Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 522
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 3 810
  • Мнения: 17 546
Та...да питам,ако телефон не е изплатен още към някой от операторите,какво следва  newsm78 А искам да се оттърва от него?
Ами отърваваш се и ти продължаваш да си плащаш вноските. Предполагам, че лизинга е към номер и съответно вноските правиш с месечната сметката. Продължаваш коректно да си ги правиш или не продължаваш, все на теб ти се води.

# 3 811
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Не знам тук ли е мястото да питам, но търся задна камера за HTC Desire 500 , а не намирам
Насоки?


http://skyfon-accessories.eu/%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0% … ng&order=DESC


Друга насока, ако тези не ти помогнат, е да потърсиш в продавалника някой, който продава Desire 500 на части Wink

# 3 812
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Та...да питам,ако телефон не е изплатен още към някой от операторите,какво следва  newsm78 А искам да се оттърва от него?
Ами отърваваш се и ти продължаваш да си плащаш вноските. Предполагам, че лизинга е към номер и съответно вноските правиш с месечната сметката. Продължаваш коректно да си ги правиш или не продължаваш, все на теб ти се води.
Peace

А какво ви е мнението за Нокия Лумия 520...?Колеги ме навиват или за нея или за 720?

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 13:42 от mystic woman

# 3 813
  • Мнения: 17 987
Не знам тук ли е мястото да питам, но търся задна камера за HTC Desire 500 , а не намирам
Насоки?


http://skyfon-accessories.eu/%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0% … ng&order=DESC


Друга насока, ако тези не ти помогнат, е да потърсиш в продавалника някой, който продава Desire 500 на части Wink

Е как я загуби тази камера бе  Mr. Green
Ако искаш да си поделим един на части, на мен ми трябва дисплей  Wink

# 3 814
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Аз предполагам, че камерата й се е развалила. Но нека каже какво й е.



А какво ви е мнението за Нокия Лумия 520...?Колеги ме навиват или за нея или за 720?

720 ми се вижда по-хубава. По-голям дисплей, Горила Глас 2, по-добра задна камера, ИМА предна камера (520 няма), по-голяма батерия.

# 3 815
  • Мнения: 1 525
Търся хубав mp3-player.
Не мога да попадна на такъв, който да ми пуска всички песни една след друга, да има опция за разбъркване. Общо взето - искам елементарни неща, а не ги намирам Simple Smile

# 3 816
  • Мнения: 1 292
Търся хубав mp3-player.
Не мога да попадна на такъв, който да ми пуска всички песни една след друга, да има опция за разбъркване. Общо взето - искам елементарни неща, а не ги намирам Simple Smile
За съжаление дните на mp3/4 плеърите са преброени... Дори и да намериш нещо, най-вероятно ще е някоя изостанала бройка. Просто smartphon-ите и таблетите изядоха този пазар. Преди няколко месеца търсех за майка си точно подобен, но накрая просто и взех таблет...

P.S. в Технополис има модели, но лично аз не се наемам да препоръчам който и да е от тях...

# 3 817
  • Мнения: 17 546
Тя май търси приложение mp3 плеър. newsm78

# 3 818
  • Мнения: 47 996
Да, камерата е счупена и търся да закупя за смяна
Скрит текст:
Телефона беше със счупен дисплей, дадохме го на сервиз, който успя да потроши целия телефон, накрая с разправии си го взехме "само" със счупена камера, сега уж чакаме да получат камера, но аз не знам дали искам да го даваме пак там  ooooh! Както и да е, дълга история
Мисля че ще можем да си сменим сами камерата, така че търся камера за закупуване Simple Smile А ударих на камък- не намирам
Би било вариант да си поделим един счупен телефон, но не знам дали ще се намери такъв хем със здрав дисплей, хем здрава камера....в смисъл обикновено дисплеите са счупени и затова се продават Simple Smile

# 3 819
  • Мнения: 17 987
Колко ви искаха за смяна на дисплея?

# 3 820
  • София, България
  • Мнения: 3 592
А видя ли сайта, който ти дадох по-горе и опита ли да се свържеш с тях?

# 3 821
  • Мнения: 47 996
130 беше смяната на дисплея , но НЕ препоръчвам сервиза
Сайта го видях, сега ще звънна, макар че е в Пловдив, а аз в София...ако няма в София не знам дали не е по-добре да си поръчам от Китай просто  newsm78

# 3 822
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Моят тел. сдаде багажа...Не ми отваряше вайбър-а и го рестартирах.Тръгна,но я нямаше снимката за начален екран,отидох да я задам и до там...блокира като задаване на тапет.Не ще и от копчето да се изключи.Извадих батерията и сега като я сложа не може да тръгне.Зарежда до Самсунг и едни галактики/нали е тъп галакси ooooh!/ и пака така...само това върти и не тръгва.Ще го нося,че е в гаранция.

# 3 823
  • Мнения: 17 987
Абе, Мистик, ти си по- голям карък и от мен  Mr. Green
Какъв модел е твоя и колко е стар?

# 3 824
  • Мнения: 910
Моя е така,когато съвсем е паднала батерията-без начален екран и върти ли,върти едно синьо някакво/идвало ми е да го засиля към стената ooooh!/Да не би да не си сложила добре батерията?

Общи условия

Активация на акаунт