дЪто бързо си вдигни и се отчети, че чакаме с интерес, поредната бейби вест!`09

  • 25 152
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 369
 Hug Фейтче  Hug Много сладка темичка! Особено заглавието  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 2 802
Абе някой знае ли какво става със Смайли?

Писах и тези дни, но още няма отговор.  Rolling Eyes



Прави сте, че е за ниско, но...когато е със сол.

При напрежение една чаша кисело мляко, разредено с вода (БЕЗ сол) влия по-добре на нервната система от чаша сок или само вода  Wink. А на ВАЛВИАМО и трябва да се успокои, защото притеснението, може само да и повиши още кръвното.

 Crazy това не го знаех  Hug

Сега се замислих и си измерих и аз кръвното, по принцип съм с ниско /90/60 ... 110/70 и т.н./, а сега беше 120/70  Crazy Мисля си, че ми е добре, въпреки, че от два дена съм като ударена с парцал  Mr. Green

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 420
Това дупе не само бързо го вдигаш, ама и имаш сили да го вееш ...  hahaha hahaha hahaha
Ми то за antonia79 са си цели 5 месеца - и мойто утре си идва  smile3521   и голяма лИбов ще пада   loveuuu

Е само на мен ли не ми пускат фандъК ooooh! Искам и аз да се кача.........на ладията лека Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 23
Записче и от мен, Фейт-   bouquet
Поколоко благодаря за разказа, ама тая акушерка... нямам думи за нея.
И дано всичко да се нормализира и да е наред с Велвиамо.   Praynig

# 34
  • Мнения: 201
Ето ме и мен в новата тема, Фейт  bouquet
Коя ли мама ще я сефтоса с бебенце???
Поколоко много ти благодаря за разказа newsm20 newsm20
Велвиамо дано да падне кръвното Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 2 096
Ще е наред. Абе аз преди дни бях с такова кръвно. Не съм се гътнала още. По спокойно не е болка за умиране. Сега се сещам че може да иска и един албумин да и изследват утре сутрин. Между другото има и лакмуси за албумин за домашна употреба. Убедена съм че още утре ще е с по ниско кръвно обаче.

# 36
  • Мнения: 22
цоп и аз вътре...

само спокойствие трябва и без паника, че на кръвното толкова му трябва....който е с високо ще потвърди, а ние с ниското си сърбаме айряна със сол....

Пловдивчанки, пазарувате ли от Касида, че се опитвам да си поръчам от сайта им, но нещо онлайн обслужването им не е впечатляващо newsm12

# 37
  • Мнения: 1 067
Ехее нова тема, Феит   bouquet

Поколоко Много благодаря за разказа ти, въпреки лошото отношение за което ти иде да  #2gunfire историята ти много ме разчуства  Hug (хормони ли са, какво са не знам ама такъв рев какъвто му удрям тия 9 месеца не е имало никога  Mr. Green)


 smile3532 smile3532 Е това беше върха

# 38
  • Мнения: 4
Поколоко така си поревах на твоя разказ  newsm45 и от радост и мъка, при такова щастливо и трудно за всяка жена събитие, какво ужасно отношение от акушерките ooooh!

по-добре да не си представям какво ме очаква  newsm17

аз досега спах  Blush

Fate  много ми хареса новата тема и картинки и всичко  Hug

@1eks@ аз скоро си купих одеало за бебчо от Касида, получава се, просто се бавят 3 дена с доставката  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 369
поколоко Много ти благодаря за разказа  Heart Eyes И аз като раждах случих на една две смотани акушерки, мъ всичко се връща  Mr. Green

Анхелче Малеее какъв е този зимен сън дето те е налегнал?  Crazy

# 40
  • Мнения: 4
Зайче тоя зимен сън е от страх  hahaha

гледам да спя повече, че да не тръгна да раждам  Joy все си викам - не и днес, утре ще съм по-подготвена  Mr. Green ама накрая няма къде да бягам  Grinning ще видим кога ще ме застигне раждането  hahaha

# 41
  • Мнения: 478
Заглавието на темата е един път    bouquet
Поколоко разбирам те добре,горе долу и аз така родих първия път,с единствената разлика,бебе беше 3,300 и корема ми си беше многооо високо горе,а те искаха да си опра колената в брадата-ужас ти казвам,помня си детайлите все едно беше вчера...Всичко минава и като гушнеш малкото нежно създание -забравяш. 
Аз ходих днес на фризьор,с нова прическа съм и ми е супер леко с малко коса,бая поотрязах.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 18
Запис ! Не мога да лежа и да не правя нищо ,както ме посъветваха лекарите.Измих прозорците,изгладих,пренаредих шкафчетата .Чудя се какво още да домакинствам.Но с този малък бяс,който минава след мен като ураган....не е много трудно да си запълвам времето.
Pocoloco чудесно е,че сподели.Очаквам и другите мами да се включат с разкази.
 Някой ще пие ли арника???

# 43
# 44
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Здравейте момичета! Само на мен ли не ми се прави секс? Да не съм нещо повредена?

Днес ходих на отворените врати на МБАЛ. Взех си списък с необходимите неща за мен и бебето и даже си записах час за безплатната консултация. С майка изчистихме( то тя изчисти де) къщата. Прозорци-мрозорци, банята, душ-кабината въобще всичко го олиза. Каза, че е много доволна от препаратите, които съм и взела, даже иска и за Пловдив да си взима.Ако някой иска ще ми ги напиша на лични , да не се сметне за реклама.
Утре ще ходим да взимаме нещата от списъка и след това си заминава Sad.Ще дойде, чак за изписването на бебка.

Общи условия

Активация на акаунт