Бебеправене- тема 12 - за повече хубави новини

  • 24 527
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 131
Лелеее, колко добри новини днес. Честито! Леко бременеене. А защо сте искали да се пазите? Ако помня правилно, си пробвахте за бебче, или греша?

# 706
  • Мнения: 231
Илюжънче, Иве, Толни и Веси, пожелавам и на вас да сте хвабаля яйцата на тясно този месец
и да сте ги пръснали от любов!!!! Hug Laughing Heart Eyes Hug Laughing Heart Eyes

Аз не мога много, много да влизам, че нали ви казах съм на една планинка и малко нета е несигурен, затова ще ви следя изкъсо през тела, но няма да мога да пиша!
Много се радвам за добрите новини в темата!
 
Веси, има една темичка "Първи признаци на бременността" и там съм чела, че може да се усетят толкова рано след О някакви признаци, особено когато много се наблюдава човек и когато отчита всяко едно нещо, затова  Peace  Peace стискам палциии!!!!!

# 707
  • Мнения: 326
Мерси,момичета.Аз на вас ви пожелавам тестче с две чертички и после безпроблемна бременност. 
Иначе май симптоми от седмица-две усещам.То не знам колко усещам,защото аз постоянно си имам периоди на разсеяност,умора и т.н. Та не е много нетипично за мен.

# 708
  • Мнения: 231
Аааа, чакай да предложа нещо докато имам нет:)
Предлагам една от новите ни бременни мами да пусне новата тема и да повлече краче,
че вече ни омръзна на ветераните да стоим тука- трябва да се дава път на
младежта Party Party
Целувки и чао!!!

# 709
  • София
  • Мнения: 8 131
Маци, чела съм я, но просто не искам да се надявам. Още е супер рано! Просто ми е интересно, специално това за глада сутрин, защото никога не ми се е случвало. А няма как да си внушавам, че съм гладна...

# 710
  • София
  • Мнения: 166

cherry_dream честито и на теб мила, само положителни емоции да имаш през бременността Simple Smile

# 711
  • Мнения: 231
Маци, чела съм я, но просто не искам да се надявам. Още е супер рано! Просто ми е интересно, специално това за глада сутрин, защото никога не ми се е случвало. А няма как да си внушавам, че съм гладна...

Мм, да, разбирам те,но все пак си е нещо ново и щом го изпитваш и гърдите те болят...Сега трябва да ги следиш за малки жлезички по ареолата. Ако се появят- бременна сииии!!!
Успех!

# 712
  • София
  • Мнения: 973
Веси, ето ти моите симптоми от миналия месец, които не съм си измисляла а съвсем реално и истиснки усещала, но накрая нещо стана и ... а бях толкова сигурна, че е станало, даже на 7мия ден имах спад...ноо уви не е бил моя месец  Peace http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=9633 … oginName=danchet0

# 713
  • София
  • Мнения: 8 131
Не искам да се вглеждам толкова много, за да не се разочаровам. Този глад ми се е случвал преди М., но сега е твърде рано, а и толкова рано сутрин.
За нещо като изпъкнали/видими кръвоносни съдчета по ареолата ли говориш?
Илюжън, аз нямам толкова много симптоми. само ужасни болки в гърдите и глад. Абе ще видим...Но вярвам много силно!

# 714
  • Мнения: 53
Ехеее  Grinning Честито и на двете бъдещи мами, дано всичко е ОК и след 9 месеца се радвате на най-сладките и здрави бебоци  Hug   bouquet Илюжън, Весе, ние и трите май сме за към края на месеца, дано имаме повод за радост  Praynig мен за момента нищо не ме боли и нямям никакви странни усещания,абе каквото такова.Ако не - др месец пак  Laughing

# 715
  • Мнения: 231
Не искам да се вглеждам толкова много, за да не се разочаровам. Този глад ми се е случвал преди М., но сега е твърде рано, а и толкова рано сутрин.
За нещо като изпъкнали/видими кръвоносни съдчета по ареолата ли говориш?

Не, за едни малки пъпчици, които се казват жлези на Монтгомъри и при бременност се увеличават и стават видими. Има теория, че те секретират масти и така подготвят зърното за предстоящото кърмене.Всяка жена има по една-две видими и без бременност, но ако има такава, те стават много и по цялата ареола.

# 716
  • София
  • Мнения: 973
Маци, чела съм я, но просто не искам да се надявам. Още е супер рано! Просто ми е интересно, специално това за глада сутрин, защото никога не ми се е случвало. А няма как да си внушавам, че съм гладна...

Мм, да, разбирам те,но все пак си е нещо ново и щом го изпитваш и гърдите те болят...Сега трябва да ги следиш за малки жлезички по ареолата. Ако се появят- бременна сииии!!!
Успех!
Аз такива имах миналия месец, малки бели пъпчици но само за 1 ден, на другия вече ги нямаше...

# 717
  • София
  • Мнения: 8 131
Разбрах. Аз наистина си имам 1-2 по принцип.
Илюжън, да не би да е имало при теб оплождане без имплантация?
П.П. Гледам, че ти се е вдигнала температурата.

# 718
  • Мнения: 231
Да, пише, че може да ги има и без бременност- 1-2 жлезички, но при бременност стават много.

# 719
  • София
  • Мнения: 973
Не знам какво е имало... така и не си направих тетс, но и не искам да го мисля, минало е вече, а и след като така е станало - явно така в трябвало  ooooh! Когато видях спада в БТ на 7ми ден, питах Денис, тя каза, че това е имплатационен спад или втория пик на естрогените (едно и също е) и все си мислех, че се е получило, но явно не е било  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт