American Horror Story - 4

  • 18 762
  • 730
  •   1
Отговори
# 255
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Още едно промо. Явно наистина ще има бичуване ли, самобичуване ли...ще видим. Аз направо помислих, че Дилън Намкойси пак участва  Laughing
http://www.facebook.com/photo.php?v=4496395016778

# 256
  • Мнения: 3 735
О! О! О!

Краули, аз тъкмо идвах с прангите, пък ти си мълчиш.  hahaha

# 257
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Бързах да пусна новото промо и не съм видяла фотосесията, затуй мълча. Не е защото съм захапала нещо  Naughty все още

# 258
  • Мнения: 3 735

Туй за крачетата ти, туй за ръчичките. Flutter

# 259
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Обезвреди ме колкото ризата "Окото на пауна" Т.е. не достатъчно  Wink

# 260
  • Мнения: 3 735
Съмнявам се, ячки са, нищо, че така изглеждат.

# 261
  • Мнения: 10
Не са много зловещи,по скоро са секси.  Wink

# 262
  • Мнения: 3 735
Засега, засега. Те нещата си вървят заедно в този сериал.  Sunglasses



Мизерниците какъв мъничък го пускат.  Twisted Evil

12 тийзър?! Не знам къде отидоха девети, десети и единайсети, обаче тук има и снимчоци на тазсезонния инфантат.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 02 сеп 2012, 07:46 от ИрПуц

# 263
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Засега, засега. Те нещата си вървят заедно в този сериал.  Sunglasses

Екзакли!

Не са много зловещи,по скоро са секси.  Wink

 smile3521

# 264
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Хм, не знам дали постъпвам разумно, но не мога да се стърпя: Фотосесията на Евън, за която стана дума. Чувствайте се свободни да се подигравате, мойта песен е изпята.  Heart Eyes

Кога ще се преоблечеш  Thinking Mr. Green

Много готини промота и сме се по-близко до започване на сериала,вече сме септември  newsm44 newsm44 newsm44

# 265
  • Мнения: 3 735
В какво да се преобличам, Плами?

Някой да ми каже къде са три тийзъра!

# 266
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Ми да си сложиш Евънчо на аватар  Flutter Flutter Flutter

# 267
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
Не знам на какво викате тийзър  Laughing но ето два нови клипа
http://www.facebook.com/photo.php?v=4491289129134

http://www.facebook.com/photo.php?v=4496907389587&set=vb.200 … =3&permPage=1

# 268
  • Мнения: 3 735
Е баш на тва викаме тийзър.  hahaha

Плами, отдавна вече не приемам чужди самоличности.  Laughing

# 269
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 450
И к'во, задоволена ли си или да дълбая още  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт