Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 985
  • 722
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 111
lina_bs 
Да,трябва документ от банката Peace Иначе ти издават карта от Инвестбанк и там ти превеждат парите.Днес се занимавах с тези работи и нямах документа от банката Close,сега ще трябва да се занимавам и с банки ooooh!

# 526
  • Мнения: 122
Днес станах кака!Мама роди секцио Гергана с мерки 3250 и 50см.Роди в новата болница в меден рудник!

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 10
Тета, честита сестричка! Да ви е жива и здрава! Днес една моя любима Гергана става на 1 годинка, така че това е дена на Герганите Simple Smile

# 528
  • Мнения: 29
teta014, честита сестричка! Да е жива и здрава!

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 7 339
Честита сестричка на кака Дони! На мама Тета14 бързо възстановяване!

Да и аз ходих днес до кметството и ги оправих нещата. Горе долу за колко време ще се изплатят парите?

# 530
  • Бургас
  • Мнения: 166
teta014, Честита дъщеричка!

Нека ти расте жива и здрава! Ще се радваме на включване с разказче за раждането!

# 531
  • Мнения: 74
teta014 ,  Hug
Да ти е жива и здрава рожбичката!

# 532
  • Мнения: 3
teta014 Честита дъщеричка, Честита сестричка! Да ви е жива и здрава, много, много да ви радва.

Сега моя разказ на МБАЛ Черноморска: Както вече казах, изключително съм доволна. Относно обстановката - ново, чисто, без излишен лукс, но достатъчно прилично и приятно. Има интернет, все още няма телевизори, но скоро и това щяло да има. За бебчо нищо не се носи, всичко си е от там, за вас също. Носите си само чехли и евентуално козметика, хавлийка, тоалетни принадлежности. При секциото бебчо ми го дадоха на третия ден, но дотогава ми го носиха, когато пожелаех да го видя, освен това всяка смяна от неонатологията минава за да ти съобщи какво е състоянието на детето и ако имаш някакви въпроси. След като ти го дадат на 3-ия ден го взимат само за къпане, смяна на памперси, а ако нямаш още кърма ти носят АМ. Относно упойката бях с пълна, защото ми изтекоха водите, а освен това анестезиолога ме беше предупредил, че при ниски стойности на хемоглобина като моите /98/ по-добър вариант е пълната упойка, защото се осигурява по-добро снабдяване с кислород от варианта спинална упойка. Целия екип са много готини, разбрани, внимателни и работят в услуга на пациента си. Храна за родилките също се осигурява, след секциото те захранват по малко и после нормална храна, която им я доставят от някъде - готвена, топла и вкусна. Относно кърменето, при мен на 3-ти ден ми слезе кърмата и детето вече беше при мен. Имах проблеми с гърдите, но с тяхна помощ ги реших, отпушихме каналите и нещата се оправиха. Изобщо всичко беше супер от грижите и отношението до приятната обстановка. И не са ми поискали 1 лев повече от обявената сума. Това е моят разказ... Ако имате възможност бих ви препоръчала да родите бебенцето си там. Във ФБ на МБАЛ Черноморска - Бургас има снимки.

# 533
  • Мнения: 1 111
lina_bs ,казаха ми,че след 21 октомври мога да си получа парите Peace

# 534
  • Мнения: 12
Записвам се ..Simple Smile Днес родих в Дева Мария .... Дъщеря Simple Smile Благодаря на Гамишев и акушер Вангелова Simple Smile

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Записвам се ..Simple Smile Днес родих в Дева Мария .... Дъщеря Simple Smile Благодаря на Гамишев и акушер Вангелова Simple Smile

Честито! Да ти е жива и здрава!   bouquet Hug
И бързо възстановяване на теб!  Hug

# 536
  • Мнения: 17
teta014 Честита дъщеричка, Честита сестричка! Да ви е жива и здрава, много, много да ви радва.

Сега моя разказ на МБАЛ Черноморска: Както вече казах, изключително съм доволна. Относно обстановката - ново, чисто, без излишен лукс, но достатъчно прилично и приятно. Има интернет, все още няма телевизори, но скоро и това щяло да има. За бебчо нищо не се носи, всичко си е от там, за вас също. Носите си само чехли и евентуално козметика, хавлийка, тоалетни принадлежности. При секциото бебчо ми го дадоха на третия ден, но дотогава ми го носиха, когато пожелаех да го видя, освен това всяка смяна от неонатологията минава за да ти съобщи какво е състоянието на детето и ако имаш някакви въпроси. След като ти го дадат на 3-ия ден го взимат само за къпане, смяна на памперси, а ако нямаш още кърма ти носят АМ. Относно упойката бях с пълна, защото ми изтекоха водите, а освен това анестезиолога ме беше предупредил, че при ниски стойности на хемоглобина като моите /98/ по-добър вариант е пълната упойка, защото се осигурява по-добро снабдяване с кислород от варианта спинална упойка. Целия екип са много готини, разбрани, внимателни и работят в услуга на пациента си. Храна за родилките също се осигурява, след секциото те захранват по малко и после нормална храна, която им я доставят от някъде - готвена, топла и вкусна. Относно кърменето, при мен на 3-ти ден ми слезе кърмата и детето вече беше при мен. Имах проблеми с гърдите, но с тяхна помощ ги реших, отпушихме каналите и нещата се оправиха. Изобщо всичко беше супер от грижите и отношението до приятната обстановка. И не са ми поискали 1 лев повече от обявената сума. Това е моят разказ... Ако имате възможност бих ви препоръчала да родите бебенцето си там. Във ФБ на МБАЛ Черноморска - Бургас има снимки.

didika76, благодаря за хубавия отговор. Наистина ни вдъхна надежда и се радвам за добрите отзиви за болницата и добрите ти впечатления. Явно хората работят по начин, доста по-различен от това, на което сме свидетели напоследък из бургаските болници.
Доколкото разбирам, Д-р Ризова ти е правила секциото и предполагам, че тя ти е следила и бременността. А относно упойката - беше писала по-напред, че те е преглеждал и анестезиолог, къде си направи прегледа - в Черноморска ли? И как този анестезиолог е дошъл да ти даде упойка? Трябва ли да се заяви предварително? Аз също искам да се срещна по-нататък с анестезиолог, но не разбрах каква е системата?

# 537
  • Мнения: 74
HoBA , честито!  Hug
Желая ви здраве и само радостни мигове и на двечките !

# 538
  • Мнения: 29
HoBA, честита дъщеричка! Да е жива и здрава! По-нататък да разкажеш...

# 539
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 547
момичета за тези на които им предстои секцио с пълна упойка - останаха ми 3 флакона упойка Тиопентал - този вид го няма като внос в Бг от февруари и не ме питайте как съм си го осигурила .... Тиопентал-а по-бавно стига до плацентата и го водят по-щадящ . Ако някой иска да се възползва нека ми пише , защото е грехота да го хвърля при положение ,че ми коства много нерви и връзки да го намеря  ...3-те флакона ще стигнат за 3 операции ..

Общи условия

Активация на акаунт