Ох, тези нови телефони!

  • 1 085 165
  • 11 718
  •   2
Отговори
# 10 785
  • Мнения: 4 572
Със сравнително стар модел телефон съм( samsung galaxy a20e), а и е доста използван.Две години вече. Отскоро fast charging-а ми прави проблеми. Каквото и зарядно да взема никога не зарежда по начина по който е описано.Уж 50 процента за 30 минути.А всъщност стига само до 20 процента за това време. Предполагам, че батерията е заминала, но в момента няма как да сменя телефона, а до колкото знам моделът е с несменяема батерия. Някой да е имал подобен проблем и да го е разрешил?Ясно е , че ще се оглеждам за нов и по- добър телефон, но дотогава няма как да чакам да се зарежда толкова бавно.

# 10 786
  • Мнения: 8 775
Заслужава ли си да надградя Icloud?
Просто не намирам решение как да си преместя всички чатове от единия Iphone на другия, без да загубя информацията.

Вайбър последно backup информация от 23.7.21г и след тази дата не мога да съхраня повече, тъй като заема тотално и напълно 5те GB в Icloud.

# 10 787
  • Мнения: 5 308
Със сравнително стар модел телефон съм( samsung galaxy a20e), а и е доста използван.Две години вече. Отскоро fast charging-а ми прави проблеми. Каквото и зарядно да взема никога не зарежда по начина по който е описано.Уж 50 процента за 30 минути.А всъщност стига само до 20 процента за това време. Предполагам, че батерията е заминала, но в момента няма как да сменя телефона, а до колкото знам моделът е с несменяема батерия. Някой да е имал подобен проблем и да го е разрешил?Ясно е , че ще се оглеждам за нов и по- добър телефон, но дотогава няма как да чакам да се зарежда толкова бавно.
Ползваш оригиналното зарядно, нали така?! Дали ще зарежда бързо и колко бързо, зависи от всичко по веригата. Най-често проблемът е в кабелът или портът за зареждане. Зарядното, ако зарежда и е с подходящото бързо зареждане(всеки производител си има свои методи), значи не е от него.

# 10 788
  • Мнения: 4 572
Оригиналното зарядно го изгубих преди година някъде.Зареждам с  закупено от Интернет ( рекламирано, като Оригинално)

# 10 789
  • Мнения: 12 236
Защо не архивираш Вайбър в Гугъл диск и не изтриеш цялата информация на приложението от iCloud. Сигурна съм, че имаш много препратени снимки и видеа, на които не държиш. Ако ги изтриеш...

# 10 790
  • Мнения: 2 204
Оригиналното зарядно го изгубих преди година някъде.Зареждам с  закупено от Интернет ( рекламирано, като Оригинално)
Зарядното е фалшиво. Колко струва? Ако е много по-евтино от оргиналното зарядно, 100% е фалшиво

# 10 791
  • Мнения: 4 572
Взех го за около 25- 30 лева. Не знам колко трябва да е едно истински оригинално зарядно.

# 10 792
  • София
  • Мнения: 1 260
Старо LG К10 от 2017, блутута започна да се включва сам, някакви идеи ?

# 10 793
  • Мнения: 5 308
Взех го за около 25- 30 лева. Не знам колко трябва да е едно истински оригинално зарядно.
А някога това зарядно зареждало ли е телефона бързо?

Старо LG К10 от 2017, блутута започна да се включва сам, някакви идеи ?
Може някое приложение да има разрешение да включва bluetooth. Трябва да провериш в разрешенията кое приложение има такова.

# 10 794
  • София
  • Мнения: 1 260
Взех го за около 25- 30 лева. Не знам колко трябва да е едно истински оригинално зарядно.
А някога това зарядно зареждало ли е телефона бързо?

Старо LG К10 от 2017, блутута започна да се включва сам, някакви идеи ?
Може някое приложение да има разрешение да включва bluetooth. Трябва да провериш в разрешенията кое приложение има такова.

Сори за невежеството, къде да ги търся тези разрешения ?

# 10 795
  • Мнения: X
Взех го за около 25- 30 лева.
Колко? Confused. Трябва да е със златни орнаменти това зарядно

# 10 796
  • Мнения: 4 572
Взех го за около 25- 30 лева.
Колко? Confused. Трябва да е със златни орнаменти това зарядно
Реших, да дам повече пари, очаквайки да получа и качествен продукт. Иначе да първите месеци си зареждаше, както бе описано

# 10 797
  • Мнения: 253
Не знам колко трябва да е едно истински оригинално зарядно.
Може да проверите тук:
https://www.citytel.bg/original-charger-gsm

buty, тук има упътване. На последната стъпка, вместо камера, изберете Bluetooth.
https://www.t-mobile.com/support/tutorials/topic/apps-amp-access … ion/device/lg/k10

# 10 798
  • Мнения: 6 369
Иначе да първите месеци си зареждаше, както бе описано
Смени кабела, като кабелът също има отношение към бързината на зареждане. Освен качеството на материалите, дължината и сечението. По-къс и по-дебел е по-добре за бързината Simple Smile))) но няма нужда да ги смяташ сам тези неща, на опаковката трябва да е отбелязано като Watt. Примерно 18W, 30W, 100W... Виж колко вата е самото зарядно и вземи кабел с равна или по-голяма стойност на максималната мощност.

# 10 799
  • Мнения: X
Кабелите нямат мощност.
100W зарядно за телефон? Flushed

Общи условия

Активация на акаунт