дЪто бързо си вдигни и се отчети, че чакаме с интерес, поредната бейби вест!`09

  • 25 147
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 802
Фейт не съм снимала количката, занщото не е сглобена ,но е ето такава

http://www.google.bg/#sclient=tablet-gws&hl=bg&tbo=d& … %7CURao1aMgOnJhkM:

Ама и аз едни линкове давам.....нещо забиват

Много е хубава ... предполагам е такава, защото от линка излизат много други  Heart Eyes



Хубавака е ... изглежда доста компактна  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 7
ФЕЙТЧЕ тези мънинки колелца отпред Thinking мисля,че ще са си проблем в дупките и неравностите ooooh! моята с огромните гуми я пробвах вече като хамар се движи няма пречки никъде...а подобна като тази има комшийката,лелеее на всяка неравност запецва Flutter

# 707
  • Мнения: 7
инче мен много си ме болеше,и мисля че си е до човек,а аз съм от тия дето всичко много трудно им минава и много ги боли ooooh! ooooh! ooooh! та затова съм се шаш амаааа,само здраво да ми е детенцето другото минава Party

# 708
  • Мнения: 2 802
ФЕЙТЧЕ тези мънинки колелца отпред Thinking мисля,че ще са си проблем в дупките и неравностите ooooh! моята с огромните гуми я пробвах вече като хамар се движи няма пречки никъде...а подобна като тази има комшийката,лелеее на всяка неравност запецва Flutter

Аааа това не е моята количка .. това е на Барбера  Mr. Green .. просто дадох линк  Heart Eyes
Обменете опит с нея  Mr. Green

Аз си останах на Кенгурчето последно  Crazy

# 709
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Честит рожден ден на всички празнували днес.
Честито бебче Катерина на мама Елфи.Да е жива и здрава и много да ги радва.
Мен нещо тази вечер ме боли корема ниско и май ако утре е така ще се бяга до спешното.Сега едвам стоя,но стискам и това си е.А като знам в Търново как е с болниците ужас.Само да отидеш и веднага те вкарват,а на мен нещо не ми се иска.

# 710
  • Мнения: 7
ахааа яснооо Hug ти на коя се спря за теб Flutter кое кенгурче Hug

# 711
  • Мнения: 4
хубаво е това возило, и цената му е хубава  smile3521 за тази цена не би трябвало да създава проблеми  Mr. Green

в тоя ред на мисли, днес мъжо се върна от някаква презентация - продали му паста за зъби за 25лв  Mr. Green пише, че предпазва от хъркане даже  hahaha направо умрях от смях http://www.zdrave.vselena.com/vivasan_ustna_kuhina.html

и мен само ме проверява свеки  #Crazy кога съм щяла да раждам, ама и аз не мисля да звъня като се почне, мъжо ако иска да й звъни  Crazy

Ева отказа ме  Heart Eyes ще си правя моето кексче, поне знам, че става  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 7
мами я да ви питам,че аз с мойте лудости  сега хаха ще спазвате ли режим на хранене по време на кърмене-храни,който трябва и който нетрябва да се ядат Thinking newsm78

# 713
  • Мнения: 24
Отидоха си нашите гости и ей ме на -пак тука.Само дето се вкарах в големи филми и понеже никой не ми ги отрече смятам,че не греша.Сега ми е малко тягостно да ги споделям ...Ще спя на дивана днес,дано на някой хора им дойде акъла.
Ама пък за сметка на всичко питките ми са станали чудесни.Щрудела не съм го пробвала-утре за закуска.Франческа,аз си ям каквото ми душа иска..Дано бебче е свикнало в корема  ми на какво ли не и да не оплаква после Crazy
Вероятно ще посетя поне още един два пъти темичката тази нощ.Като се знам...може и да не заспя изобщо.А е много топло  ooooh!.Само и утре и ще се оправи...

# 714
  • Мнения: 7
миленче и аз си ям всичко Whistling хахаххах и л1тичко и всичкоо хахахха
айде опитай се да поспинкаш аз лягам само слагам душ и да ме няма  Hug

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 420
Морген, умници-Убавици!
Бързичко станете, снагата разкършете, и малко септемврийче-Дева излюпете.
Баси,изтрещя ме музата позната, ще взема да си вдигна двата крака,
От лиготия не мога да се търпя, дали не отида вече да родя......
И за капак снощи една нагла комарА, беше решила да ме изяде цяла!
Току ръфа, току смука,и Милена цяла нощ си кука Whistling

ееееей тук надминах поетичната си очаквания. Сериозно ще се замисля за стихосбирка.......(стихосбирка се римува със свирка)....само глупости ми се въртят в тая развратна глава.  ooooh!

От толкова кулинария вчера, само манджи сънувах снощи (малкото време през което се спа) .......и пожарникари - как пожарната команда ми меси ...питки и баници....Flutter #Silly Дано не съм опъвала много шланга, гасейки пожарите в пожарникарската кухня, че милия ми мъж вече ще ме напусне Mr. Green Grinning Heart Eyes
Фейт, Laughing и аз си останах с Кангурчето Виктория smile3521

Ето ви по едно кафенце - скромно (кулинарките да сервират закуската) Mr. Green Тоя младичкия артиса от поожарната команда снощи Crazy Mr. Green



Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 07:31 от Melly.G

# 716
  • Мнения: 510
Добро утро



Аз си побудувах тая нощ с малкия, че го хвана разстройството с повръщане  Tired

А за това преносване понеже имам опит от предния път тоя път точна дата не съм казвала и като ме питат кога казвам, че имам още време  Crossing Arms Веднъж мъжа ми взе малкия от градина и лелите ме пратили да раждам  ooooh!

Хаха, Мели аз цяла нощ снага кърша.. малкия докато каже Лошо ми е и аз скачам за леген  Mr. Green Надявам се да не люпя днес... Ох, много са ти забавни постовете Simple Smile

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 420
Лъки,  Heart Eyes Hug аз съм с повръщане от седмица-две, оттапена и въпреки това ........на, ходя си като бухта все още Crazy
Аз пък като ме питат за дата, учудено давам контра-куесчън: Че аз бременна ли съм? В първия момент хората се шокират Joy А аз имам време да се комбинирам до двата си широки паласкови фланга и да се отегля гордо развяла фусти, като голям пиратски капер.
Освен това, сега попаднах на тази статия и разбрах! Защо ММ не ме ощастливява, откак си удвоих обема - твърде спокоен живот Mr. Green. И днес, ако само знае каква стрес програма съм подготвила, до довечера трябва да се е самовързал за кревата newsm65

# 718
  • Мнения: 1 445
Добро утро,момичета!

Лъки,мила,мерси за кафенцето,екстра ще ми дойде Simple Smile

Мели,този батко го искам да дойде да ми пооправи кухнята-такъв мор е вътре,че и мен и половинчо ни е страх да влизаме Mr. Green

Днес пак опасно горещо....Айде да застудява вече Praynig

# 719
  • Мнения: 1 639
ФейтиТУ, изплаши ни, кака и гледай колко скромно писне има.
Къде е тя 50-та страница....

Ади сервирам, хапвайте  с чиста съвест  Simple Smile- това е тортичка от суровата кухня, т.е.
накиснати ядки + плодове + някой естествен подсладител, превърнати в това:
Скрит текст:
.

Общи условия

Активация на акаунт