Любители на кучета - 30!

  • 71 816
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 313
Лейси Hug HugДа не повтарям,но и аз съм на мнение,че щом Чарити не я боли и щом й давате всичко друго необходимо,няма смисъл да се обвиняваш или пък да я подлагате на операция и възстановяване и тн.Каквото станало,станало,каквото сте могли-сте го направили за доброто на куч.Продължавайте да си я гледате и да си я обичате,друго не й трябва Hug
Иначе за идилията-идилия си е даа Mr. GreenДа ги видиш като се прибираме-отключваме и кучето се засилва да ни посреща,а малката като я види и вдига високо ръцете за прегръдка и втурвайки се към нея вика-кууууучеее-с таково въодушевление в гласа,че Heart Eyesкато беше по малка щерката/тъкмо проходила/ и кучката легнала някъде,нашата се домъква до нея ,обръща се с гръб към кучето и се наглася да седне върху й,но докато извърши цялото това действие куч е изчезнала яко дим и съответно малката тупва на земята,но не се отказва,ами отива на новото място и прави нов и нов опит hahaha hahaha и още много ,много такива случки,имам една много готина снимка,трябва да ви я покажа,но утре вероятно ще стане
 oktavia_be-на първата страница на темата има линкове към такива места,за които питаш HugМного сте готини с Шарки-сред тази красива природа,а на втората снимка каква усмивка е праснал, Heart Eyes Laughing
Ама, душата, даже и за такова нещо няма да ме дръпне да спрем  Heart Eyes
а смее ли hahaha hahahaшегувам се,голяма картинка сте били,ходещо и а... куче,хахаха Joyама е майстор де,признавам го-никак не са лесни тези две действия извършвани заедно Mr. Green

# 196
  • София
  • Мнения: 11 117
Върнах се! Не сте стигнали 50 страници, браво!  Laughing
Утре ще ви чета, че съм смъртно уморена...

Аз те следвах,  Laughing прекрасни снимки.

ААААА не е честно  Joy
Добре дошла жгмъц  Hug

Ей, Жгмъц, липсваше ни! Айде, от нас да мине, почини си първо :Р

Благодаря ви! Hug
Изкарахме си прекрасно! В следващите дни ще ви
разкажа в снимки за нашето плаващо пътешествие.
Имаше от всичко по малко, малко драма, много положителни емоции...
Преживяхме малък потоп, спяхме на платка и вълните я пометоха, прекарахме една нощ под открито небе, беше и страшно и красиво. Гледахме падащи звезди...
Ще пиша и по подробно ако има желаещи да четат пътепис.  Wink

За малко да забравя да се похваля, че почивахме "заедно" с Брад и Анджелина.  Laughing

# 197
  • Мнения: 8 163
Жгмъц, пу първа желаеща да чета пътепис!

# 198
  • Мнения: 224
 welcome, Жгмъц! Пу и аз след Фея. Искаме разказ по картинки! newsm41

# 199
  • София
  • Мнения: 3 789
В средата на темата, ама да се запишем все пак, че нямах никакво време. Много се радвам за хубавите новини за кучовците  Hug Честито и на празнуващите, които съм пропуснала   bouquet Малко снимки на Джесика
Скрит текст:
Продължение на серията с "двете прасенца" - "двете кокошки"  Mr. Green

Тук спи през деня, когато работя  Grinning


Като стана и отида в другата стая, бърза да застане на слънце и да се пече  Sunglasses




 Hug

# 200
  • Мнения: 654
Една история с щастлив край :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=676854.0;all

# 201
  • Мнения: 372

 Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes

Деси, много е готина Джесика как се препича.   Party
Ая не обича, все се крие от слънцето.   Laughing

# 202
  • Мнения: 555
О джесика има като нашия любим Коко ама в мини вариант  Heart Eyes

Само че този от снимката беше обезглавен, беше му отхапан единия крак и накрая му изтръгна "гласните струни". Сега има нов Коко, но по-голям и цирика толкова силно, че проглушава съседите  Laughing Явно това я плаши и изобщо не играе с него

# 203
  • Мнения: 2 286
 Joy О-о, какви весели снимки и истории Heart Eyes Hug

Фея, малко на Дългата разходка ми напомни вашата случка Laughing Laughing . Браво на Беро!!! Hug

Деси, много, ама много хубави снимки на сладката Джеси Heart Eyes . Много е готина как мижи на слънцето hahaha

Бертичка, чак си представих как се плаши от петльо Joy . Вземете му  на животното по-малко пищящо...

Жгмъц, и аз , и аз искам разказ в снимки Heart Eyes Hug

Аз за куче и бебе не искам да коментирам, ама като чуят хората че гледам гущер Shocked #Crazy - чакам всеки момент някой да се обади на Социалните Joy Joy . Но на мен не ми пука, ако някой се прави на много интересен, правя гаден и затапващ коментар, човека си остава с "горчив вкус" и повече не ме заминава с безумните, безмислените и откровено тъпи коментари. Изключително се дразня на прости хора Blush .

# 204
  • Мнения: 372
hailie , знам какво имаш предвид.   Wink  Така ни гледат и нас, когато стане дума, че отглеждаме и тарантула. Неотровна, разбира се.   Peace

# 205
  • Мнения: 8 163
Вижте тази кучешка стена на срама

 hahaha  http://dog-shaming.com

# 206
  • Мнения: 2 286
Вижте тази кучешка стена на срама

 hahaha  http://dog-shaming.com

 Joy Joy има много добри попадения hahaha hahaha

# 207
  • Мнения: 224
Оооо, и аз имам случай като този от Стената на кучешкия срам! Действието е от преди две години. Купувам си аз маратонки, които съм си нарекла да обуя за първата разходка на Мики, след като му мине бебешката карантина.
Ами...излязохме с нагризани "нови" маратонки. hahaha  bowuu

# 208
  • София
  • Мнения: 11 117
Че има ли куче, което не е изяло поне един чифт обувки ? Laughing
Бианка е изяждала како ли не, любимите ми маратонки, десетки джапанки, даже и шкафа за обувки! Laughing

Ето и разказ в снимки:
Скрит текст:
Началото


Изгрев - Атон



Тези постройки в далечината са манастири.



Тасос в далечината.


Самотното плажче, на което разпънахме палатката.


Потос


Улова, който ни опекоха в таверната! Simple Smile


Идилията ни беше развалена на третата нощ! Морето се разбушува и за 5 -10 минути палатката я нямаше. Събрахме багажа в надуваемата лодка и "спахме" под открито небе. Беше си страшничко, вълните се приближават и се разбиват с трясък... и приближават ли приближават...
Останалите дни спахме в хотел.








Прехраната Simple Smile



А това е мидата Лили Иванова, предполагам, че са на еднаква възраст.  Laughing


Първата ми самостоятелно уловена риба!

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 10:46 от жгмъц

# 209
  • София
  • Мнения: 235
нова мама84 - Точно това се чудех във всичките ли ще ни приемат не взимат ли само малки кученца?

Общи условия

Активация на акаунт