На море в Гърция - 11

  • 93 718
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
И аз и семейството ми сме любители на Гърция (и не само) като дестинация за летни почивки. А сега през зимата темата ми действа много ободряващо и слънчево.

Събрах много интересна и полезна информация в поста на pepelia6kata за Санторини, благодаря! Мисля, че шансовете ни през 2013 г. да летуваме там са вече доста големи  Grinning

# 721
  • Мнения: 11 203
Вдигам темата с една добра новина за тези, които идват в Гърция от Югоизточна България - ГКПП Маказа отваря през март. След няколко отлагания по разни причини, този път да се надяваме, че това ще е последната и истинска дата...

# 722
  • София
  • Мнения: 1 255
Е дано наистина да е последната и истинската дата.

# 723
  • Мнения: 3 993
Цени на ранни записвания до 28.02.2013 за Сани Ризорт и Океания Клуб: http://www.bulpartners.bg/okeaniia-klub-i-sani-rizort--tceni-2012-13-1065.html

Някой може ли да ги коментира, в сравнение с миналогодишните как са, изгодни ли са с тези отстъпки. Не съм ходила, не мога да се ориентирам, гледам дати през м.май.
В единия от файловете, този за Сани бийч хотел и спа, пише, че тези цени на ранни записвания важат от 23.10.2012, сигурно тогава са ги пуснали...много рано newsm78

# 724
  • Мнения: 7 162
Някой може ли да ги коментира, в сравнение с миналогодишните как са, изгодни ли са с тези отстъпки. Не съм ходила, не мога да се ориентирам, гледам дати през м.май.
В единия от файловете, този за Сани бийч хотел и спа, пише, че тези цени на ранни записвания важат от 23.10.2012, сигурно тогава са ги пуснали...много рано newsm78
Сезонът в Сани приключва последната седмица на октомври и започва в края на април. Напълно е възможно цените за 2013г. да са от дата 23.10.2012г.
Със сигурност имам цени на ранните записвания от миналата година за Сани бийч клуб обаче, но все пак може да бъде ориентир. Ще поразгледам тази вечер дали имам цени и за хотела. Ще ги сравня и утре ще коментирам как са спрямо миналата година.
Който е заинтересован, нека ми посочи имейл на лични и ще му изпратя каквото имам за миналата година.

П.П. Тенденцията в последните години е цените в Сани Ризорт да се покачват.
Иначе, ранните резервации са много изгодни. Миналата година се възползвахме и сме много доволни. Peace

Последна редакция: вт, 18 дек 2012, 18:50 от Фран Джонсън

# 725
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Зная, че е коментирано вече сто пъти, но някой би ли обощил, дали всичките Сани-та /май са три/ си струват парите, подобни ли са като качество?

# 726
  • Мнения: 7 162
Зная, че е коментирано вече сто пъти, но някой би ли обощил, дали всичките Сани-та /май са три/ си струват парите, подобни ли са като качество?
Четири са: Сани Бийч Хотел 4*, Сани Бийч Клуб 5*, Сани Астериас Сютс 5* , Порто Сани Вилидж и СПА 5*.

Ние почиваме в Сани клуб и за нас това е идеалното място за почивка. Струва си всеки лев, който сме платили за да се чувстваме комфортно и да почиваме пълноценно.

В останалите три не сме отсядали. Като качество са подобни Сани Астериас Сютс и Порто Сани Вилидж.
Сани хотел е малко по-различен, изглежда ми пренаселен, не бих резервирала там.

# 727
  • Мнения: X
В Сани сме били в хотела по наши национални празници (и няколко дни преди тълпата от българи). Като цяло хотела е хубав и си отговаря на всяка една от 4-те си звезди. Напрактика го сравнявам с всички 5-звездни наши хотели и мога да кажа, че е една идея по-добър. Но.... ако планирате почивка по наши национални празници (и то в нисъск сезон) - става ужасно пренаселен и тълпата изнервя. Бяхме и няколко дни преди тълпата - спокоен и много приятен.

Затова тази година избрахме по Великден да сме в Клуба. По-отдалечен е от Марината, но пък по-спокоен и тих.

Вече има ранни записвания, но нямам спомен миналата година какви бяха точните цифри. Мисля, че има една идея повишаване.  Peace

# 728
  • Мнения: 3 993
Момичета, благодаря за коментарите.  Hug

Фран, разкажи още малко за Сани Клуб, моля те. По кое време на годината почивахте там?

Bliss, за Сани Клуб ли говориш? Тази година ли сте ходили там или възнамерявате през май 2013-та?

Някой може ли да сравни обобщено комплекса Сани и Океания клуб. Еднакво луксозни ли са, може ли да се каже кой е по-качествен, минуси, ако имат и т.н.

# 729
  • Мнения: X


Bliss, за Сани Клуб ли говориш? Тази година ли сте ходили там или възнамерявате през май 2013-та?



Ох, вече духом съм в 2013 г. Разглеждали сме го преди (Клуба), а за май 2013 сме и резервирали за там.  Peace

# 730
  • Мнения: 3 993
Браво бе! Кога успя и да резервираш!  Laughing
Ранно записване, предполагам? През агенция или?

# 731
  • Мнения: X
Браво бе! Кога успя и да резервираш!  Laughing
Ранно записване, предполагам? През агенция или?

Да!

# 732
  • Мнения: 3 993
Коя? може на лични, ако не искаш тук

# 733
  • Мнения: 287
  След като се бях простила с всички мечти за скорошна Гърция, нещата ми се подреждат така,че май ще посрещна 2013-та там. Радвам се като дете! И мечтая за лятото.....
  Параход, мерси за добрата новина за Маказа!   bouquet

# 734
  • София
  • Мнения: 721
 След като се бях простила с всички мечти за скорошна Гърция, нещата ми се подреждат така,че май ще посрещна 2013-та там. Радвам се като дете! И мечтая за лятото.....
  

И аз, и аз Simple Smile)
Дано да е по-топличко Wink

Къде ще бъдете?

Общи условия

Активация на акаунт