Lady Popular 8

  • 83 040
  • 747
  •   1
Отговори
# 435
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз я играя Peace

# 436
  • Мнения: 24
Sega sam na 19to nivo obache pechelq mnogo malko pari ot duelite..;x pod 1000 vinagi..neznam kakvo da prawq ne mi stigat parite za nishto

# 437
  • Мнения: 0
Просто не си подбираш добре опонентите.Аз играя и съм на 23 ниво, а печеля над 2,000 от дуел. Hug

# 438
  • Мнения: 24
a kak trqbwa da gi podbiram? az slagam tam na moeto nivo ii si igraq Grinning

# 439
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Целите на 86-то ниво:

1. Работи като адвокат най-малко 280 часа
2. Нуждаеш се най-малко от 9 000 000 точки Shocked
3. Гласувай за апартаментите на другите лейдита 120 пъти

Това с точките ми събра очите в точка Crazy! Аз в момента имам 6 607 381, при една проста сметка ще ми трябва около година да го мина това ниво bishop

# 440
  • София
  • Мнения: 103
О, да и аз преди два дни смятах, че ми трябват 380 дни за да мина това 86 ниво. Ужас. Освен това  си направих всички възможни операции за да печеля пустите точки и сега направо не мога да си гледам лейдито - толкова грозна стана

# 441
  • Мнения: 2
Помощ дуели!  Simple Smile

# 442
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На кое ниво си?

# 443
  • Мнения: 0
Здравейте, лейдита! 77-мо ниво съм и лейдито ми се казва hollywoodwhore , бих искала да ви помоля да ме включите и да ви попитам на 1400 ден от играта дават ли някакви точки за възнаграждение ?  Rolling Eyes

# 444
  • Мнения: 2
От утре-70 ниво

# 445
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Най-вероятно няма да съм ти от помощ в дуелите, аз съм на 86-то, но дай все пак да пробваме с един дуел. Лейдито ми е Росалина.

# 446
  • Мнения: 94
Здравейте,аз играя в старата версия,макар че имам профил и в новата ,но там влизам колкото да не без хич.В старата версия съм на 86 ниво от началото на годината - април.Всяка седмица правя всички възможни пластични операции.На 87 ниво ще съм предполагам в началото на януари Simple Smile

# 447
  • София
  • Мнения: 103
Здравейте,аз играя в старата версия,макар че имам профил и в новата ,но там влизам колкото да не без хич.В старата версия съм на 86 ниво от началото на годината - април.Всяка седмица правя всички възможни пластични операции.На 87 ниво ще съм предполагам в началото на януари Simple Smile
Е, ти направо си стигнала вече. Аз имам от миналата седмица около 380 дни да чакам. Дано да я има играта дотогава

# 448
  • Мнения: 94
Изчака ми се чакането направо,а преди години 100 дни в играта като цел за да мина ниво ми се струваха много Simple Smile

# 449
  • София
  • Мнения: 103
Да се включа отново с една нахална молба - трябва ми да спечеля 50 000 л.д. от дуели.  Ако някой се навие да ми помогне ще му ги върна с друг дуел

Общи условия

Активация на акаунт