Мнение за спортен магазин

  • 25 657
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Те поне правят легален бизнес - а в продавалника е пълно с хора, които поръчват от Англия и после препродават за печалба


Това все пак е магазин, т.е. трябва да имат печалба за да съществува.

Има си начини за доста ниска доставка от Англия, в крайна сметка кой от където иска да си купува.

Е, то и хората, които предлагат поръчки и доставки, не го правят за хубавите ти очи, нали Wink И те трябва да имат печалба, но не плащат данъци и не поемат никаква отговорност - затова и аз мисля, че не са легален бизнес.

За това кой откъдето иска да си купува съм напълно съгласна Peace Когато има действително добри оферти, защо да не се възползваш от тях? Simple Smile

# 31
  • Мнения: 13
здравейте,искам да споделя и моето мнение относно sports. my mall.bg правил съм 3 поръчки до сега,1та си беше ок пристигна за 10 дни, за 2та обаче ми се скъсаха нервите,3тата очаквам утре да я получа днес проверих че е пристигнала,за 2та обаче,след като минаха 10те дни им звъня да ги питам къде се намира  доставката те ми отговарят че не е пристигнала ok чакам,след още 3 дни им звъня отново казвам номера на поръчката ще проверим и ще се обадим, чакам си аз да се обадят мина 1 час  няма обаждане звъня пак и на 20тия опит тъй като им дава постоянно заето им задавам същия въпрос относно поръчката какво се случва казвам отново номера и след което ми се отговаря че била пристигнала от англия но не била обработена и щели да ми я пратят когато е готова,,и да довърша след последното ми обаждане в което ме увериха да продължа да чакам пратката си казах  ок майната им още няколко дена какво толкова,и след около 20 мин след това ми звънят и ми се заявява че поръчката ми е отказана тъй като това което съм бил поръчал го нямало в англия на въпроса ми как тогава поръчката е била приета след като го е нямало налично, в сайта си стоеше на изчакава доставка което означава че са я приели, не можаха да ми обяснят.  и това е всичко

# 32
  • София
  • Мнения: 38 523
Ами когато си поръчваш сам, директно от Спорт Директ, всички тези неща си ги разбираш сам, а не минаваш през посредник. И СД ти пращат мейли, и можеш да следиш буса на доставчика ти.
В този магазин те си отговарят за всичко, но разбира се, и те работят с доставчик, който се бави.

# 33
  • Мнения: 2
Аз лично предпочитам да пазарувам от maximasport.eu, обаче зависи за какво става въпрос стоките са директно от вносителя.

# 34
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Не пазарувайте през този посредник, ако не ви се хвърлят пари на вятъра!  Naughty

Освен, че естествено чаках 2 седмици за доставката, в крайна сметка от 3 артикула, които уж бяха потвърдени, се оказа, че единият не пристигнал, а за другите два -  #2gunfire  #Cussing out  ooooh! !

Поръчани: спортни обувки номер 7 , а те изпращат - 5.5 !?

Поръчано: спортно долнище, уж марково и бла-бла хвалби, а идва нещо, на което единият крачол е голям номер, другият - по-малък!!!

Някакъв пълен абсурд и потрошени нерви с тези смешници от MyMall. Изобщо не си губете времето с тях! Вече две седмици никаква реакция как ще ми се върнат парите.   ooooh!

# 35
  • Мнения: 72
Днес получих поръчката си от Mymall.bg. Изключителна некоректност. Не стига, че ми изпратиха друг модел кецове, не този който поръчах, а и друг номер. Дори не благоволиха да се обадят при липса на модела. НЯма и да си помисля да поръчам повече от там!!!! newsm61

# 36
  • Мнения: 4 660
Днес получих поръчката си от Mymall.bg. Изключителна некоректност. Не стига, че ми изпратиха друг модел кецове, не този който поръчах, а и друг номер. Дори не благоволиха да се обадят при липса на модела. НЯма и да си помисля да поръчам повече от там!!!! newsm61
До сега каквото и да съм поръчала си е пристигало и много  съм доволна от качеството.
Вярно чака се но си струва чакането.
Пък и аз поръчвам една седмица преди да ми дадат заплатата Joy и това чакане ме устройва

# 37
  • Мнения: 9
Здравейте! И преди съм поръчвала от тях, и не съм имала проблеми.Но....
Поръчах на сина си "стоножки". Пратката дойде на 11-я ден. Отваряме и виждаме,че са ни пратили "бутонки"вместо "стоножки".
Отново куриер(върна се след 2 часа), поисках размяна(в петък, за да са при тях в събота); днес понеделник ми звъннаха, за да ме питат какво искам да правя(нищо,че след всичките разговори с тях, ме накараха да оставя бележка вътре с желанието си). Както и да е.В разговора подчертах,че не е редно да чакам за една и съща стока двойно повече време и че е редно да поправят грешката си своевременно.Отговорът беше, че има стандартно време.
Прибирам се от работа и си отварям имейла и виждам,че са ми потвърдили поръчката(нова са направили и отново са калкулирали сумата; надявам се да е просто стандартен имейл).Ще видим.Писах им на контакти два пъти,че вече ми писна да си говоря със служителките,а и то всеки път различни....
Ще пиша отново след като получа стоката.Само ще кажа,че връщането е за тяхна сметка(поне това)

# 38
  • Мнения: 1 459
имам доста направени поръчки от тях, никога не е имало проблеми.
Ако някой продукт не е наличен - хората се обаждат и поръчката се променя още при телефонния разговор. Ако продукта е объркан - при получаване на пратката се преглежда и ако не е ОК просто не се приема и не се заплаща.

# 39
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 769
Имам 15-тина поръчки от тях, винаги всичко е идвало в срок , даже и по-рано и е било точно. Само за едни маратонки на мъжа ми имаше проблем, не ми ги потвърдиха 2 дни. Като се обадих да попитам защо не са потвърдени, казаха че са свършили. Наистина ги нямаше на сайта им, както и на този на sportsdirect. Веднага предложиха алтернатива и поръчах други. Явно малшанс някой да ги вземе преди мен. Един път се наложи да връщам две грейки, защо ни бяха малки, взеха ги без проблем и ми върнаха парите по банка. Като качество нещата са ОК и цените не са високи. Има разлика в цените с английския сайт, но ако се наложи, връщаш лесно и бързо и до дни парите ти са по сметката.

# 40
  • Мнения: 5
аз съм поръчвала и не съм доволна! много чакане и накрая объркана поръчка

# 41
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!До преди 1-2 години пазарувах доста неща от Mymall.bg,но приключих с тях по обясними причини.Истината е,че те започнаха да ЛЪЖАТ с намаленията си.Давам пример:Пишат на детски маратони и на други подобни,че старата цена им била 81,99 която цена никога не е била такава,и от 1 година изписват намаления от 50% цена 43,99.След 1 седмица пишат намаление 80% пак на 43,99лв.И по Българските закони това е незаконно и подвеждащо.

Общи условия

Активация на акаунт