Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 855
  • 722
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 30
tweetyto_bs, Дарина Стоева или както там още си смениш ника. Ами и на мен ми прави впечатление постоянното ти заяждане. Вдигна панаир в темите за Януарските мами заради фейсбук-групата, където междувпрочем също каза, че няма да се включиш и да пишеш, а гледам си редовна.
Хайде стига с тия "заплахи": Тук няма да пиша, тая или оная тема ще спра да следя. Ами като не ти харесва даден пост просто го подмини. И на мен не ми се нравеше как се развилня в отчетната тема, ама го отдадох на хормоните и не съм ти навирала постоянно мнението си.
Хайде със здраве и всеки да си изразява свободно мнението.
То след подобни забележки, дори да има някой доволен от Ризова, няма да смее да напише, за да не попадне под прицел. Нали уж идеята е да сме обективни и да събираме максимално много мнения, за да решим кое е добре и кое не за нас.
Мир  Peace

Мисля че ти си последния човек, който ще ми казва какъв ще ми е ника.
Относно какво пиша си е моя работа.. и както каза подминавай постовете ми...

# 361
  • Бургас
  • Мнения: 166
и аз не съм чувала хубави коментари за Ризова ,ама то при всеки е различно и всеки си има мнение.
А д-р Мърмарова не записва тъй като й е изчерпан лимита по ЗК за изследвания ,а като се запишеш за ЖК трябва да ти се пуснат такива , а ако не си по ЗК може и да те запише това незнам.

Не че нещо против Мърмърова като специалист, ама как може никога да няма направления! Исках да се следя при нея - можело само на частно, изчерпала направленията. След месец и половина, като реших да сменям гинеколога, пак й се обадих, отново същата песен - не приема записвания за ЖК. Моя приятелка искаше да се следи при нея - пак не можело (липса на направления).
Следи ли се някоя мама въобще при нея по Здравна каса?

# 362
  • Мнения: 12
Запишете ме и мен .. от Бургас , термин 05.10 , втора бременност , момиче ;  Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 18:10 от HoBA

# 363
  • Бургас
  • Мнения: 166
tweetyto_bs, Дарина Стоева или както там още си смениш ника. Ами и на мен ми прави впечатление постоянното ти заяждане. Вдигна панаир в темите за Януарските мами заради фейсбук-групата, където междувпрочем също каза, че няма да се включиш и да пишеш, а гледам си редовна.
Хайде стига с тия "заплахи": Тук няма да пиша, тая или оная тема ще спра да следя. Ами като не ти харесва даден пост просто го подмини. И на мен не ми се нравеше как се развилня в отчетната тема, ама го отдадох на хормоните и не съм ти навирала постоянно мнението си.
Хайде със здраве и всеки да си изразява свободно мнението.
То след подобни забележки, дори да има някой доволен от Ризова, няма да смее да напише, за да не попадне под прицел. Нали уж идеята е да сме обективни и да събираме максимално много мнения, за да решим кое е добре и кое не за нас.
Мир  Peace

Мисля че ти си последния човек, който ще ми казва какъв ще ми е ника.
Относно какво пиша си е моя работа.. и както каза подминавай постовете ми...

Аз нямам проблем с никовете ти  Laughing.
Номерът: "Тук няма да пиша повече, щото не ме кефите" и после на ново с нов ник е малко...   Mr. Green

# 364
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
и аз не съм чувала хубави коментари за Ризова ,ама то при всеки е различно и всеки си има мнение.
А д-р Мърмарова не записва тъй като й е изчерпан лимита по ЗК за изследвания ,а като се запишеш за ЖК трябва да ти се пуснат такива , а ако не си по ЗК може и да те запише това незнам.

Не че нещо против Мърмърова като специалист, ама как може никога да няма направления! Исках да се следя при нея - можело само на частно, изчерпала направленията. След месец и половина, като реших да сменям гинеколога, пак й се обадих, отново същата песен - не приема записвания за ЖК. Моя приятелка искаше да се следи при нея - пак не можело (липса на направления).
Следи ли се някоя мама въобще при нея по Здравна каса?
При Мърмърова и аз пробвах да се следя, но също ми отказа. Само на частно, а после и за това се отметна. И аз бързо се преориентирах.

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 30
tweetyto_bs, Дарина Стоева или както там още си смениш ника. Ами и на мен ми прави впечатление постоянното ти заяждане. Вдигна панаир в темите за Януарските мами заради фейсбук-групата, където междувпрочем също каза, че няма да се включиш и да пишеш, а гледам си редовна.
Хайде стига с тия "заплахи": Тук няма да пиша, тая или оная тема ще спра да следя. Ами като не ти харесва даден пост просто го подмини. И на мен не ми се нравеше как се развилня в отчетната тема, ама го отдадох на хормоните и не съм ти навирала постоянно мнението си.
Хайде със здраве и всеки да си изразява свободно мнението.
То след подобни забележки, дори да има някой доволен от Ризова, няма да смее да напише, за да не попадне под прицел. Нали уж идеята е да сме обективни и да събираме максимално много мнения, за да решим кое е добре и кое не за нас.
Мир  Peace

Мисля че ти си последния човек, който ще ми казва какъв ще ми е ника.
Относно какво пиша си е моя работа.. и както каза подминавай постовете ми...

Аз нямам проблем с никовете ти  Laughing.
Номерът: "Тук няма да пиша повече, щото не ме кефите" и после на ново с нов ник е малко...   Mr. Green

Ама всички от всичко разбират в този форум бе.. вие сте като лекари, психолози, готвачи, и какво ли още не.. само не и човеци... жалко за което....
писна ми от злобни жени... в този форум...

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Аз се разочаровах от д-р Драгнева.


Защо? Смятах при нея да ходя  Thinking

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И още нещо да питам - д-р Мъмърова работи ли в някоя от болниците или само в кабинета си? За раждане не може при нея или?

# 368
  • Бургас
  • Мнения: 166
Мърмърова работи само в кабинета си (където е и Гамишев). И не изражда, само лседи бременността. После евентуално може да те насочи към лекар.

# 369
  • Мнения: 60
Д-р Ризова е човекът! Хубаво е, който ти води бременността после и да те изражда, а за мен, тя е най-добрата в региона.
+1 за д-р Ризова
Заинтересованите да четат назад в темата, че  да не говорим едни и същи неща по няколко пъти Simple Smile
Някой каза нещо за страните на монетата, подкрепям на 100% Simple Smile

# 370
  • Мнения: 60
Да имах защото това е специалиста, който ми каза да забравя за деца... и искаше да ме изчисти... лекар... а хормоните са ми екстра... но.. явно лишените от време за себе си нервни дами ... намират поле за изява да се налагат тук над другите ама то така е като не става на друго място тук във форума скрит зад някакъв измислен ник Wink
Девойко, пий си хапченцата и питай твоя АГ тези хормони с какво можеш да ги укротиш малко!!!
На всеки пост за Ризова не пропускаш да апострофираш, а после се дразниш, че си споделяме положителното мнение!!! Странно, какво очакваш, всички да се съгласим с теб и да си мълчим, че сме доволни ли? Слизай вече от метлата!!!
Е, АЗ СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕЯ, ЗАЯВЯВАМ ГО ЗА ПОРЕДЕН И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ПОСЛЕДЕН ПЪТ!!!

# 371
  • Мнения: 3
Също - много съм доволна от д-р Ризова, мисля че е добър специалист със сериозен опит зад гърба си и не случайно съм се насочила към нея и за раждане.  Тя има страшно много бременни пациентки, което ми говори че все пак хората  я ценят и е доста търсен специалист. А ако някой пациент се държи нагло и аругантно с доктора си, няма как да получи отсреща мило отношение, то и аз да съм и аз така ще се отнеса.

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 152
Мон... аз съм карък и винаги ми се случваха някакви неща по празниците (великден- припадък; 24 май- болезнени контракции; не помня кога пак беше с чревни проблеми; а сега съм с гъби) и тя или не си вдига телефона или й е изключен... А сега за гъбите се бяхме разбрали да се чуем и да ми каже по телефона, но ... А аз съм за нормално раждане... И ходих при д-р Ризова. Заради д-р Драгнева се налагаше и на частно да ходя при д-р Хубчев.
Така че и аз съм + 1 за д-р Ризова.
Не си налагам мнението, имам познати които са много доволни от д-р Драгнева... просто аз не улучих...

# 373
  • Мнения: 73
И аз така - моята приятелка след доста проблеми си има здраво детенце благодарение на Драгнева, като ми потрябва и на мен АГ директно при нея, но ............. аз не останах доволна.

# 374
  • Мнения: 2
Привет!
Скоро не бях писала и чела, ама то интересно.../мой пропуск/!
На всички бъдещи мами - леко бременеене и успешен финал! Hug
Танче, благодаря ти, че продължаваш да се грижиш за темичката и че я "отглеждаш" все така грижовно!  bouquet
Целувки за Жорето!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт