Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 300
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 9 165
  • Мнения: 68 654
Моят няма папка кошче....като на дамата, която е пита е моят...
В облака не се прехвърлят автоматично...трябва да влезеш в акаунта...ако не го е направила, как да ги търси там?

ПС...кошче фабрично няма.Вероятно сте свалили приложения за него.

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 10:09 от teta75

# 9 166
  • Варна
  • Мнения: 108
И аз имам кошче, и там се съхраняват 60 дни, преди да изчезнат напълно. А освен облака в Гугъл снимки, се записват и в облака на xiaomi, в моя случай. При Леново няма ли и такъв облак?

Не знам. Явно не съм задала такава настройка да ми се създават резервни копия някъде си..

# 9 167
  • София
  • Мнения: 398
Хора, помагайте, моля. СПЕШНО е! Мъжът ми без да иска изтри цялата папка със снимки и клипове на телефона, а там бяха много важни за нас спомени от почивката ни с детето и за съжаление не успяхме да ги качим на компютъра. Та въпроса ми е има ли вероятност по някакъв начин да ги възстановим? Sob Sob Sob
И колко ли би ни струвало, ако занесем телефона на специалисти за целта? Модела е Lenovo A5000. Олеее, много ми е мъчно...
https://techidaily.com/how-to-restore-missing-photos-files-from-lenovo-a5000/

Тук има обяснен начин чрез Android data recovery. Не съм чела задълбочено, но може да опиташ. Simple Smile

# 9 168
  • Мнения: 4 872
Моят няма папка кошче....като на дамата, която е пита е моят...
В облака не се прехвърлят автоматично...трябва да влезеш в акаунта...ако не го е направила, как да ги търси там?

ПС...кошче фабрично няма.Вероятно сте свалили приложения за него.

Фабрично ми е кошчето, но явно зависи от телефона и е екстра само при някои марки и модели. И облак имам, който автоматично се пълни със снимки, клипове и файлове.

# 9 169
  • Мнения: X
И аз имам Кошче,фабрично.Може да се влезе през Гугъл Снимки,може и през Файлове,а ако не става може да се опита някое приложеие за възстановяване на файлове.
И да кажа-новият Инстаграм ХИЧ не ми харесва!

# 9 170
  • Мнения: 2 583
На Huawei  телефоните има фабрично кошче, сега съм с такъв. На Samsung примерно(предният ми тел.) нямаше.

# 9 171
  • Мнения: X
С Моторола съм и имам.
Май зависи и от версията на Андроид...

# 9 172
  • Мнения: 68 654
На моя като трия снимки ...отиват в някакво кошче. Но иначе не го намирам в телефона...

# 9 173
  • Мнения: X
Кошчето е в Гугъл снимки,цъкваш и на трите хоризонтални чертички горе вляво.

# 9 174
  • Мнения: 68 654
При теб може и да е там..

# 9 175
  • Мнения: 53
дравейте , имам проблем с телефона , така .. От 1 седмица насам не иска да се зарежда , когато го включа не свети постоянно червената светлина и не се показва на екрана кутийката , която отчита процентите , пробвах да го включа , но все се изключва , чудя се дали е от батерията , преди около месец му върнаха фабричните настройки и се чудя да не е от някоя актуализация , но пък защо да не иска да се зарежда ... пробвахме с 3 различни кабела (+ това което си е за телефона )  и неще , според Вас от какво точно е ? Благодаря ! Телефонът е с марка HTC Desire 820

# 9 176
  • Мнения: 68 654
Може буксата да е повредена.

# 9 177
  • София
  • Мнения: 8 114
Екрана ми се заключва след 30 секунди неактивност. Но, и когато гледам клипове пак се заключва. Каква настройка да направя, да не се заключва, докато гледам клипове? За Xiaomi redmi става въпрос.

# 9 178
  • Мнения: 1 495
Може буксата да е повредена.
Може и да е събрала повечко боклучета, пробвай да я изчистиш.

# 9 179
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Относно възстановяване на снимки и видео, вчера случайно прочетох в една фб група за това приложение. Потребителката, която питаше, може да пробва:



Общи условия

Активация на акаунт