Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 803
  • 722
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 105
Да не би вече д-р Хубчев да работи постоянно в Дева Мария. Питам защото преди само пътуваше в почивните дни и участваше в спешни операции

# 136
  • Мнения: 29
oHa3u и kalka,
честити бебчета, да са живи и здрави и много да ви радват bouquet!

# 137
  • Мнения: 6 668
Калка Hug В Черноморец сме още 1 седмица, към 09.09. се изнасяме към Бургас.
Ивайла си хапва, спинка и ака, малко поревава ама в рамките на нормалното.Пу пу Grinning
Как е Виктор /чудесно име, спомням си че се чудехте кое да изберете/, каката сигурно е на седмото небе Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 122
Гогова мама благодаря ти за поправката. Поне ти се ме разбрала.Мозъчето ми вече изключва.  Wink
oHa3u и kalka честити бебчета да са ви много здрави и много да ви радват.

# 139
  • Мнения: 38
oHa3u и kalka Честити ви бебчета да са ви живи и  здрави и много да ви слушат и да ви радват. Simple Smile

# 140
  • Мнения: 73
Да не би вече д-р Хубчев да работи постоянно в Дева Мария. Питам защото преди само пътуваше в почивните дни и участваше в спешни операции

Все още е така, миналата седмица звънях за час за ФМ, казаха ми че свободни часове за него има за 13.09.
Относно колко е добър в областта на кистите....пак стигаме до там, че за едни е добър за други не толкова. Мен ме оперира 2010г.от кисти и миомен възел, след това си проведох и лечението 4месеца за рецидив и след една година отново имах всичките неща накуп. Тази година май месец отново се опитаха да ме навият за операция пак да ми ги махат, но аз не се съгласих.  Гамишев дори започна да ми говори за ин витро и т.н............ Излязох от болницата, отидох при д-р Корнел (хомеопатия), изпих 8гранулки от хомеопатичните и към 20-ти юни забременях. Вече съм края на 3тия месец, кистите ми ги няма, остана само миомата.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 30
Момичета, не знам за какви точно кисти говорите и къде, но предполагам че става дума за кистите на яйчниците. Аз обиколих хиляди лекари, в Бургас и София.Все уж известни и много добри специалисти и тн, нищо лошо не бях чула за тях. Изпих един куп лекарства, получих окосмяване по лицето и тялото и резултат никакъв. Накрая си забременях съвсем нормално след като минах един курс с противозачатъчни и това беше.Сега живот и здраве ще се радвам на бебчето си януари месец.Дано всичко при вас бъде наред ....

# 142
  • Мнения: 0
МБАЛ Черноморска вече работи и на 1.09 се родиха първите две момчета Simple Smile Снимките може да видите във Facebook . Тъй като все още няма договор с касата, услугите се заплащат. Нормално раждане - 500лв.; секцио - 700лв. Бъдещите майки , които посещават училището, вече ги знаят Simple Smile Хубав ден на всички Simple Smile По-късно днес ще публикувам всички цени на АГ. Телефона на регистратурата е 056/707 606

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 230
Аз ходих на училището за бременни и там обявиха цена за нормално раждане 300лв, а сега пишете 500лв, доста голяма разлика.

# 144
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
МБАЛ Черноморска вече работи и на 1.09 се родиха първите две момчета Simple Smile Снимките може да видите във Facebook . Тъй като все още няма договор с касата, услугите се заплащат. Нормално раждане - 500лв.; секцио - 700лв. Бъдещите майки , които посещават училището, вече ги знаят Simple Smile Хубав ден на всички Simple Smile По-късно днес ще публикувам всички цени на АГ. Телефона на регистратурата е 056/707 606

Бихте ли казали имате ли детско отделение и освен д-р Хрусанова кои други лекари работят при вас ?

# 145
  • Мнения: 39
Мамчета,ще се наложи утре да ме приемат МБАЛ Бургас за секцио .Бях решила да раждам в Девата,новдигнах кръвно и доки иска да вадим бебо.Така,че реших в крайна сметка да съм в МБАЛ.Какво щеми е необходимо да нося за мен и бебчо,че нямам време да приготвям нещата.
Ще съм благодарна ако кажете и как протича секциото там.
Предварително ви благодаря!

# 146
  • Мнения: 6 668
Отиваш рано сутринта, приемат те, носиш всички документи.
Мен ме приеха към 7.45, правят запис на тонове и ехограф, сложиха ми катетър и ме вкараха в операционната. Бях с пълна упойка и докато се усетя и заспах, събудих се и видях на ръката си розова гривничка. Всичко приключи за около час и половина.
Преместват те в реанимация и там акушерките се грижат за теб, слагат ти системи, раздвижват те. Раздвижването става в деня след операцията, на третия ден те преместват на 3-тия етаж при родилите майчета, а на 4-тия ти дават бебето, на 5-тия те изписват, ако всичко е ОК.
Трябва да си носиш:
за теб- еднократни чаршафи /на мен ми трябваха поне 10 бр/, лигнин, кърпи, душгел, сапун, тоалетни принадлежности, аз си носих и термометър.
за бебе -памперси /около 4 за ден/, хавлиена кърпа /която никой не ми поиска и не знам изкъпаха ли я въобще/, камизолки /3 бр/, ританки /3 бр/, чорапки, мокри кърпички .
Можеш да си носиш и ментови бонбонки ако искаш.
Сега това се сещам, ако те интересува нещо питай Hug
Кой ще те оперира?

# 147
  • Мнения: 38
 danaya80 За теб:Лигнин,еднократни чаршафи за теб и за бебо,2 нощници(мин)чехли,тоалетни принадлежности(паста,четка за зъби,ластик за коса,сапун)Хавлия-2бр.Съвет от мен-нещо връхно,чорапи,хапчета или лукчета,тик-так нещо за гърло.мокри кърпи,салфетки.За бебчо:памперси-20бр.мокри кърпи,ританки,боденца,чорапки,ръкавички,биберон-залъгалка,лигавник,хавлия,пелени.Общо взето това е като за начало....после вече предполагам ще ти донесат принадлежности за кърмене,виличка,ножче не е лошо да си имаш малко шишенце с вода.Надявам се да съм ти помогнала може и да съм забравила нещо,но ....мисля че това е като за начало.

# 148
  • Мнения: 375
Даная, да мине всичко нормално и безпроблемно! Сигурно е голямо вълнението да знеш, че утре ще видиш малкото съкровище!  Hug  Grinning

Момичета, вие при кого правихте БХС изследването? Питам, защото сега звънях в Девата и ми казаха  - преглед и БХС - 94лв. Някак много ми се виждат  #Crazy Преди две год. се следях при друг док и той ми направи ранната ФМ и ми взе кръв за БХС и всичко ми излезе 40лв. От тогава до сега възможно ли е цените да са толкова вдигнати?  Thinking

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 30
Даная, да мине всичко нормално и безпроблемно! Сигурно е голямо вълнението да знеш, че утре ще видиш малкото съкровище!  Hug  Grinning

Момичета, вие при кого правихте БХС изследването? Питам, защото сега звънях в Девата и ми казаха  - преглед и БХС - 94лв. Някак много ми се виждат  #Crazy Преди две год. се следях при друг док и той ми направи ранната ФМ и ми взе кръв за БХС и всичко ми излезе 40лв. От тогава до сега възможно ли е цените да са толкова вдигнати?  Thinking


Не знам за Бс , но в София, аз си правих БХС в Майчин дом, директно в националната генетична лаборатория и беше 66лв. - 35 лв ултразвуков преглед, понеже аз нямах от предходния ден ме гледаха там , 28лв самото изследване, 2лв консуматив за взимането на кръв и 1лв превод.
Иначе питах и в други лаборатории там само за кръвта ми казаха 70лв..
Така че прецени сама ... това са тукашни софийски цени, предполагам че в Бс ще са подобни, понеже изпращат всичко тук в София...

Общи условия

Активация на акаунт