Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 341
  • 11 718
  •   2
Отговори
# 870
  • Мнения: 10 616
От вчера не мога да свалям книги от Читанка. С FB Reader съм. Някой има ли подобен проблем? Дава ми download error.

# 871
  • София
  • Мнения: 1 340
Влитам тук с молба : Имам Самсунг s2. Някой ползва ли някакви приложения за деца? Сега ще обясня по-подробно. Предстои ни по-дълъг път довечера, та наред с всички неща, с които съм се запасила за развлечения на дъщеря ми, бих искала да се подсигуря и с нещо подобно. Тя е на 2 години и ако някой може да ми помогне със съвет - ще съм много задължена   bouquet

# 872
  • Мнения: 1 338
Влитам тук с молба : Имам Самсунг s2. Някой ползва ли някакви приложения за деца? Сега ще обясня по-подробно. Предстои ни по-дълъг път довечера, та наред с всички неща, с които съм се запасила за развлечения на дъщеря ми, бих искала да се подсигуря и с нещо подобно. Тя е на 2 години и ако някой може да ми помогне със съвет - ще съм много задължена   bouquet

Говорещият Том знам, че е много харесван, обаче не говоря от опит, по-скоро може да й качиш анимации каквито харесва ще има да зяпаааа, а и действат приспивателно ... поне на мен  Joy

# 873
  • Мнения: 2
Влитам тук с молба : Имам Самсунг s2. Някой ползва ли някакви приложения за деца? Сега ще обясня по-подробно. Предстои ни по-дълъг път довечера, та наред с всички неща, с които съм се запасила за развлечения на дъщеря ми, бих искала да се подсигуря и с нещо подобно. Тя е на 2 години и ако някой може да ми помогне със съвет - ще съм много задължена   bouquet
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lamqta.prikazki
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.kidsopia.a … re=also_installed

# 874
  • Мнения: 6
Благодаря на всички за бързите и конкретни отговори. Истината е, че аз си взех Ноут заради големината на дисплея му. Не се бях посветила подробно във функциите, които притежава и може би поради тази причина съм сглупила. Обмислям да го продам и да си взема нещо по евтино и също качествено. Имате ли предложения. Благодаря Ви !

# 875
  • София
  • Мнения: 1 340
благодаря и аз Simple Smile

# 876
  • Мнения: 17 546
От вчера не мога да свалям книги от Читанка. С FB Reader съм. Някой има ли подобен проблем? Дава ми download error.
http://img191.imageshack.us/img191/537/94705230817296980878057.jpg

# 877
  • Мнения: 5 062
Сигурни сайтове за покупка на мобилни телефони можете ли да ми препоръчате?

# 878
  • София
  • Мнения: 1 344
Щепсел
E-shop на Хенди

# 879
  • Мнения: 17 546
От Хенди не бих купила и семки! Naughty Crossing Arms

# 880
  • София
  • Мнения: 1 344
От Хенди не бих купила и семки! Naughty Crossing Arms

Що,бе Бижу?
С някой договор излишен ли те натовариха?

Гарантирам,обаче за интернет магазина им.

# 881
  • Мнения: 17 546
Мен няма как, но масово лъжат старите хора. Толкова безскрупулни същества само в тази верига има! С конкурс ли ги избират... ooooh!

# 882
  • Мнения: 10 616
Мерси, Бижу, чудех се какво става, защото от компа си я отварям.
А за Хенди - като нацистка армия са Simple Smile Simple Smile

# 883
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Сигурни сайтове за покупка на мобилни телефони можете ли да ми препоръчате?

Аз съм купувала 3 телефона от get.bg.

# 884
  • Мнения: 5 062
Аз съм купувала 3 телефона от get.bg.

И аз съм купувала от там, но ми се искаше да сравня цените с все пак сериозни сайтове, а и да имам някакъв избор на магазин в крайна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт