Пазаруваме от George (Asda)

  • 66 996
  • 775
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 372
80-86 идваше много късичко на моето детенце, когато беше около 83-84. Тя си има коремче обаче и блузките много се издърпват нагоре.
По-скоро отговарят размерите за слабо детенце. За по пълничко вземам един номер отгоре.

# 76
  • варна
  • Мнения: 132
Мойто мнение е,че долниците са уголемени, а блузите повечето си отговарят. За блузите винаги поръчвам размер отговарящ на възраста на сина ми и са му леко големи и ги носи по 2 сезона Grinning А дънки размер 12-18 предполагам,4е сега ще са му точно,т.к пролетта му бяха дълги. А размер 2-3 са му доста дълги.

# 77
  • Мнения: 6 306
Има намаление на бебешкото  25%

# 78
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Записвам се и аз, харесах много неща за зимата за малките ми госпожички .

# 79
  • Мнения: 299
Направих поръчката.Сега ще я чакам с нетърпение,а като дойде ще се отчета Grinning
В крайна сметка от някои неща поръчах 1-1.5г,от други 1.5-2г.Ако са толкова големи-ще ги носи на пролет

# 80
  • Мнения: 300
Мами, купували ли сте от някъде долнища за момченца, които не са ватирани? Голям проблем ми е  Praynig
Предварително благодаря на отзовалите се   bouquet

Тези http://direct.asda.com/george/baby-boys-clothes/2-pack-joggers/G … 6,default,pd.html не са ватирани. Много ми харесаха, хубаво трико. Мога да дам мерките за 12-18м и 18-23м ако  на някой му трябват.

Благодаря за включването!   bouquet  Но ми трябват за 5-годишен юнак, пропуснах да уточня   Embarassed

# 81
  • София
  • Мнения: 546
Кашпичка всички дрешки, които съм взимала са от летните, така че и за втората ти селекция нямам информация  Sad
За размерите, подкрепям мнението, че отговарят на ръста според таблицата им. Обаче моето момче е дебеличко и въпреки това са му добре, може би на по-слабо бебче ще са широки  newsm78
Мога да ти измеря примерно боди размер 3-6 и 6-9 месеца, за да се ориентираш  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 6 741
Фелис, ще ти бъда благодарна ако измериш дължината на бодитата, така ще се ориентирам по-лесно Grinning
А къде да видя ръста, къде се намира тази таблица? Не успях да я намеря Confused

# 83
  • София
  • Мнения: 2 799
А къде да видя ръста, къде се намира тази таблица? Не успях да я намеря Confused

Кашпичка, точно под падащите стрелки за цвят, размер и количество има Size guide  Peace

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 757
момичета имам едно питане относно клинчета ,търся зимни ватирани клинчета за девойка с ръст 104 см см(слабичка),моля споделете дали сте взимали такива ,и кой номер да взема .
Благодаря ви предварително.

# 85
  • Мнения: 99
Пуснах си поръчката и използвах Габко за доставка до бг, там се регистрирах, но трябва ли да правя сега нещо, да им пратя мейл или друго нещо.

# 86
  • София
  • Мнения: 208
И моята поръчка стана Despatched, сега остана да пристигне, нямам търпение  Simple Smile
Иначе поръчах тези неща
За първи път поръчвам от Асда и в частност от Англия и се надявам да съм уцелила размерите и да са хубави нещата, че предстои есенния и зимния период  Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 208
Аз им писах на габко, нямах идея дали трябва, те ми отговориха че не е излишно, че съм им писала, така че както прецениш. Иначе е добре да си опишеш поръчката в профила си при тях, за да могат да ти я доставят, ако нещо се обърка.

# 88
  • София
  • Мнения: 546
Фелис, ще ти бъда благодарна ако измериш дължината на бодитата, така ще се ориентирам по-лесно Grinning
А къде да видя ръста, къде се намира тази таблица? Не успях да я намеря Confused
Размер 3-6 месеца - дължина 35 см., ширина под мишниците 24
6-9 месеца - 38 см., ширина 25
Дължината я меря от най-високата част при рамото до дъното, при закопчано боди. И това са размери след многократно пране Simple Smile
  bouquet

# 89
  • Мнения: 6 741
Фелис   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт