Интимен пиърсинг

  • 30 934
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 461
Щом го правят, нищо не им се уврежда. )
В нета има достатъчно снимки, просто напишете в гугъл съответните думички. Ще ви излязат всички видове и женски и мъжки интимен пиърсинг.

# 46
  • Мнения: 326
Не съм сигурна,че искам да ги гледам  Laughing

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 364
И аз съжалих, че погледнах. Не знаех как точно изглежда на мъжа и направо се втрещих - в статия в Уикипедия има снимка - главичката е пробита с дебела полухалка напречно...  Confused Дори не мога да повярвам, че е възможно.

# 48
  • Мнения: 6 907
главичката е пробита с дебела полухалка напречно...  Confused

Побиха ме тръпки.

# 49
  • София
  • Мнения: 38 614
И аз съжалих, че погледнах. Не знаех как точно изглежда на мъжа и направо се втрещих - в статия в Уикипедия има снимка - главичката е пробита с дебела полухалка напречно...  Confused Дори не мога да повярвам, че е възможно.

Ох ,да , това съм го виждала - ужасно е!

# 50
  • Мнения: 22 461
На мен нищо не ми се стори ужасно, ама.... явно не съм съвсем в ред. )))))  Laughing

# 51
  • Мнения: 6 997
Да не навиваш нещо мъжа ти  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 22 461
Да не навиваш нещо мъжа ти  Twisted Evil

Хахаха, абсурд...) Ще заяви, че не съм наред с главата. ))

# 53
  • Мнения: 2 457
Вероятно е от бременноста Мира, Wink, и аз бях превъртяла на тема секс.
Честито и от мене Hug

# 54
  • Мнения: 22 461
Вероятно е от бременноста Мира, Wink, и аз бях превъртяла на тема секс.
Честито и от мене Hug

Еее, ама аз не съм превъртяла на темата. ) Просто филмчето ме впечатли, и после реших да видя за какво аджеба говорят, защото там не даваха кадри кой, къде, какво си е пробил. )))))

# 55
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз там нямам, но имам първа братовчедка която има там долу.Казва че е страхотно удоволствие при секс, различно било, носело наслада Simple Smile.Но тя е на 22, родена в САЩ, живее в Лондон, космополитна е и е много отворена и модерна.На мен ми допада такъв пиърсинг, ако бях от по-младото поколение бих си направила може би, поне бих опитала да нося.Сега на 32, не, не мисля..Но не съм против, никак.За мъж - не, не ми допада,но за жена го приемам.
Все пак обаче аз имах и все още имам разни пиърсинги, имам татуировка Simple Smile, падам си по тези неща.

# 56
  • Мнения: 7 947
Абе, Веси – в няколко теми вече изтъкваш възрастта си като причина защо не правиш нещо си...ма ти си на 32/колкото и аз/, пък това въобще не е голяма възраст, та се зачудвам вече...Честно казано – никога не ми идва на акъл, че съм вече не първа младост, не знам от що така...ама давай малко по-свежо /пък и я се виж!/  Peace

# 57
  • Мнения: 2 457
Аз в края на годината ще навърша 31. И  се отказах завинаги от късите поли. Не бих облякла пола над коляното при все физиката ми.
От пиърсинг не знам Thinking

# 58
  • Мнения: 7 947
Ба, тая па твоята граница съвсем консервативна - коляното  Thinking
Нищо - така хубавиците като се отказват - остава поле за изява на по-грозноватите  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 457
Виж какъв парадокс при мене - пека се по монокини по плажовете на 30, а в града къса пола не нося Laughing

Общи условия

Активация на акаунт