Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 147

  • 45 497
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 966
И по повод ролите на Енгин (само 5!)  surpriseuu пак да сваля шапка на момчето. С три второстепенни и две главни роли направи за 9 г. това, което мнозина други актьори за цял живот не са успели да направят. Да ни е живо и здраво и да ни радва все така!

# 736
  • Мнения: 4 133
Част от статия във вестник "Сабах" за Енгин Акюрек с автор Юксел Айтуу:...................



Здравейте!Чета тази статия и се чудя,къде е ореола на Енгин Акюрек,този човек е железен,пороци никакви...и все пак предполагам че има нещо човешко,което не му е чуждо.....
И все пак си мисля,че този сериал за да стане популярен заслугата е и на двамата-Енгин и Берен Саат,ако не бяха екип и добри професионалисти,нямаше как да се почувства цялата палитра от емоции,които ни поднесоха в продължение на две години.

Знам,че повечето в темата сте пристрастни към личността на Енгин,така че съжалявам ако съм наранила нечие изпълнено с трепети сърце.Хубава вечер!  bouquet

Славена здравей,

Причината за Енгиноманията е харизмата на Енгин и качествата му на актьор. Той има толкова силна харизма, че просто не можеш да откъснеш очи от него.

Освен това Енгин се доказа- имало е съмнение в началото , че зрителите няма да го възприемат , защото не е типичния красавец, а са свикнали да гледат Къванч, който е такъв.

Но Енгин доказа, че и без да си най-големия красавец на свеъта можеш да подлудиш всички жени, както се и случи. Мислп, че за мъжете е по-важна харизмата и обаянието, отколкото класическата красота. А чар Енгин има в изобилие. Като добавим ръцете, гласът, косата, усмивката, погледът, който те приковава....еми колко повече й трябва на една жена , за да полудее по даден актььор. Просто Енгин притежава тези качества. Но харизмата е основната причина според мен,

# 737
  • Мнения: 4 966
Момичета  wavey  привет.  beer

Цитат
Ние хубаво преговаряме,ама я пак да попитам-Какво ви хареса и какво не в епизода?

Малчева, аз днес написах какво ми хареса, сега да изредя няколкото неща, които не ми харесаха.
1. Докато закусваха на верандата, Керим можеше да извади транзистора и да пусне някоя песен за разведряване, че беше доста тягосно. То направо да ти приседнат филиите с мармалада.
2. Докато Мука се пенеше в къщата, и се правеше на Многострадалната Геновева, можеше Мерием абла да и сипе нещо упойващо в чая и да я държат поне три дни упоена и мълчалива, че направо не се спря с нейните простотии.
3. Когато Ердо получи нервна криза в затвора, за по-голяма достоверност можеше да нападне надзирателя и да започне да вие. Щеше да е по-ефектно според мен. Поне единия от лошите можеха да го превърнат във върколак, и да увеличат аудиторията на сериала и с подрастващи.
4. Докато Керим чоплеше в градинката с онзи уред и се правеше, че окопава цветята, можеше да предизвика трудова злополука и съответно ответна реакция у благоверната. И докато тя се грижеше за контузения му пръст, можеше да стопят малко напрежението. Една целувка по пръста, също щеше да свърши работа. Че то това пръсти като пръсти ли са.
5. Когато Фатмагюл заспа на рамото му гледайки сватбения запис, Керим можеше внимателно да я пренесе до леглото.
6. Когато Керим отиде да пазарува, а Фатмагюл си счупи краката да тича към банята, забрави да изключи котлона, а сложи чайника на него. Предполагам, че намерението й е било да се изкъпе за от 3 до 5 минути, обаче е супер безотговорно от нейна страна да остави газовия котлон включен безпризорно. Това момиче направо си търси белята, предвид колко е зле ел. инсталацията в къщата, не се знае как стоят нещата с газта. От пусти срам, едва не се взриви.
7. Докато Фатмагюл четеше пимото от Мустафа ми се прииска Керим да стои до нея на дивана. И ако  изведнъж й прилошееше от нескончаемите глупости написани вътре да я прегърне успокоително, да я целуне по челото и въобще да осъществи някакво успокоително действие, вместо да стои на три метра като изтукан.
8. Опс, без малко да забравя. Когато Керим предложи да се разходят първата сутрин след сватбата, вместо да се тюфка какво щели да кажат хората, ми се искаше Фатмагюл да си облече най-флоралната рокля, да хване мъжа си под ръка и да отидат да се разходят край брега примерно. Имаха нужда от малко бриз и по един коктейл. Това от опит го казвам.

Ами това е. Сякаш нямам други забележки  newsm78

п.п. И да попитам. В крайна сметка потвърди ли се слухът за "20 минути", или все още е само слух?

Дейзи  newsm51

 Joy Joy Joy Мераци! Simple Smile)) Кой ли ги няма! Simple Smile)) Ама дано попрехвърлиш някакси идеите на сценаристите в новия проект - да стане по-интересен сериала! Кристално кълбо ли, що ли.... ползвай там нещо, аз започвам молитва... Simple Smile))

# 738
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 739
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Славенка  wavey Hug
Със сигурност сериала нямаше да е това което е, без Берен и без Есра и без Муса и Бюлент и Каан... и всички останали, обаче като едни същества от женски пол, е съвсем нормално да обърнем малко повече внимание на таланта на едни кафеви очи, пред този на едни зелени.
Не ни се сърди, по-силно е от нас  Joy  Joy  Joy

# 740
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт