Бебеправене- тема 12 - за повече хубави новини

  • 24 547
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Добро утро, момичета!!!
И аз да си изкажа мнението за ЛФ.
Дължината и е между 12 и 16 дни, като за усреднено се считат 14  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 8 131
Добро утро и мерси за кафенцето.
Такааа, вече официално съм си с М. А относно това, че О. ми е била скоро, по вероятни е нещо да не ме се разбрали с тестовете, защото симптомите на О. си ги имах точно преди около 2 седмици. Така и така тоя циктл е тотално объркан. Според мен няма смисъл д правя изследвания, защото вече 3 пъти изследвахме хормони и мерихме фоликули.
Продължаваме напред. Явно бебо чака да се нанесем в новия апартамент и тогава да идва! Няма да ми спести нищо от чистенето, ей...мислех да се поглезя малко!
Усмихнат петък на всички!

# 32
  • Мнения: 139
valensiqna сега погледнах графиката ти... колко дни ти е Ц  n
Добро утро.Цикълът ми е 28 дни и е точен като часовник.

# 33
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 926
Добро утро и от мен! Как сте, девойки?
Алекс, благодаря за новата темичка. Виждам, че е момичешка, а аз искам момиче, мъжото момче, но каквото е, само да стане.
Тонилив, благодаря за кафенцето, сега ще си спретна и аз едно, че много ми се спи, а снощи заспах рано рано, веднага след  luvbed. Мисля, че каквото сме направили, направили. Днес ми е 16ти ден от цикъла, а и симптомите минаха, така че каквото такова. Ще видим около 10-12.09 какви сме ги сътворили. Сега като симптом ми останаха само напомпаните гърди и страшната умора - имам чувството, че ще заспя на бюрото както си седя.
Весето, Галиа, D`n`chilita,  Hug. Следващия път, момичета. Ще стане, няма къде да ходи.
Добре дошли и на новите момичета - успех и да не се задържате дълго в темата.
Аз да се похваля - поръчахме си новата спалня с милото и другата седмица ще творим, да видим как ще я сглобим, че и двамата сме лаици в областта.

# 34
  • Мнения: 10
Добро утро момичета! Дано ни е на късмет новата темичка и това много ми хареса - септември ще бъде май  Laughing  Днес цикъла ми се нормализира почти, благодаря ви, че ме успокоихте, явно жегите си казаха думата. Снощи тотално се бях скофтила, и Марго и при нас скандали, и разбира се не конкретно за бебеправене ами за всякакви други тъпотии. Само дето аз си знам, че поне при мен всичко се върти около бебетата  Crossing Arms

Момичета, почти идва ред на летните бебета а какво по-хубаво от това Hug Лятото на 2013 ще си бутаме количките по парковете и ще се кефим, ще видите Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 360
Добро утро и от мен момичета, незнам дали темичката е момичешка или момчешка, но знам, че е време да я напускаме  baby_neutral

Сутринта се чух с доки относно моя проблем, било е биохимическа бременност и точката е спряла да се развива, но ми каза, че ще го считаме за малшанс и да продължавам напред. Сега чакам да свърши и почваме с нови сили Simple Smile Много искам на рожденият ми ден вече да има едно малко чудо в коремчето, това би бил най-прекрасния подарък за мен. Целувки от мен и един прекрасен завършек на така тежката седмица  Hug

# 36
  • Мнения: 370
Момичета, почти идва ред на летните бебета а какво по-хубаво от това Hug Лятото на 2013 ще си бутаме количките по парковете и ще се кефим, ще видите Simple Smile

Ех, че положителноооо  Mr. Green точно така трябва да се разсъждава   bouquet
ivka03 , стискам палци да сте сътворили чудото  Hug Успех в сглобяването на спалнята!!! После може да ни я покажеш, че аз моята хич не я харесвам и все се каня да я сменям ама не остава ред...

Весе  Laughing, разсмя ме... ремонтите и смяната на жилище са такова главоболие и хамалогия и бач... ама после е голям кеф!  Mr. Green и си заслужава! Бебчо си има явно претенциите и си иска всичко да му е наред, че тогава да се появи  Mr. Green
Сега ще се поровя из нета да прочета що е то мерене на фоликули, че ме е срам да питам  Blush

# 37
  • София
  • Мнения: 8 131
Ами, Тони, трябва и чувство за хумор. Не става иначе.
Фаликулите се мерят с вагинален УЗ, за да се види дали има овулация. Мерят се няколко поредни дни от месеца, за да се види как нараства доминантния фоликул, пука ли се и кога.

# 38
  • Мнения: 227
Добро утро и от мен,запис в новата тема,дано да ни е на късмет  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Усмихнат ден на всички и горе главите  Hug Hug Hug Hug

# 39
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 926
Ще я покажа задължително. Мъж ми отсече - много скъпа, златна ли е? Всъщност за трикрил гардероб до тавана, скрин с три чекмеджета, легло за матрак 160/210 и две нощни шкафчета - 915 лв. без механизмите и матрака. На мен ми се вижда приемливо. Цветът е този . Много си го харесвам, ще видим като се сглоби на какво ще прилича. Ламинатът е много светъл, подобен на светлото на декора на мебелите.

# 40
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!!! Дано новата темичка ни доне се много  fertilization EFP  preggo а защо не и  stork-girl stork-boy
Ползотворен ден   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 360
Момичета, попаднах на едно много сладко клипче, за това как се пратя бебета и искам да го споделя с вас  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=MsBMG-p1HDM

# 42
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, попаднах на едно много сладко клипче, за това как се пратя бебета и искам да го споделя с вас  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=MsBMG-p1HDM
Жалко, че съм на работа и не мога да гледам клипчета. Довечера непременно ще го погледна.
Ивка, честита спалня. На мен ми се струва малко скъпичка, че нали и ние сега обикаляме за мебели, ама вие си знаете. Да си направите едно сладко бебче на новата спалня! Wink

# 43
  • Мнения: 106
Цоп и аз да съм в новата тема. Докато се усетя и сте изписали няколко странички. smile3532

# 44
  • Мнения: 10
Момичета това е едно видео, което много ме развълнува и за това реших да го споделя с вас.. Магията на създаването на новия живот   ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт