На море в Гърция - 11

  • 93 670
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 241
Ох, и аз, въпреки че вече мисля за другата година, за една седмица по Велкиденските празници и имам два разработени варианта (първият е за Епир близо до Парга, а вторият между Атина и Коринтския проток, за да покрием и Пелопонес), сега взех, че се загледах в една оферта за Тасос, макар че не си падам по такива организирани пътувания. Още се чудя. newsm78

Последна редакция: чт, 20 дек 2012, 15:26 от Chat Noir

# 736
  • Мнения: 287
 След като се бях простила с всички мечти за скорошна Гърция, нещата ми се подреждат така,че май ще посрещна 2013-та там. Радвам се като дете! И мечтая за лятото.....
  

И аз, и аз Simple Smile)
Дано да е по-топличко Wink

Къде ще бъдете?

  Край Александруполис ще бъдем-хотел Траки палас. Ходила съм в този хотел преди няколко години в командировка. Харесва ми, пък ни е и близичко.
  А вие надалеч ли ще ходите, pontes?

 

# 737
  • Мнения: 11 144
Ша Ноар, и двата са супер изкусителни, но на Коринт ще е значително по-топло по това време на годината.
Ако ще ходите в Парга обаче, непременно си направете ден-два в Йоанина (много я харесвам), че и Гревена е приятно място... Едни гъби там, дето не си ги купих, още ги сънувам! Ама не са халюциногенни гъби, ядивни са  hahaha

# 738
  • Мнения: 2 241
Параходnewsm10!
И аз затова клоня към по-южното място и отхвърлих още отначало Пелион като вариант за толкова ранно пътуване, струва ми се, че там ще е още по-студено в края на април - началото на май.
А и къщичката, която съм харесала близо до Атина, е точно на брега на морето със собствено плажче. Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 11 144
А и къщичката, която съм харесала близо до Атина, е точно на брега на морето със собствено плажче. Heart Eyes
Ауууу!!!
П.П. Ще ми я пратиш на лични, нали, нали, нали ще ми я пратиш? Няма да ходя по Великден, обещавам!

# 740
  • Мнения: X
ААААААААА не е честно. Пуска се в темата.  hahaha Joy Mr. Green Mr. Green

Моля, моля, моля! Ние по Великден сме в Сани, така че и ние няма ..... hahaha

# 741
  • София
  • Мнения: 1 251
И ние по Великден едва ли ще ходим, но и аз искам да видя къщичката пък. Така или иначе ми се иска догодина да подминем Халкидики и да се пуснем по-надолу.

# 742
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 923
И аз, и аз, и аз искам.  animal037

# 743
  • София
  • Мнения: 721
 След като се бях простила с всички мечти за скорошна Гърция, нещата ми се подреждат така,че май ще посрещна 2013-та там. Радвам се като дете! И мечтая за лятото.....
  

И аз, и аз Simple Smile)
Дано да е по-топличко Wink

Къде ще бъдете?

  Край Александруполис ще бъдем-хотел Траки палас. Ходила съм в този хотел преди няколко години в командировка. Харесва ми, пък ни е и близичко.
  А вие надалеч ли ще ходите, pontes?

 

В Атина. Надявам се да е празнично, че хората там са доста минорно настроени, ако мога така да се изразя. Все пак мисля, че ще е хубаво Simple Smile

Да си изкарате страхотно!

# 744
  • Хасково
  • Мнения: 5
Здравейте
Досега не съм посещавала Гърция. Попаднах на това http://www.studios-ioanna.gr/. Дайте моля ви отзиви за Вурвуру и мястото, ако сте го посещавали

# 745
  • софия
  • Мнения: 25 624
Здравейте
Досега не съм посещавала Гърция. Попаднах на това http://www.studios-ioanna.gr/. Дайте моля ви отзиви за Вурвуру и мястото, ако сте го посещавали
Има много отзиви за Вурвуру, а мисля и за тази къща. Пусни си търсачката. Работи и-д-е-а-л-н-о.

Параход, нова тема?

# 746
  • Мнения: 11 144
Мили момичета (и тук-таме момчета), пожелавам ви много незабравими мигове в Гърция - и не само - през идната година!


Заповядайте в първата гръцка тема за 2013-а!

Общи условия

Активация на акаунт