Секс - колко пъти седмично?

  • 52 692
  • 387
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 245
Според мен , ще му мине с времето.и ние с моя мъж като се запознахме в началото беше нон стопно правене на секс , мина година мина две и ей ни на с дете(малко поетично го извадих) след 5г.брак  , ако той не е заспал или аз не съм зверски уморена може и да правим нещо , но веднъж и на двамата ни стига

# 46
  • Мнения: 1 335
Аз на това му викам бягство от свободата. Поколения преди тебе са извоювали правото ти да го правиш с кого, както и където ти харесва, а ти сама се съгласяваш на неизгодни за тебе условия.

# 47
  • Мнения: 245
Поне да каже добър любовник ли е Wink
Имах едно гадже дето час и отгоре правихме секс #Crazy не си представям , ако е някой такъв издръжлив и 4 пъти на ден ooooh! нИмой си седне на д-то

# 48
  • Мнения: 1 335
Е, не. Поне да е от сравнително по-бързите. Laughing

Колкото и да е добър, да ми прекъсва свещения сън в седем всеки ден, когато ми е най-сладък, за да си оползотвори сутрешната ерекция или задоволи неистовия нагон...Stop

# 49
  • Мнения: 293
Абе ти да не си с един мой бивш ?! Ужас ! Stop

# 50
  • Мнения: 2 434
Аз имах гадже, с което го правихме буквално по 5 пъти на ден. Всеки ден. В продължение на година. Много ми беше хубаво и не ми писваше изобщо. Потентен млад жребец и луд по цялата глава.
Но той беше на 19, а аз на 18 г. На тая възраст знаете, е нормално мъж да получава ерекция 3 минути след като се е върнал от банята да се измие от предишната еякулация Laughing. Въобще младост...
Авторката, не разбрах, мъжа колка годишен е?
Сега се върнах да прочета, на 35 г е,....нямам какво да кажа, не  знам Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 25 авг 2012, 09:23 от $hantalche

# 51
  • Мнения: 9 990
такава бройка предполага въргаляне в леглото поне половин ден...
някои ходят и на работа егати...

извън това-всеки дискомфорт не е удоволствие, а може и в мъчение да се превърне... Naughtyбез значение от броя...

# 52
  • Мнения: 23 630
И аз същото щях да кажа, че хората все пак и на работа ходят. )
Кога време за толкоз секс, не знам.
На мен лично, би ми писнало в някакъв момент. Особено пък ако ме будят всяка божа сутрин в 7ч.

# 53
  • Мнения: 4 833
Този тип със сигурност не  е добър любовник, та компенсира качеството с количество - някой по-назад вече го беше споменал. Изобщо не виждам как човек с нормален социален живот (професия, контакти, странични занимания и т.н.) ще се въргаля по четири пъти на ден в леглото за пълноценен секс Rolling Eyes Предполагам, че е от бързаците с по 4-5 мушкания... Тип "заек".

Мъж на 35 години да не си е овладял нагона, да не е открил силните и слабите си страни, и да не може да прецени и уважи кога да спре, и да се съобрази дали на жената и харесва и иска/не иска още - е мерси, това е висша форма на егоизъм и ... да не казвам какво още, да не обидя авторката  Naughty

# 54
  • Мнения: 2 434
Мхм, така е.
Още повече според мен това може да е признак и на вид невроза, не е нормално поведение на 35 годишен мъж. Нездраво е във всеки случай. Confused

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 309
Предполагам, че е от бързаците с по 4-5 мушкания... Тип "заек".


Ако е от чевръстите едва ли би досадил до такава степен. Явно е и от издържливите.
Не си предствавям, че някой може да ме склони да правя секс против волята ми- случвало ми се, железна съм. Прекалено настоятелните рискуват доста.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 6 833
Що бе Шанталче да е нездраво? Човекът си е повечко потентен.
С моят мъж като бяхме на 20+ бяхме нещо такова (по 5 пъти на ден обаче не, до 3 пъти най-много Laughing), а и още без деца.

А колко трябва да е нормата за 30+ според тебе?

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 00:36 от Лурдес

# 57
  • Мнения: 4 833
Предполагам, че е от бързаците с по 4-5 мушкания... Тип "заек".


Ако е от чевръстите едва ли би досадил до такава степен.

Мисля си, че ако е удовлетворително, не би досадило, независимо от времетраенето Grinning Досадно е, когато няма ефект - докато започнеш, и... свърши, и ... нищо  Twisted Evil И така четири пъти на ден...  Tired
Никой не се оплаква от хубавото  Wink

# 58
  • Мнения: 326
По принцип и него би трябвало да го боли.Мъже са ми казвали,че ако последователно свършат над 2-3 пъти после ги боли при ерекция и трудно свършват въобще.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 309
То това ми беше първоначалното разписване в темата. Обаче.... удовлетворително, удовлетворително, ама ако всеки път трае по час и половина!? Не, благодаря!
От друга страна.... Зависи си и от мъжа, с когото го правя. С някои и един път дневно за 5 минути им е много.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт