Да преправим старите мебели с любов - 16 тема

  • 81 353
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 101
Е, не е истина  Laughing : http://prodavalnik.com/stelazhi-za-vino-ot-drveni-paleti-i8588613

Продават и авторска етажерка от палети за 120 лева  Crazy

# 661
  • Мнения: 22 867
Е, не е истина  Laughing : http://prodavalnik.com/stelazhi-za-vino-ot-drveni-paleti-i8588613

Продават и авторска етажерка от палети за 120 лева  Crazy

Вече за 180! Laughing

# 662
  • хасково
  • Мнения: 290
Някои си мислят че са открили топлата вода.

# 663
  • Мнения: 101
Стелажът за вино е 180лв. Ето я етажерката за 120 лева -

и...
лампа ц200 за 200 лева - http://www.indesign-bg.com/images/lampa_CE_-200_1.jpg

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
 Shocked Money
Оставам безмълвна, не знам как да коментирам такова изхвърляне.

# 665
  • Мнения: 8 999
Barbabeau , ти онагледи моята мечта! Ето сега знам какво точно искам. Гений си, няма спор. И в дизайна, и в изпълнението. За факта, че централна  холна маса е супер неудобно, супер неергономично и супер пространствозапълващо, без да е функционално, съм се сетила отдавна /от десет години нямам такава/. За това, че е по-добре да има странични помощни масички /колкото е необходимо/, наместо една в средата, която непрекъснато да заобикаляш, а и при всяко отпиване от напитката и тръскане на цигара да се навеждаш напред, също съм се сетила. ОБАЧЕ! ОБАЧЕ за това чудо на колелца, за тази унаклно ненатрапваща се мебел с толкова много функции и толкова голям обем .... шапка ти свалям! Бързо трий снимките, че нищо чудно утре да се появят подобни на баснословни цени. Явно нашият брътвеж тук се следи особено осторжно и хората се втурват да правят бизнес. За тяхно щастие има пък други хора, които харесват този стил, но си нямат и представа, че това е лесно изпълнимо, а и че много го правят - съвсем сами и срещу минимални средства.
Боже, само като си помисля - едно пале струва между 5 и 10 лв! 180!!! Как пък не!

Искам да насоча вниманието на всички към моето сиротно скринче:

http://prodavalnik.com/retro-shkaf-i9849291

За всички готини мацки от тая тема е безплатно! /Само срещу обещание да покажат тук резултата от префасонирането./

# 666
  • Мнения: 677
Пу за мен Grinning

Байбиби, сериозно ли е твое, може ли да ти звънна Peace

# 667
  • Мнения: 8 999
Момичета, много спешен въпрос ooooh! Има ли някой, който е работил с масло Osmo, цвят ТИК или ОРЕХ? Интересува ме дали първия червенее, а втория жълтее. Поръчах си ОРЕХ, но по пътя на връщане си мислех през цялото време, че май ще е много жълт. Следващия възможен цвят е ТК, но на мострата ми се стори много червенеещ и затова не го избрах. До час мога да сменя поръчката, а не съм сигурна. Ще омаслявам необработен чам на покрив със стени стари тухли, леко червени.

Моля, помогнете ако имате информация!

За жалост късно виждам твоя въпрос. ОРЕХ също е леко червеникаво. Нанеси пестеливо! Ако ти червенее и не отговаря на очакванията ти, може след това съвсем леко да нанесеш един съвсем тънък слой от АБАНОС /3161/ и та душираш червеникаво-жълтеникавото. Подозирам обаче, че върху чам цветът ОРЕХ ще стои добре и ще се върже с дограмата ти.

Ема, абсолютно съм сериозна. Тъй като първо го предложих на СедеФка, ама тя не можа да се организира или има някакви други съображения, то вече нищо не ме задържа да го споделя с друг. Ще се радвам да попадне в добри ръце, които да го обгрижат, а след това да му се радват и да го обичат. Имах големи планове за това скринче, ама апартаментът ми се оказа малък. Като се вземе предвид, че в момента в хола си държа две бюра на склад, които чакат да ги обработя, а също и да се разкарат старите бюра от стаите на децата, това скринче ми идва малко в повече. Мъжът ми, който иначе е кротък и много ме подкрепя в дивите ми планове и осъществяването им, вече започна да мрънка. Съвсем тихичко мрънка, ама чувствам, че ако освободя пространство, изнасяйки туй мебелче, ще бъде много доволен.
Само желаещите да имат предвид, че се намира на четвърти етаж, без асансьор и не е много леко.
Ема, ако ти го вземеш, ще съм особено щастлива.

# 668
  • Мнения: 608
  Аз се включвам само да кажа едно голямо браво за идеята на Барбабо!   bouquet А и боядисано така, че е в "маскировъчни дрехи" до стената  Laughing Супер, наистина ме зарадва.
Обмислям дали да взема едни старички мебели от явор (май), които освен да се ремонтират май трябва и да се прекроят. И трябва да реша бързо, че ще ме хване есенната летаргия  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 6 300
Бързо трий снимките, че нищо чудно утре да се появят подобни на баснословни цени.
Хехе, мъжът ми още отдавна ми каза: "започвай серийното производство" Laughing , обаче според мен едно такова шкафче трябва да е много добре съобразено с размерите на конкретния диван, зад който ще се крие, за да бъде успешно.

Много благодаря за комплиментите. Simple Smile

# 670
  • Мнения: 677
Байбиби, имаш ЛС Simple Smile

# 671
  • Мнения: 1 070
 Това ми вдъхна супер идея и за поставка за обувки.

Скрит текст:

# 672
  • Мнения: 305
Barbabeau newsm09 newsm74 не можах да намеря ръкопляскането. Приеми, че го има.   bouquet

# 673
  • Мнения: 481
Barbabeau, ти си гений  Hug, патентовай я!
 И аз нямям холна маса, ще крада идеи.

# 674
  • Мнения: 1 070
Barbabeau, много се възхищавам на сръчни жени като теб! Страхотен е шкафа, браво! Аз също съм правила някои мебели, но преди години когато имах инструменти и машини под ръка. Влюбена бях във талпите бук - много красиво дърво и след обработка са много грациозни чертите му. Предполагам имаш собствени снаражения за изработката на такива творения, аз направо си мечтая за цех и да правя разни неща, но е свързано със средства и в момента нямам така възможност. Чудила съм се защо по магазините продават само стандартни мебели, навсякъде едно и също, затова трудно харесвам нещо за дома си, не че е кой знае какво у нас, но обичам оригиналните и нестандартни изделия.

Още един път поздравления, страшна си! Дома ти е много хубав и уютен!

Общи условия

Активация на акаунт