Отговори
# 285
  • Мнения: 2 070
Уникален и любим мой сериал.
Ева Лонгория я следя във Фейса, нейният син е колкото моята дъщеря, ама не знам точната дата, трябва да поровя.

# 286
  • Мнения: 501
Момичета,кой беше най-радостният момент за Вас от сериала / следователно най-тъжният ?

Моят най-радостен беше,когато Габи видя истинската си дъщеричка,а най-тъжният,когато Майк почина.

Най-радостен: когато съдът оневини Бри в края на осми сезон; когато намериха донор на бъбрек за Сюзън и когато Карлос прогледна.
Най-тъжен: когато Габи се сбогува с биологичната си дъщеря и когато убиха Майк.

# 287
  • SF
  • Мнения: 21 174
За мен най-тъжен момент беше смъртта на Майк - любимият ми герой в целия сериал, въпреки че харесвам и останалите мъже, без съпрузите на Бри.
Също и когато Карън си отиде.


Най-радостен - много. Когато Бри се сдобри с Андрю, когато разкара Сам от живота си, когато Том се върна при Линет, когато Майк и Сюзън се събраха отново.... Не мога да ги изброя.

# 288
  • Мнения: 25 741
Най тъжен момент смъртта на Майк. За най хубав..те са толкова много...

# 289
  • Мнения: 2 070
Забравила съм, че Майк е умрял, и то убит. Някой ако ми припомни с 2-3 думи ще съм му благодарна.
Понеже скоро гледах серията, когато Иди умря, та този момент го включвам като тъжен, макар че тя не беше любимка на съпругите.Нелепа беше смъртта ѝ.

# 290
  • Мнения: 25 741
Забравила съм, че Майк е умрял, и то убит. Някой ако ми припомни с 2-3 думи ще съм му благодарна.
Понеже скоро гледах серията, когато Иди умря, та този момент го включвам като тъжен, макар че тя не беше любимка на съпругите.Нелепа беше смъртта ѝ.
Опълчи се на лихваря, който беше дал пари на Бен. Въпреки, че му върнаха парите, ония отиде и го затреля пред къщата му. Много тежък епизод. Последния сезон беше.

# 291
  • Мнения: 15 571
Един от най-тъжните моменти за мен беше този, когато Катрин разказваше за смъртта на дъщеричката си. Когато даваха телцето й под шкафа - направо ми се скъса сърцето. Също и когато Кейла тръгваше с баба си и дядо си от дома на Том и Линет. Когато се обърна и започна да вика баща си и да моли за прошка. Много мъчно ми стана.
Честно казано аз така и не харесах Линет. Даже се зарадвах, когато Том я остави и се събра с новата си приятелка /забравих й името/. Тази жена беше много мила и грижовна - определено повече подхождаше на Том от Линет. Линет само го мачкаше, конкурираше се с него, не го подкрепи нито веднъж, да не говорим, че дори завиждаше и се дразнеше на професионалните му успехи. Много неприятен герой е тя за мен.
И разбира се смъртта на Майк. Беше много тежко.

Хубавите моменти са много разбира се - ако тръгна да ги изброявам ще пиша до утре Simple Smile


п.п. Кой от всички мъже в сериала ви харесва най-много? От всички герои - и главните, и второстепенните.

# 292
  • София
  • Мнения: 1 877
Никога няма да ми омръзнат ❤, прочетох биографичната книга на Тери Х. Дори от симпатия към героинята. Казва се Изгорели филийки май, има вече 10 г от издаването й. Може би трябва да видя някой филм с актрисите, да поддържаме образите живи Wink

# 293
  • Мнения: 4 871
Филми с Фелисити Хъфман повече няма да има, но и другите актриси сякаш след сериала потънаха. Освен Ева Лонгория, която е в медиите покрай майчинството.

# 294
  • Мнения: 5 998
Ева продуцираше "Подли камериерки", от всички тя май е най-известна.

# 295
  • Мнения: 1 715
Никога няма да ми омръзнат ❤, прочетох биографичната книга на Тери Х. Дори от симпатия към героинята. Казва се Изгорели филийки май, има вече 10 г от издаването й. Може би трябва да видя някой филм с актрисите, да поддържаме образите живи Wink
Има ли преведена книгата на български?

# 296
# 297
  • SF
  • Мнения: 21 174
Един от най-тъжните моменти за мен беше този, когато Катрин разказваше за смъртта на дъщеричката си. Когато даваха телцето й под шкафа - направо ми се скъса сърцето. Също и когато Кейла тръгваше с баба си и дядо си от дома на Том и Линет. Когато се обърна и започна да вика баща си и да моли за прошка. Много мъчно ми стана.
Честно казано аз така и не харесах Линет. Даже се зарадвах, когато Том я остави и се събра с новата си приятелка /забравих й името/. Тази жена беше много мила и грижовна - определено повече подхождаше на Том от Линет. Линет само го мачкаше, конкурираше се с него, не го подкрепи нито веднъж, да не говорим, че дори завиждаше и се дразнеше на професионалните му успехи.

Аз съм усетила нещата по съвсем различен начин от твоя.
Том не можеше без Линет. Неговият характер се допълваше от нейния. Тя компенсираше всичките му дефицити.
Относно новата му приятелка - идеята е, че той избра същата като Линет, едно към едно и се прояви поговорката "от трън на глог". Новата искаше да го обсеби, да го покори, да го вкара в собствените си релси, да му казва какво да харесва, какво да избягва, кое е подходящо за него и кое му пречи. Беше готова на всякакви планове, сръдни и фасони, за да го сплашва и да го държи "под око". Но Том си е такъв - има нужда от контрол, иначе би живял като бебенце - да папка и да слушка. Предполагам, че е много удобно да се живее с такъв мъж.


Много исках Бри да остане с Кийт заради любовта на Кийт - той много я харесваше такава, каквато е, а и беше доста различен от всички, които тя е имала и е избирала.

От всички мъже в сериала бях сериозно влюбена в Майк. Simple Smile Прекрасен е!

# 298
  • Мнения: 15 571
Джейн според мен реагираше съвсем основателно по този начин. Том постоянно я пренебрегваше.

Бри я харесвах най-много с Орсън. Бяха много елегантна двойка. Като Кен и Барби ми изглеждаха
Габи пък я харесвах най-много с Виктор. Тя красива, той слаб, висок, елегантен
Сюзън и Майк - те си бяха перфектни
Иди я харесвах най-много с Карл. Бяха страхотна двойка - диви, луди свежарки
И разбира се Рене и Бен - много красиви

От всички мъже в сериала бях лудо влюбена в Джон /градинаря/. Толкова е красив, че направо изрисуван. Не можех да му се нагледам. С Габи бяха много сладки - и двамата красиви. И Карл - този мъж ми е някак много секси, очарователен Heart

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 12:17 от Lady Cassiopeia Duval

# 299
  • Мнения: 20 172
Аз съм усетила нещата по съвсем различен начин от твоя.
Том не можеше без Линет. Неговият характер се допълваше от нейния. Тя компенсираше всичките му дефицити.
Относно новата му приятелка - идеята е, че той избра същата като Линет, едно към едно
И аз виждам нещата по същият начин. А за какво му е нова "Линет", по-добре да си остане със старата и майка на купа му деца.
Майк и на мен ми харесваше най-много.

Общи условия

Активация на акаунт