • Мнения: 3 735
Е айде сега, направил си прякорче човечецът.  hahaha

# 77
  • Мнения: 6 519
Заради което го О Б И Ч А М Е! Heart Eyes

# 78
# 79
  • Мнения: 3 735


 newsm43 Честно, това плаши.

# 80
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Жената в бяло може да е пострадала от пожар. Чела съм, че при силни изгаряния на големи повърхности кожа някои мокрещи рани не зарастват с години и пострадалите могат да ходят само с широки ленени дрехи за минимален допир до изгорените места.
Това навремето, де. Сега тези неща се лекуват.

# 81
  • Мнения: 3 735
Не ме грабва монахинята, обаче това лазещото ми изправи всичките къдри.

# 82
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Пуц (написах Пъц  Mr. Green), картинката ни мърда.  Tired

# 83
# 84
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
А! Ма то и пълзящо имало! Аз го взех за петно на обектива или на самата снимка.

# 85
  • Мнения: 3 735
Не, неее. Де да беше петно.

# 86
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
Видях вече, видях от линка  Peace
Аз мислех, че е само бялата женска фигура и предположих, че е претърпяла пожар.
Иначе пълзящото ми напомня накак за онези в Хелрайзера, които пълзяха по стълбите - глави с ръце и от под мишниците надолу без тяло. Бррр.

# 87
  • Мнения: 3 735
Тооочно, да! На ценобитите напомня, сигурно затова ме стресе така.

# 88
  • гр. София
  • Мнения: 2 875
В случая така добре те разбирам! И мен ме стрИса от тях.

# 89
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ууу, т'ва ме подсеща за гадината от Shutter. Мамка ѝ как пълзеше по стълбата надолу.  Close

Общи условия

Активация на акаунт