Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 5

  • 36 760
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 091
Хайде и аз в кюпа на суши маниаците.  hahaha Взех  ваучер и ми е много любопитно дали ще се хареса на мъжа ми,че той не е по такива гурме истории. Laughing
Има доста закупени.Мисля тази седмица в Събота да се възползваме,ако котка не ми пресече пътя.  Simple Smile
Този сет ще стигне ли за мезе на 2-ма души?Не говоря за наяждане,това е ясно.

# 121
  • Мнения: 2
Дайте някакви мнения за http://grabo.bg/himichen-piling-na-litze-s-naturalni-produkti-0mfqh5q Доволни ли сте от процедурата и отношението към клиентите. Благодаря предварително !

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Мерси за отговорите. Взех си ваучер за Вега теста - ще видим какво ще ми покаже и дали ще ми хареса  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 14
По принцип се сещаме да сложим зимните гуми чак като завали сняг,но тази година ще се сме готови от рано май с тая оферта  hahaha

# 124
  • София
  • Мнения: 13 154
По принцип се сещаме да сложим зимните гуми чак като завали сняг,но тази година ще се сме готови от рано май с тая оферта  hahaha

Eй, нямаш срам! То бива, бива реклама на Грабо, ама чак толкова! На процент ли си?

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Аз в последно време купувам само оферти на Грабо.  Rolling Eyes Ама не защото някой ми ги рекламира, на други сайтове нещо нямам доверие и в този ред на мисли полезно ми е да научавам за техните оферти.  Peace

# 126
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Танче, ама и аз основно от там давам линкове, защото ги харесвам като сайт и им следя офертите Embarassed

# 127
  • София
  • Мнения: 13 154
Танче, ама и аз основно от там давам линкове, защото ги харесвам като сайт и им следя офертите Embarassed

А купуваш ли едновременно от Пловдив, София и Бургас? Все си мисля, че не е нормално да имаш 14 публикации и само една от тях да не е реклама на Грабо. Освен това май потребителката пуска рекламата и се появява да пусне следващата, защото не за пръв път ѝ се прави забележка, а тя не реагира.  Wink

Иначе и аз купувам често от Грабо.  Laughing  Дори преди 3-4 дни реших да си спестя 2 лева като купя една торта от друг сайт, но след като не се "разбрахме", отново я купих от Грабо. Grinning

# 128
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вярно бе ....  ooooh! Сега се светнах, че и момичетата в бургаската тема я бяха сдъвкали точно за това. Нали пролетта пътувах натам, та сега следя и тяхната тема.

# 129
  • Мнения: 164
Недейте така,и аз купувам за 2-3 града оферти,защото пътувам постоянно Wink Laughing
По темата-искам да ви питам (тези,които вече са взимали ваучер за суши в Хепи),може ли да се вземе за вкъщи?Ще си платя кутията и лично ще си го взема,но ми беше интересно дали може или само на място може да се консумира? Simple Smile

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Моята приятелка е била в салон Диамант за подстригването за 5лв и не е останала въобще доволна. Измили и косата с вряла, после със студена вода, грубо дърпане на косата, цъфтежа въобще не е обран, след това и е излезнал много пърхот и сърбеж. Никога няма да посетя този салон!

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 40 792
Моята приятелка е била в салон Диамант за подстригването за 5лв и не е останала въобще доволна. Измили и косата с вряла, после със студена вода, грубо дърпане на косата, цъфтежа въобще не е обран, след това и е излезнал много пърхот и сърбеж. Никога няма да посетя този салон!

Ееее,стига де тъкмо сега си платих ваучера Confused

А някой да е ходил в този салон...http://grabo.bg/grija-za-kosata-za-noktite-ili-za-litzeto-05sws/ … 5288059/?dc=10138

# 132
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Моята приятелка е била в салон Диамант за подстригването за 5лв и не е останала въобще доволна. Измили и косата с вряла, после със студена вода, грубо дърпане на косата, цъфтежа въобще не е обран, след това и е излезнал много пърхот и сърбеж. Никога няма да посетя този салон!
Абе я стига глупости! Ходя в този салон повече от 2 години! В интерес на истината ходех при Маргото и с другото момиче не съм имала вземане - даване, но такова отношение никога не съм виждала! До колкото разбрах в момента другото момиче - Чефи, работи с още една, нова фризьорка. За нея нямам отзиви. Утре ще ходя, да видим как ще се справят.

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 40 792
Моята приятелка е била в салон Диамант за подстригването за 5лв и не е останала въобще доволна. Измили и косата с вряла, после със студена вода, грубо дърпане на косата, цъфтежа въобще не е обран, след това и е излезнал много пърхот и сърбеж. Никога няма да посетя този салон!
Абе я стига глупости! Ходя в този салон повече от 2 години! В интерес на истината ходех при Маргото и с другото момиче не съм имала вземане - даване, но такова отношение никога не съм виждала! До колкото разбрах в момента другото момиче - Чефи, работи с още една, нова фризьорка. За нея нямам отзиви. Утре ще ходя, да видим как ще се справят.

И аз така си мислех...И аз много харесвам Маргото,но...след като се върне пак ще я посещавам.Иначе ваучера е за Чефито май Wink

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Моята приятелка е била в салон Диамант за подстригването за 5лв и не е останала въобще доволна. Измили и косата с вряла, после със студена вода, грубо дърпане на косата, цъфтежа въобще не е обран, след това и е излезнал много пърхот и сърбеж. Никога няма да посетя този салон!
Абе я стига глупости! Ходя в този салон повече от 2 години! В интерес на истината ходех при Маргото и с другото момиче не съм имала вземане - даване, но такова отношение никога не съм виждала! До колкото разбрах в момента другото момиче - Чефи, работи с още една, нова фризьорка. За нея нямам отзиви. Утре ще ходя, да видим как ще се справят.

И аз така си мислех...И аз много харесвам Маргото,но...след като се върне пак ще я посещавам.Иначе ваучера е за Чефито май Wink
Чефито e била...

Общи условия

Активация на акаунт