Отговори
# 345
  • Мнения: 4 109
Даже и не помня коя е Кейла и какво е направила … ужас!
И да и аз бях на мнението поне да бяха близо двете семейства с Хуанита и Грейс.

# 346
  • Мнения: 43 236
На мен Грейс ми беше измислен образ. Хуанита и Силия си приличат много визуално. Грейс няма общо с тях.  Достоверно ми е ако бяха единствени деца на майките си.

Общи условия

Активация на акаунт