дЪто бързо си вдигни и се отчети, че чакаме с интерес, поредната бейби вест!`09

  • 25 148
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 773
Добро утро момичета  Simple Smile
Фейт  благодаря ти за снимката  Hug
francheskasweet предните колела са амортисьори и не създават никакви проблеми. Три мои приятелки я имат и са доволни. Така или инъче всичко е въпрос на късмет каквото и за колкото и пари да го купиш. Преди 6 г. имах Кангаро круизер ли беше не помня. С три големи колела. Брей то като танк  Crazy и тежи.... Сега гледах да не гледам колички със съвсем малки колела, а нещо средно  Simple Smile
Аз вчера гладих бебешки дрехи ама колко имам още..пипкава работа и кръста ме заболя. Като цяло съм добре и нямам никакви проблеми  Wink Дано да изкарам още време така.

Мели на снимката изглеждаш супер, а и си слаба  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 10:06 от Barbera

# 721
  • Варна
  • Мнения: 18
Добро утро ! Hug
Цяла нощ бях с контракции на 2-3 минути.Поне са безболезнени и се търпят.Но определено ми е дискомфортно.Уж пия магнезий ... 
Сега пак съм така,то бива бива подготвяне ,ама чак пък толкова  Joy .Има ли някой друг с подобни симптоми ? newsm78

# 722
  • Мнения: 135
Мели и Лъки мерси за кафетата   bouquet
Авара - търпи си докато можеш ,че днес ако решило да излиза бебочето мали ,мали няма оранжев код ,няма червен

# 723
  • Варна
  • Мнения: 18
Аааа,никакво излизане,аз още не съм влязла в 9-я месец. Ще стоя на челна стойка ако трябва поне още няколко дни  Joy

# 724
  • Мнения: 0
Добро утро ! Hug
Цяла нощ бях с контракции на 2-3 минути.Поне са безболезнени и се търпят.Но определено ми е дискомфортно.Уж пия магнезий ... 
Сега пак съм така,то бива бива подготвяне ,ама чак пък толкова  Joy .Има ли някой друг с подобни симптоми ? newsm78

Авара, и аз бях така преди седмица и аз пиех магнезии, но след една такава вечер, като твоята ми дадоха да пия и гинипрал и нещата се успокоиха. Така, че моя съвет е да се обадиш на твоя доктор и да му кажеш, за да не стане някаква беля.

# 725
  • Мнения: 45
Добро утро!!!!  Hug
Мели и Лъки, благодаря за кафенцата!   bouquet
Флайбъл, мерси за тортичката!  Flutter
Мели, днес четох стихчето ти на мъжо, готов е да ти напечата стихосбирката, като я завършиш  Joy Joy Joy
Аз почти не спах тази нощ..както и очаквах... Но за краткото време в което поспах започнаха и моите пророчески сънища-сънувах, че Ариелчето ражда  Whistling  Mr. Green Незнам от къде ми дойде този сън... Mr. Green

# 726
  • Мнения: 2 802
ФейтиТУ, изплаши ни, кака и гледай колко скромно писне има.
Къде е тя 50-та страница....



 Mr. Green хахах, то верно много скромно сте го раздавали снощи  Joy

Миленка .. каквото и да е станало снищ ... гушки детенцето ми  Hug Mr. Green

Мелииииииии .... вчера се усети липсатата ти, но днес се радвам на присъствието ти  Joy

Барбера ... количката наистина е много сладурска, дано наистина нямаш такива проблеми. Аз също не харесвам големите танкове ... лично мнение  Blush

Avara Това се казвмат контракции  Crazy ... искам и аз пък  Crossing Arms


Тази сутрин си признавам едвам станах ... вече много ми тежи и понякога ми се плаче  Tired Тъкмо се ококорих и а, да стана и малкия като се размърда и като притисна някакво сухожилие и целия крак ми изтръпна и ме  заболя адски много ... ревешеми се  Cry Сега пък имам и леки болки, но нищо повече ... да излиза вече това зверче малко  Rage  Mr. Green
Отделно костите ме болят и хода като ....  Mr. Green и краката ме болят ooooh!
Оф, оплакох ви се ... мрън Outta Joint  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 437
Морген, умници-Убавици!
Бързичко станете, снагата разкършете, и малко септемврийче-Дева излюпете.
Баси,изтрещя ме музата позната, ще взема да си вдигна двата крака,
От лиготия не мога да се търпя, дали не отида вече да родя......
И за капак снощи една нагла комарА, беше решила да ме изяде цяла!
Току ръфа, току смука,и Милена цяла нощ си кука Whistling

ееееей тук надминах поетичната си очаквания. Сериозно ще се замисля за стихосбирка.......(стихосбирка се римува със свирка)....само глупости ми се въртят в тая развратна глава.  ooooh!

От толкова кулинария вчера, само манджи сънувах снощи (малкото време през което се спа) .......и пожарникари - как пожарната команда ми меси ...питки и баници....Flutter #Silly Дано не съм опъвала много шланга, гасейки пожарите в пожарникарската кухня, че милия ми мъж вече ще ме напусне Mr. Green Grinning Heart Eyes


 Joy Joy hahaha hahaha hahaha smile3533 bambam tongue yesyes

Мели - изтрещя бе, милата!
Айде да кършим снаги в тон! Тая песен 3 пъти я гледах, докато й чуя текста и музиката



Добро утро и от мен - вече оттапена бъдеща мама! Та Mishony Може би си имала пророчески сън  Mr. Green Mr. Green
Сега дебна регулярни контракции, ама още ги няма, та ще взема да закуся ... богааато!


# 728
  • Мнения: 24
Маменце филмира се Милена,няма си акъл момичето и си мисли кви ли не щуротии.Не беше удобен и дивана ,ама да ме е накарал някой да спя на него.
Днес пък започна много добре.Излязохме с кученце навън и се изпозапознахме със сумати кучета и хора.Дори една съседка предложи като се роди бебето ,понякога да разхожда кучето.Останали са мили хора,колкото и малко да са.Как да не се усмихне човек и да не проима страхотно начало на деня.Подготвям се и психически ,че днес ще е топло отново...И край:) Нали захлаждало.

# 729
  • Мнения: 2 802

Мели, днес четох стихчето ти на мъжо, готов е да ти напечата стихосбирката, като я завършиш  Joy Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha хахах .... аз ще съм първият и клиент/почитател  Mr. Green

Ариелче ... а дано  Praynig Hug

Хайде дами ... след малко изчезваме, затова е време за  Mr. Green   НОВА ТЕМА!!!

Общи условия

Активация на акаунт