Ох, тези нови телефони!

  • 1 084 364
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 5 636
Внимавайте с гет.бг. Едно момче във форума на андроид се оплака, че оттам си е взел телефон, който се оказал рутнат /т.е. ползван/.

# 886
  • София
  • Мнения: 2 521
Препоръчайте ми телефон, на който стабилно върви скайп поне с аудио връзка, ако може и видео!

# 887
  • Мнения: 17 546
Препоръчайте ми телефон, на който стабилно върви скайп поне с аудио връзка, ако може и видео!
За това ти трябва телефон с добър процесор. Интересувай се от тази характеристика при избора.

# 888
  • София
  • Мнения: 2 521
Препоръчайте ми телефон, на който стабилно върви скайп поне с аудио връзка, ако може и видео!
За това ти трябва телефон с добър процесор. Интересувай се от тази характеристика при избора.
Благодаря, знам че в магазина ще ми кажат това, което искам да чуя само и само да ми продадат нещо, затова ми се иска мнение на потребител, да речем че цената не е фактор, и още този скайп дали върви и под wifi и под 3G?

# 889
  • Мнения: 17 546
Зависи от скоростта, която ползваш с WiFi.
Аз съм с Galaxy III и при мен когато символа на мобилния нет е на 3G, горе долу нищо не мога да ползвам през интернет...
Процесорът на Galaxy III e четириядрен и достатъчно бърз - с честота 1.4GHz. На Galaxy IV вече е осем ядрен с една четворка с честота 1,6GHz, и още една с честота 1,2GHz. Вторият модел телефон е съвсем нов, но все още не е ясно дали няма да покаже някакви съществени бъгове.
Иначе днес гледах това клипче за iPhone 6, за който се твърди, че ще се появи тази година и е просто извънземен, но не знам дали това е реално вече като технология.

# 890
  • Мнения: 1 338
Подкрепям казаното от Бижу! И аз съм с 3-ка, но сега ако трябваше да си взема вече щеше да е 4-ката, не мисля, че при толкова положителни коментари за 3-ката, 4-ката би ме разочаровала. Щом и факторът "пари" не е от значение, човек трябва да върви напред с технологиите, а не назад.
И използвам перфектно скайп вкъщи с wi-fi, с видео и звук и всичко си е наред  Peace

# 891
  • София
  • Мнения: 2 521
Подкрепям казаното от Бижу! И аз съм с 3-ка, но сега ако трябваше да си взема вече щеше да е 4-ката, не мисля, че при толкова положителни коментари за 3-ката, 4-ката би ме разочаровала. Щом и факторът "пари" не е от значение, човек трябва да върви напред с технологиите, а не назад.
И използвам перфектно скайп вкъщи с wi-fi, с видео и звук и всичко си е наред  Peace

Правилно ли разбрах, ще питам пак:
Значи с Галакси 3 скайп върви с глас и видео нормално през вифи.
А през мрежата на мтел дали ще е ок?
Не съм привърженик, но ми се налага, моля обяснете ми, горе долу технически грамотен потребител съм  Confused
А айфоните 4 и 5 по-добре ли са?

# 892
  • Мнения: 1 338
До ден днешен не съм намерила категоричен коментар по въпроса кой телефон и по-добър. Има много клипчета как ги сравняват, всеки потребител на Айфон ще ти каже, че той е по-добър и съответно всеки потребител на Самсунг ще каже същото ... 
Да, правилно си разбрала - точно вчера си използвах пак скайп и си говорех спокойно с една приятелка и с видео. Това при нормална безпроблемно wifi връзка, за интернета на мтел не мога да кажа, защото нямам впечатления  Peace

# 893
  • София
  • Мнения: 2 521
Моринга, благодаря много!   bouquet

# 894
  • Мнения: 3 880
А айфоните 4 и 5 по-добре ли са?
Аз съм с 4S, но ползвам скайп само от вкъщи, т.е. с wi-fi, не съм се сещала да пробвам с 3G как е. С wi-fi си върви перфектно- и звук и картина...

# 895
  • Мнения: 17 546
Правилно ли разбрах, ще питам пак:
Значи с Галакси 3 скайп върви с глас и видео нормално през вифи.
А през мрежата на мтел дали ще е ок?
Аз ползвам мобилен нет на Глобул. Когато връзката е добра, символът за нея е Н или Н+, тогава спокойно ползвам скайпа и през мобилен нет.

# 896
  • Мнения: 4 668
Моят телефон беше на ремонт ... Държаха ми го две седмици в сервиза и съответно е с нов софтуер вече ... Доста по - бързо работи и вече се обичаме повече с него ...  Simple Smile обаче ...
имам следния проблем . Когато си гледам контактите всичко е ОК , но започна ли да търся по буква даден контакт ми изважда и всички мейли , които някога съм изпращала на знайни и незнайни хорица ... Как за Бога да ги махна , те са много ... и освен това всеки път , когато изпратя мейл , пак ли ще ми го запаметява така ?  Rolling Eyes

# 897
  • Мнения: 2 926
Аз съм с Айфон 4S и изключително много ползвам Скайп за видеоразговори.
Върви ми безпроблемно, както на безжичен интернет, така и на мобилния.

Аз имам въпрос към потребителите на Айфон
Нали има опция айфон на айфон да изпраща безплатни смс-и
Тази функция има ли някакви ограничения и ще важи ли ако единият айфон работи в роуминг?

# 898
  • София
  • Мнения: 2 521
Благодаря ви момичета на всички, които ми отговорихте за скайпа!   bouquet

# 899
  • Мнения: 3 880

Тази функция има ли някакви ограничения и ще важи ли ако единият айфон работи в роуминг?[/b]
Няма ограничения, работи навсякъде където има мрежа, и в роуминг става...

Общи условия

Активация на акаунт