Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Чичко - паричко  Mr. Green Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 21 270
Извинението на Карлос  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=mXeBVF-1VOk&feature=youtu.be

Това означава,че къщите, в които са снимали се намират другаде ли?Разбиха всичко в мен.  Simple Smile Simple Smile

# 48
  • Мнения: 4 590
Не, просто така изглеждат къщите в действителност. Peace

# 49
  • Мнения: 0
Значи това е само отпред,а сцените,които са снимани в помещенията се намират в други къщи ?

# 50
  • Мнения: 4 590
В същите къщи са снимани, просто се подрежда декор и реквизит - столове, маси и там каквото е необходимо и се снима само този декор. Wink Ето я улицата, която се използва за снимките и на много други филми.

# 51
  • Мнения: 0
Това съм го разглеждала.Като изгледах клипчето помислих,че снимат в някакви къщи.

# 52
  • Мнения: 94
Скрит текст:


Благодаря ви! Отдавна не се бях сещала да гледам клипове от този тип. Много е готино да разбереш какво и как се е случвало зад погледа на зрителя. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 21 270
В същите къщи са снимани, просто се подрежда декор и реквизит - столове, маси и там каквото е необходимо и се снима само този декор. Wink Ето я улицата, която се използва за снимките и на много други филми.
Колко ли струва къща там  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 590
Тя улицата е декор, така че няма да се продават. Grinning

# 55
  • Мнения: 21 270
Тя улицата е декор, така че няма да се продават. Grinning
Ех,колко жалко Sad

# 56
  • Мнения: 0
Знаете ли,че организират обиколки с едни влакчета на Уистерия Лейн и на целите снимачни площадки?... така ми се иска да ида  Confused Confused

# 57
  • Мнения: 68
http://www.youtube.com/watch?v=wCmFEHGmSYs Също разходка си беше направила из тази улица и Рейчъл Фокс (Кейла Скаво), но сега не мога да намеря видеото. Беше интересно и тя беше показала на повечето къщите като декорирани бяха тези на Сюзън и Габи, а пък на Бри си беше показала, че е тоалетната (хах, най-посещаваното място) и на Иди/Рене май също беше декорирана. Но повечето бяха заключени с катинар.

# 58
  • Мнения: 1 517
Аз имам следната идея - защо не направят пълнометражен филм след сериала, един или два, както на "Сексът и хградът)? Би било интересно... нещо от миналото или пък кратко описание какво става после с героите... и веднага се сещам за Майк и ме хваща бяс.

# 59
  • Мнения: 25 732
Ами и ние се надяваме, ама...

Между другото, много се радвам, че темичката е така активна. Браво на вас  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт