Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 940
  • 722
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 29
Момичета, вие при кого правихте БХС изследването? Питам, защото сега звънях в Девата и ми казаха  - преглед и БХС - 94лв. Някак много ми се виждат  #Crazy Преди две год. се следях при друг док и той ми направи ранната ФМ и ми взе кръв за БХС и всичко ми излезе 40лв. От тогава до сега възможно ли е цените да са толкова вдигнати?  Thinking
Аз направих в 12 г.с. - гинекологът, при когото ходя на ЖК, измери гънката, видя носната костица и ми написа бланка за ФМ. С тази бланка отидох в лаборатория Лина (в "Зорница"). От там ми взеха кръв и я пратиха в Генетичната лаборатория в София. Взеха ми около 60 лв. за ФМ.
Въпросът е, че на УЗ-апарат, на който ми мериха гънката, не се вижда добре и затова гинеколозите от ЖК избягват да мерят за ранния БХС, а за втория няма проблем.
Най-добре питай твоя лекар  newsm10

# 151
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Бая са ги вдигнали цените за БХС в МД. Аз 2010 г. си правих и бяха наполовина.

# 152
  • Мнения: 39
Кашпичка,Mirela Filcheva ,благодаря ви за отговорите Hug
Доки предлага да ми прави секцио д-р Добрин Иванов.Не бях чувала за него.След обед имам отново час при моя док да обсъдим приемането ми.
А катетъра кога го махат?То е ясно,че ще си направя хигиената преди да постъпя,но корема ще трябва ли и него да избръсна?Клизма правят ли?

# 153
  • Мнения: 6 708
А кой е твоя доктор, ако не е тайна Grinning

# 154
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Даная,за д-р Иванов съм чувала само хубави работи  Peace Две мои приятелки са раждали при него и са доволни.

# 155
  • Мнения: 39
Даная,за д-р Иванов съм чувала само хубави работи  Peace Две мои приятелки са раждали при него и са доволни.

Дано,дано  Praynig

# 156
  • Мнения: 6 708
Можеш да си подготвиш помпата за кърма и компреси за гърдите, сутиен за кърмене и гащи за теб.Аз след като се качих на 3-ти етаж си сложих боксерките и ги свалях само за визитация. Peace

Успех утре и мисли само позитивно, всичко ще е ОК Hug
А момента в който ще видиш бебче е най-щастливия Heart Eyes

# 157
  • Мнения: 39
А кой е твоя доктор, ако не е тайна Grinning
Изобщо не е тайна Simple Smile - д-р Ганчев

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 231
Аз искам да отида на отворени врати в МБАЛ, на коя дата точно е и от колко часа. Ходих в Черноморска болница искам да вида как е и в МБАЛ.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 255
  bouquet

# 160
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз искам да отида на отворени врати в МБАЛ, на коя дата точно е и от колко часа. Ходих в Черноморска болница искам да вида как е и в МБАЛ.
Как е в Черноморска?

# 161
  • Мнения: 150
Аз искам да отида на отворени врати в МБАЛ, на коя дата точно е и от колко часа. Ходих в Черноморска болница искам да вида как е и в МБАЛ.
всяка сряда от 13 часа без предварително записване

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 613
danaya80 успех утре Hug

# 163
  • Бургас
  • Мнения: 231
Черноморска  е новата в Меден Рудник

# 164
  • Мнения: 375
Благодаря на всички за отоговорите   bouquet Нямам възможност да пътувам нито до София, нито до Варна. Звънях в Лина да питам и ми казаха, че преди са взимали кръв за изследването, но вече не. Close Звънях в Черноморска, там правят само ФМ при др Ризова, в Лайфа пък нищо не правят. Явно ще трябва да помоля моя док да ми направи ФМ и да измери каквото трябва, а БХС-то ще е в ДМ. В "Геника" в София бях звъняла за други изследвания, които трябваше да правя и питах и за БХС, но ми казаха, че трябва кръвта да е в хладилна чанта, което ме затруднява и се отказах. Утре съм на преглед, дано всичко мине добре, че съм в 10 г.с., а от няколко дни имам болки в кръста от време на време и съм във филма да не са контракции  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт