Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, пускам тази темичка и ви моля да споделите къде в София има добро училище за бъдещи родители? Вие кога започнахте да посещавате курсовете? Ходихте ли на гимнастика за бременни? Къде? От коя г.с. започнахте с упражненията?

# 1
  • Мнения: 0
Да ви споделя и моя опит.Йоаннка вече е на 3 месеца ,но с чиста съвест мога да заявя,че всичко което съм научила, и което ми беше от изключителна помощ и необходимост по време на раждането и след това та до ден днешен, а предполагам че и занапред,съм научила от лекциите които посещавах в Надежда-6та част,УЧИЛИЩЕТО ЗА НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ РОДИТЕЛИ"СУПЕРМАМА".Като разбрах ,че съм бременна си потърсих информация и попаднах на няколко училища,ходих в тези в големите Молове и в Лабиринта в Люлин ,но при Поли  и Вили (акушерките създателки на училището)всичко беше толкова непринудено и след лекцията можехме да питаме каквото си искаме дори не и по темата ,че бременните винаги имат много въпроси ,не всеки път на място,но те откликваха с готовност и разбиране LaughingОгромно БЛАГОДАРЯ.Благодарение на тези посещения избегнахме и рагадито и почти всякакви неразположения.имах най леката и безпроблемна бременност и почти също такова раждане.Исках да запомня първото си раждане не с негативи и благодарение на информацията и подкрепата от училището това вече е факт.Надявам се да помогна и на други майки да получат информация,че най много плаши неизвестността.

# 2
  • Мнения: 0
забравих да споделя че имат и курсове с йога за бременни може групово може и индивидуално.движението е от съществено значение независимо дали нормално раждане или секцио.

# 3
  • Мнения: 77


Привет уважаеми дами,
Заповядайте на следващата среща на Училище за бъдещи родители „Чакам бебе“ на 11.09.2014 г. (четвъртък).
Първи грижи за новороденото
Лектор: Елена Борисова, Неонатология Токуда болница

Къде: CCS (Сити център София), бул. Арсеналски 2, ет. 3, срещу хотел Хемус
ВХОД: СВОБОДЕН, с предварително записване на http://www.deteto.info/seminar.aspx?id=3
НАЧАЛЕН ЧАС: 10:30 ч.
Може да подготвите предварително своите въпроси към лекторите по поставените теми!
Всяка среща завършва с томбола и раздаване на награди сред присъстващите!

Общи условия

Активация на акаунт