Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 23 тема

  • 32 813
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 8 463
Ели мерси за интервюто   bouquet
И аз предполагам че сигурно още снима и филма  и затова да е  с брада..А може Ирфан след боя в затвора да се е променил ,но  е малко вероятно  smile3521

# 32
  • Мнения: 12 834

И аз предполагам че сигурно още снима и филма  и затова да е  с брада..А може Ирфан след боя в затвора да се е променил ,но  е малко вероятно  smile3521

 Joy Joy Joy JoyЕни вярваш ли в чудеса Joy Joy Joyаз  не ,  smile3521че при него това е невъзможно

# 33
  • Мнения: 8 463
Абе не вярвам в чудеса ама може някой да го е фраснал много здраво с бухалката и наш Ирфанчо  да   се е променил  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Намерих един  клип с Мурат ама е с участия само от Аси и мъничко от ЛиН..Ще ви го пусна щото е много хубав  smile3521



http://youtu.be/QtR8HIrMv8w

# 34
  • Мнения: 12 834


Наистина е хубав , Мурат е в стихията си, погледи на безумно влюбен

Скрит текст:
Тази вечер Аси много хубави епизоди имаше, харесаха ми и Мурат и Туба, еми много си го бива да е влюбен, защо ни лишава от това удоволствие

# 35
  • Мнения: 12 834
Да бяха фотнали и Мурат до нея

# 36
  • Мнения: 8 463
Мдаа нямаше да е лошо да ги снимат двмаката.Аслъто как е заголила краченце самооо и какъв висок ток е обула   smile3521.Ей тъй да я обличат в Сускунлар,ще отвее новото маце като стой та гледай .
Скрит текст:
И аз гледах Аси.Наистина са чудесни двамата.Асито много хубавко си гледа мъжа въпреки че му е сърдита  smile3521.Ели не се отчайвай и тук може да метне някой влюбен поглед Мурат newsm17



http://youtu.be/_2kO6L422c8

# 37
# 38
  • Мнения: 12 834

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 06:21 от eliNIM

# 39
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Вече сте прегърнали възглавниците, или каквото друго има под ръка newsm78 Joy Joy Joy

Ринка, спретнала си ни нова темичка! Благодаря!



Ени, хубави клипчета си ни намерила smile3501

Ели, много хубава фотосесия на Аслъ!
Хубавица си ни е тя Peace

Гледам и нов постер за втори сезон са ни приготвили от ТВ Шоу. Актуален.

Че и Ирфан са изловили на снимачната площадка.
Ама този човек да не се е посветил на бога, да изкупува греховете си newsm78
С тази брада май още не е излязъл от предишната си роля Thinking
/Впрочем снимките на филма свършиха - имаха някакво празненство за финал. И обявена дата за екран - 14.12./

И за край да кажа две думи за трейлъра. То май в началото само аз и Ени си казахме мнението, а защо се е разбрало че всички го харесват - не знам newsm78
В добавка - за мен нито е хубав, нито е лош. Но е интригуващ и впечатляващ. И мисля имащ за цел да представи новата героиня - жена, на която не и пука от нищо. И в този мъжки свят по мъжки се справя с проблемите и не се притеснява от нищо. А това, че не е естетски е вярно.

Ванина, твоят колаж с Еджи и Аху пред отворените врати го видях в един от профилите на Берк.
И те са го харесали Peace



Май много се разлях и е време  и аз да  smile3524

# 40
  • Мнения: 12 834
Добро утро!

Лек и успешен ден!

Скрит текст:

Снимки от фестивалът в Берлин[/b][/i]



# 41
# 42
# 43
  • Мнения: 12 834


Seher Vakti 2005г



# 44
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Ели,  Hug благодаря за кафето и снимките на Берк!
Нашите пак са на фокус в социалните мрежи:




http://televizyongazetesi.com/suskunlar-dizisi-oyle-bir-tanitim- … edemezdik_6_58182

Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт