Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 926
  • 722
  •   1
Отговори
# 450
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ами аз съм си записала час за д-р Янев края на месеца и предполагам че там ще ми направят тестовете,ако той прецени.В ДМ на ценоразписа им пише тест за упойки-50 лв.Дано няма проблем,че си държа за епидуралната!  Rolling Eyes
Спокойно, дори и да си алергична към едно вещество, към друго може и да не си. Има различни упойки за обща и за локална анестезия. Въпреки, че аз категорично исках спинална упойка ми направиха всичките тестове - и за пълна и за местна упойка, плюс различните болкоуспокоителни, преспивателни и т.н. медикаменти, които се вливат по време на операциите. А и нещо друго, при алергични пациентки се изписва аериус, противоалергично лекарство една седмица преди операцията. В денят на раждането пък се слага инжекция противоалерггично лекарство и след това чак се бие упойката.

# 451
  • Мнения: 29
Относно Йога за бременни:
Скрит текст:
При желанието на няколко бремелинки се организира курс по йога за бременни в център "Хридая". По имейла получих следното писмо: Здравейте, можете да се включите в йога за бременни в понеделник от 16ч. Моля да ми се обадите или да потвърдите на този и-мейл присъствието си. Еднократните посещения са на 7лв., карта за 4 посещения - 20лв. (

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 231
Някой може ли да препоръча детски ортопед.

# 453
  • Мнения: 96
Някой може ли да препоръча детски ортопед.
Те са двама - Колев в Света София, при него може с направление да се отиде, и Христов в к-с Зорница при него се плаща ехографа и не може с направление. Peace
Аз водих сина ми при Колев и съм доволна. Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 12:23 от Beauty_bs

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аз от д-р Христов съм много доволна  Peace

# 455
  • Мнения: 29
Пак за йогата за бременни:
Скрит текст:
Йога центърът се намира в залата на Проектанска (до х-л Космос). Мисля че на последния етаж. Там има портиер, който да ви опъти. Има асансьор Simple Smile. Ходи се с удобно облекло. Обувките се остават пред вратата и се тренира бос или по чорапи. Има съблекалня, баня и wc. Не се носят постелки - там има достатъчно.

# 456
  • Мнения: 25





   
   
Re: Бургаски майчета - 11 тема
« #450 Четв., 13 Септ. 2012, 20:43 »
   Отговори с цитат
kalina, v koq sedmica si??moje da te boli ot raztqganeto na matkata. Moje da pie6 no 6pa i ako ne ti mine ili prokarvi6 zadaljitelno se 4ui s dok. Izvinqvam se za latinicata                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Ами във 31-32 седмица съм,но беше странно...В смисъл досега през цялата бременност не ме боляло така,като се има предвид,че и подготвителни контракции имам но не са болезнени.Честно казано много се стреснах и като няма на кой да се обадя.Дано не се повторят и днес,че 2 поредни дни вече ги усещам.В краен случай или ще отида до Света София там кадето ме преглежда Бояджиев или до Спешното(дано не се налага),че нямам личен номер на доктора!!!  Tired

# 457
  • Мнения: 3
Привет и от мен! Секциото ми е насрочено и днес направих консултация с анестезиолога. Препоръча ми пълна упойка, по простата причина, че имам нисък хемоглобин и варианта за снабдяване с кислород на организма като цяло е по-добър при пълна упойка до 80%, а при локална е наполовина. Може би, наистина това е по-добрия вариант за мен, макар че твърдо исках да присъствам на първия плач на бебенцето ми. Дай Боже всичко да е наред с него и да се успокоя. Има още 10 дни до тогава, е ако няма изненади.
За д-р Минчев от ДМ също мога да кажа много положителни неща, имах възможността да се запозная с него, много приятен и приветлив човек, чувам че и добър професионалист.

# 458
  • Мнения: 150
didika76 , сигурно е странно, да знаеш, че рожденния ден на нероденото ти дете ще е 24 септември  Simple Smile Успех с раждането и възстановяването след това и да се похвалиш с едно здраво и красиво бебе  newsm10

# 459
  • Мнения: 74
didika76 ,желая ти всичко да мине добре. Ще имаш време да чуваш гласчето на бебенцето си честичко за напред Hug.Стискам палци  fingerscrossed

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 255
Някой може ли да препоръча детски ортопед.
Само детски не знам дали е,но аз мога да препоръчам д-р Налбантов от Лайф хоспитал

# 461
  • Мнения: 38
didika76 Сега разбирам защо и моята лекарка избра да съм с пълна упойка,поради същите причини като твоите може би.Пожелавам ти успех,всичко да мине нормално и да си гушнеш  едно здраво и мъничко човече! Simple Smile

# 462
  • Мнения: 3
Привет момичета  вчера  бях на преглед за установяване но ми казаха че не се развиват добре  нещата и  трябва да се прекъсне вечерта получих леко зацапване страх ме е и незнам какво да правя

 Tired Tired Tired

# 463
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не ти ли обясниха какво се случва, какво и защо трябва да се направи...
Обади се на лекаря си.

# 464
  • Мнения: 3
Да  каза  да  изчакаме  до петък за контролен ,но  не протичала нормално емриона бил много малък за седмиците в които  съм


 Sad Sad Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт