Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 147

  • 45 508
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 243
Момичета, аз съм напълно полудяла... в момента тегля АБО от руски сайт, къде със субтитри, къде - без, само за да мога да си го наклъцкам както обичам... Щото резачката ми не отваря сериите от 1 до 10. Всичките ми три харда вече са почти пълни с филмите на Енгин, гифовете за Енгин, снимките на Енгин...

Валенце, как успя да ти омръзне, джанъм? Simple Smile)) Давай рецептата! Simple Smile))

А, не си прави изводи от няколко минути отпадналост...Нали писах какво гледам сега?  Simple Smile
Само като му чух гласа, и...край с моята слабост! Върнах се в правия път.
 

# 721
  • София
  • Мнения: 2 641
Момичета, аз съм напълно полудяла...

Валенце, как успя да ти омръзне, джанъм? Simple Smile)) Давай рецептата! Simple Smile))

рецептата е колкото повече толкова повече...

колаж Вени Колева

# 722
# 723
  • Мнения: 4 966

Интересно, какво ли прави Лодос...

Плези езика - 100% гаранция давам! Simple Smile)) То и аз вече съм изплезила моя в тая жега! Simple Smile))

# 724
  • Мнения: 4 966
Момичета, аз съм напълно полудяла... в момента тегля АБО от руски сайт, къде със субтитри, къде - без, само за да мога да си го наклъцкам както обичам... Щото резачката ми не отваря сериите от 1 до 10. Всичките ми три харда вече са почти пълни с филмите на Енгин, гифовете за Енгин, снимките на Енгин...

Валенце, как успя да ти омръзне, джанъм? Simple Smile)) Давай рецептата! Simple Smile))

А, не си прави изводи от няколко минути отпадналост...Нали писах какво гледам сега?  Simple Smile
Само като му чух гласа, и...край с моята слабост! Върнах се в правия път.
 

Вай, вай, вай, завалийкта аз! Simple Smile)) Попари ми всички надежди.
Марица се отказва от Данте с неговото "Надежда всяка тука оставете!" и морно, подпетила патъци, се запътва към Диарбекир, щото там на вратата пишело "И това ще мине...". Simple Smile))

# 725
  • Мнения: 4 966
Момичета, аз съм напълно полудяла...

Валенце, как успя да ти омръзне, джанъм? Simple Smile)) Давай рецептата! Simple Smile))

рецептата е колкото повече толкова повече...

колаж Вени Колева

На това му се вика  - да пукнеш от преяждане. Wink)) Ама аз вече се запътих към Диарбекир, а Мардин там бил наблизо... ще организирам набързо една поклонническа мисия "По стъпките на Енгин Акюрек", па да става каквото ще!

Марица дига байряка с извезан надпис "Колкото повече - толкова повече!", ритва подпетените патъчки настрани и поема своя път към Голготата Мардин... Ех, Мустафа! Ех, облако... вЕтер да ме земи, джанъм, че да те настигна!  Simple Smile)

 Joy

# 726
  • Мнения: 4 966
Марианче, ние днес май се поизложихме с преговора на 75-и еп., но да речем, че ни оправдава кризисната ситуация Енгин, която възникна неочаквано и разтърси нашата същност... Simple Smile) Запътвам се през новата тема пак към него...
 Hug

# 727
  • Мнения: 23 347
Сутрин лягаме - вечер ставаме...   / знаем с кого /
Де попаднахме...  /знаем къде /
Кой ден - станахме ...  / виж това ...май дните ни са "тематично еднакви" /

Компанията !!!
Един поздрав и към новата тема и ...нашият човек



# 728
  • Мнения: 4 133
Част от статия във вестник "Сабах" за Енгин Акюрек с автор Юксел Айтуу:

"Не може да го видите по баровете. Не може да го срещнете по заглавията на вестниците, не се покава всеки месец с различни любими. Не е гост всяка седмица в някое тв шоу. Не се публикуват негови интервюта. Не участва в реклами. Няма негови снимки по кориците на списанията. Не е бил на славна церемония по награждаване, не е държал в ръцете си малка статуетка.

Притежава външен вид и харизма, с които взема ума на жените. Каквато и роля да играе, характерът на героя му става негова втора кожа. Кара всички ни да повярваме, че Енгин е този образ, който играе (в случая Керим). Медиите отдават успеха на "Каква е вината на Фатмагюл 'на Берен Саат, но най-важният фактор да се гледа този сериал е Енгин Акюрек

# 729
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Момичета  wavey  привет.  beer

Цитат
Ние хубаво преговаряме,ама я пак да попитам-Какво ви хареса и какво не в епизода?

Малчева, аз днес написах какво ми хареса, сега да изредя няколкото неща, които не ми харесаха.
1. Докато закусваха на верандата, Керим можеше да извади транзистора и да пусне някоя песен за разведряване, че беше доста тягосно. То направо да ти приседнат филиите с мармалада.
2. Докато Мука се пенеше в къщата, и се правеше на Многострадалната Геновева, можеше Мерием абла да и сипе нещо упойващо в чая и да я държат поне три дни упоена и мълчалива, че направо не се спря с нейните простотии.
3. Когато Ердо получи нервна криза в затвора, за по-голяма достоверност можеше да нападне надзирателя и да започне да вие. Щеше да е по-ефектно според мен. Поне единия от лошите можеха да го превърнат във върколак, и да увеличат аудиторията на сериала и с подрастващи.
4. Докато Керим чоплеше в градинката с онзи уред и се правеше, че окопава цветята, можеше да предизвика трудова злополука и съответно ответна реакция у благоверната. И докато тя се грижеше за контузения му пръст, можеше да стопят малко напрежението. Една целувка по пръста, също щеше да свърши работа. Че то това пръсти като пръсти ли са.
5. Когато Фатмагюл заспа на рамото му гледайки сватбения запис, Керим можеше внимателно да я пренесе до леглото.
6. Когато Керим отиде да пазарува, а Фатмагюл си счупи краката да тича към банята, забрави да изключи котлона, а сложи чайника на него. Предполагам, че намерението й е било да се изкъпе за от 3 до 5 минути, обаче е супер безотговорно от нейна страна да остави газовия котлон включен безпризорно. Това момиче направо си търси белята, предвид колко е зле ел. инсталацията в къщата, не се знае как стоят нещата с газта. От пусти срам, едва не се взриви.
7. Докато Фатмагюл четеше пимото от Мустафа ми се прииска Керим да стои до нея на дивана. И ако  изведнъж й прилошееше от нескончаемите глупости написани вътре да я прегърне успокоително, да я целуне по челото и въобще да осъществи някакво успокоително действие, вместо да стои на три метра като изтукан.
8. Опс, без малко да забравя. Когато Керим предложи да се разходят първата сутрин след сватбата, вместо да се тюфка какво щели да кажат хората, ми се искаше Фатмагюл да си облече най-флоралната рокля, да хване мъжа си под ръка и да отидат да се разходят край брега примерно. Имаха нужда от малко бриз и по един коктейл. Това от опит го казвам.

Ами това е. Сякаш нямам други забележки  newsm78

п.п. И да попитам. В крайна сметка потвърди ли се слухът за "20 минути", или все още е само слух?

Дейзи  newsm51

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 22:28 от hrissi_sz

# 730
  • Мнения: 4 966
Сутрин лягаме - вечер ставаме...   / знаем с кого /
Де попаднахме...  /знаем къде /
Кой ден - станахме ...  / виж това ...май дните ни са "тематично еднакви" /

Компанията !!!
Един поздрав и към новата тема и ...нашият човек



Йоуууууу! Адски гот! Simple Smile)) И напълно съответства на нашата ситуация. Simple Smile))

# 731
  • Мнения: 23 347
Част от статия във вестник "Сабах" за Енгин Акюрек с автор Юксел Айтуу:

"Не може да го видите по баровете. Не може да го срещнете по заглавията на вестниците, не се покава всеки месец с различни любими. Не е гост всяка седмица в някое тв шоу. Не се публикуват негови интервюта. Не участва в реклами. Няма негови снимки по кориците на списанията. Не е бил на славна церемония по награждаване, не е държал в ръцете си малка статуетка.

Притежава външен вид и харизма, с които взема ума на жените. Каквато и роля да играе, характерът на героя му става негова втора кожа. Кара всички ни да повярваме, че Енгин е този образ, който играе (в случая Керим). Медиите отдават успеха на "Каква е вината на Фатмагюл 'на Берен Саат, но най-важният фактор да се гледа този сериал е Енгин Акюрек


Благодаря за превода !

Всичко е толкова вярно, а това последното, че да се гледа сериалът най-важният фактор е Енгин Акюрек - право в 10 !!!

# 732
  • Мнения: 4 966
Част от статия във вестник "Сабах" за Енгин Акюрек с автор Юксел Айтуу:

"Не може да го видите по баровете. Не може да го срещнете по заглавията на вестниците, не се покава всеки месец с различни любими. Не е гост всяка седмица в някое тв шоу. Не се публикуват негови интервюта. Не участва в реклами. Няма негови снимки по кориците на списанията. Не е бил на славна церемония по награждаване, не е държал в ръцете си малка статуетка.

Притежава външен вид и харизма, с които взема ума на жените. Каквато и роля да играе, характерът на героя му става негова втора кожа. Кара всички ни да повярваме, че Енгин е този образ, който играе (в случая Керим). Медиите отдават успеха на "Каква е вината на Фатмагюл 'на Берен Саат, но най-важният фактор да се гледа този сериал е Енгин Акюрек


Се подписАх с двете рЪце под това и аз! Simple Smile)

# 733
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 734
  • Мнения: 12 009
Част от статия във вестник "Сабах" за Енгин Акюрек с автор Юксел Айтуу:...................



Здравейте!Чета тази статия и се чудя,къде е ореола на Енгин Акюрек,този човек е железен,пороци никакви...и все пак предполагам че има нещо човешко,което не му е чуждо.....
И все пак си мисля,че този сериал за да стане популярен заслугата е и на двамата-Енгин и Берен Саат,ако не бяха екип и добри професионалисти,нямаше как да се почувства цялата палитра от емоции,които ни поднесоха в продължение на две години.

Знам,че повечето в темата сте пристрастни към личността на Енгин,така че съжалявам ако съм наранила нечие изпълнено с трепети сърце.Хубава вечер!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт