Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 893
  • 722
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 17
Jana _ilieva не си ли забелязала, че lechugitka е компетентна и разбора от абсолютно всичко, и ако не си на нейното мнение е готова да спори , без значение дали е права или  не Simple Smile
Момиче, аз в случая говоря от опит. Просто защото знам как се е случвало. Да, да кашляш евентуално може и да можеш, но да се напъваш е абсурдно Та ти дори не усещаш, кога ти се пишка. Но пък утре лично ще говоря с анестезиолог по темата, за да ми разясни за какво става въпрос и дали е възможно.

Анестезиоложката е казала, че може да се напъва и да се кашля и е дала пример с две операции - едната е за жените, които се напишквали, им правели спинална упойка за операцията, тъй като тогава трябвало да се напъват и втората е била за херния при мъжете, когато хирурзите ги карали да се напъват и да кашлят. Явно, това, че си неподвижен, не значи, че не можеш да напъваш. Предполагам, че изпозват различни концентрации, или дози на лекарствата за упойките, или слагат по-слаби упойки...все пак те са анестезиолози и това го правят по цял ден.

# 301
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
не се хабете  Peace

# 302
  • Мнения: 150
lechugitka, само не можах да разбера защо толкова се запали в този спор ( защото то си се превърна в това).Това, че сме родили по 1-2 деца в никакъв случай не ни прави специалисти по всичко. Нека си стоим по къщите и си гледаме децата - да бъдем майки, каквито всъщност сме. Както самата ти каза - всяка жаба да си знае гьола. Сигурна съм, че всяка една от нас има някой близък анестезиолог, с който да се консултира при необходимост. Аз лично имам близък роднина такъв, но не бих ходила да занимавам човека само и само да се наложа над форумските мами Peace

# 303
  • Мнения: 74
Ще побързам да направя рязък завой в темата , преди да сте се хванали за косите  fight

Коя от вас бургаски мами има опит с колички X- Lander и знаете ли магазин в Бургас където ги има в наличност , за да ги видя на живо?

# 304
  • Мнения: 96
Ще побързам да направя рязък завой в темата , преди да сте се хванали за косите  fight

Коя от вас бургаски мами има опит с колички X- Lander и знаете ли магазин в Бургас където ги има в наличност , за да ги видя на живо?
Аз съм с такава количка модел ХА и съм много доволна, количката е с големи гуми и е доста маневрена и макар да е 12 кг не тежи когато я буташ дори по нагорнище. Има ги в магазин Синди, срещу механотехникума и в магазин Слон балон в славейков.

# 305
  • Мнения: 6 704
Но пък утре лично ще говоря с анестезиолог по темата, за да ми разясни за какво става въпрос и дали е възможно.

Хайде говори, че да се успокоиш най-накрая Rolling Eyes пък и темата   Wink

# 306
  • Мнения: 74
Beauty_bs , благодаря ти много за информацията  Hug още днес ще се опитам да отида да ги видя.

# 307
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Но пък утре лично ще говоря с анестезиолог по темата, за да ми разясни за какво става въпрос и дали е възможно.

Хайде говори, че да се успокоиш най-накрая Rolling Eyes пък и темата   Wink

Предполагам, че сте поизнервени от хормоните... Аз не споря с никой, просто се интересувам. И, не, не съм раждала нормално, за отговор на който питаше по-нагоре.

# 308
  • Бургас
  • Мнения: 166
Аз също не съм забелязала някой да се заяжда и да налага мнение. И не виждам защо трябва да приемаме мнението на някого за миродавно и безропотно да  се съгласяваме без да си задаваме въпроси. В крайна сметка чрез дискусия се стига до отговорите. На мен определено ми е изключително полезно мнението на мами с опит и се радвам, когато го споделят.
И ми е смешен този двоен стандарт - първо масово се оплюва кометентността на бургаските лекари и специалисти, а в следващия момент трябва да възприемаме мнението на някаква анестезеоложка за чиста монета.

За количките - и аз гледах X lander. Има ги в аико и в синдито. Една мама от отчетната тема има такава, но триколка (не знам точно модела) и била изключително доволна.

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 420
Привет момичета! Вчера (08.09.) се роди малкото ми момченце - Петър. Родих секцио, в Девата, при др Гамишев HugОк сме с бебока, ще пиша повече нататък, че още се оцъфервам от операцията Hug

# 310
  • Мнения: 8
Честито Melly.G жив и здрав да ти е и много да те радва  bouquet

# 311
  • Мнения: 150
Привет момичета! Вчера (08.09.) се роди малкото ми момченце - Петър. Родих секцио, в Девата, при др Гамишев HugОк сме с бебока, ще пиша повече нататък, че още се оцъфервам от операцията Hug
Мели, честита ти рожбичка. Родила си на светла дата - малка Богородица - нека тя е покровителка на малкия Петьо.
На мама - бързо възстановяване  Grinning

# 312
  • Мнения: 38
Melly.G Честита ти рожба!  bouquet Да ти е жив и здрав малкия мъж и много да ви радва!На него пожелавам безгрижно детство!А на теб бързо възстановяване! Hug

# 313
  • Мнения: 25
Привет момичета! Вчера (08.09.) се роди малкото ми момченце - Петър. Родих секцио, в Девата, при др Гамишев HugОк сме с бебока, ще пиша повече нататък, че още се оцъфервам от операцията Hug

Честита рожба  Hug Да е здрав и палав малкия Петър, да расте безгрижно и щастливо дете и да радва всички около себе си smile3504
На мама Melly.G- скорошно възстановяване и само положителни емоции с бебока   bouquet

# 314
  • Мнения: 74
Melly.G , честита рожбичка! Желая ви да сте много здрави и щастливи и малкият мъж да прави мама и татако най-гордите родители!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт