Ох, тези нови телефони!

  • 1 084 369
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 3 795
  • Мнения: 17 546
Уж пазя Simple Smile по Галаксито няма и драскотина, освен спуканата лайсна, която се оказа фабричен дефект на модела. Пукнатината е само една и се държи добре. Надявам се и Флекса да е като нов дълго време.

# 3 796
  • София
  • Мнения: 16 104
Бижу, честит нов телефон! Да си го ползваш със здраве, дълго време.
Аз да питам друго - може да ви се види смешно, но ...
Всеки ден в автобуса наблюдавам 1 жена, която гледа тв на телефона. Някакъв Самсунг е, но не знам какъв. Та как става този номер да се гледа директно  тв? Не ми е удобно да я питам.

# 3 797
  • Мнения: 1 292
Всеки ден в автобуса наблюдавам 1 жена, която гледа тв на телефона. Някакъв Самсунг е, но не знам какъв. Та как става този номер да се гледа директно  тв? Не ми е удобно да я питам.

Най-простият вариант е с приложение от googleplay, но обикновено ги репортват и ги махат. Естествено пускат нови... Трябва ти свястен нет обаче.

# 3 798
  • София
  • Мнения: 16 104
Нета е добър. Но ако може да обясниш като за неразбиращи.

# 3 799
  • Мнения: 1 292
Нета е добър. Но ако може да обясниш като за неразбиращи.

Ето като за неразбиращи Simple Smile Избери си някоя - пробвай - ако става чудесно, ако не пробвай следващата Simple Smile

# 3 800
  • Мнения: 5 086
Моята драма с телефона продължава. Китайчето още го няма, но пък намерих форум, в който се жалват много от всякакви проблеми, та взех да размислям. Реално, ако не се налагаше смяна на телефона поради проблеми, нямаше да го махам, още повече, че му сложих и Cyanogenmod, така че и да си взема телефон сега, ще го ползвам поне 3 години. Затова реших, че може би е по-добре да си взема флагман.

И сега се чудя дали е голяма разликата при употреба на Sony Z2 и Sony Z3. На параметри не изглежда голяма, разликата в цената също е 100 лв.  Rolling Eyes

# 3 801
  • София
  • Мнения: 2 521
Имам молба за помощ към гадняр!
В телефона ми Самсунг Галакси С4 мини има инсталирано
това приложение и то е изцяло на КОРЕЙСКИ!
Не открих как да го деинсталирам, явно не може, но има ли опция как да му задам да е на английски, изобщо като го отворя и цъкам на посоки, идея нямам какво пише по бутоните!
Излизат ми и нотификации от него, но като не знам какво иска да прави......
Значи въпроса ми е как да го деинсталирам или поне как да го сетна на английски?

# 3 802
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Не съм гадняр, ама да пробвам Simple Smile
В Настройки>Приложения (скролни надясно до All) откриваш ли го? Там като влезеш, каква опция имаш: Uninstall или Turn Off? Там можеш да махнеш и отметката Show Notifications, поне да не ти излизат известия в лентата горе

# 3 803
  • София
  • Мнения: 2 521
Не съм гадняр, ама да пробвам Simple Smile
В Настройки>Приложения (скролни надясно до All) откриваш ли го? Там като влезеш, каква опция имаш: Uninstall или Turn Off? Там можеш да махнеш и отметката Show Notifications, поне да не ти излизат известия в лентата горе

Благодаря ти за отговора!
Значи не дава да се деинсталира, но дава да го хайдна /скрия/ - не знам това ще помогне ли?
Не го виждам в апликейшън мениджъра и няма опция за ънинстал......

# 3 804
  • Мнения: 1 292
Благодаря ти за отговора!
Значи не дава да се деинсталира, но дава да го хайдна /скрия/ - не знам това ще помогне ли?
Не го виждам в апликейшън мениджъра и няма опция за ънинстал......
Bloatware-а от Самсунг за съжаление няма как да го махнеш. Нико ти е дала верният съвет Simple Smile Най-добре просто да го скриеш, да Simple Smile

# 3 805
  • София
  • Мнения: 2 521
Благодаря Ви гадняр и никол фор ол!
ДисейбълнАх го най-накрая и му махнах отметкатата за нотификации!
Пуфффф....

# 3 806
  • София
  • Мнения: 16 104
Гадняр, благодаря за отговора и помощта. Утре ще пробвам да му сложа ТВ на телефончето.

# 3 807
  • Мнения: 48 022
Не знам тук ли е мястото да питам, но търся задна камера за HTC Desire 500 , а не намирам
Насоки?

# 3 808
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Да ви разсмея малко...Оня ден след поредното бъгване и рестарт на телефона,казвам-идва ми да го ударя в земята #Cussing out Детето е до мен и вика-Мамо,мамо,може ли аз,аз  Joy

Та...да питам,ако телефон не е изплатен още към някой от операторите,какво следва  newsm78 А искам да се оттърва от него?

# 3 809
  • Мнения: 18 009
Не знам тук ли е мястото да питам, но търся задна камера за HTC Desire 500 , а не намирам
Насоки?


Как я търсиш  newsm78 Не разбрах смисъла  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт