ЧЕТВЪРТИ клас! - 1

  • 47 085
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • у дома
  • Мнения: 7 140
И ние имаме учебник, но за разлика от Светлето, аз не съм го виждала нашия - стои в училище.  Laughing
А,то и нашия стои в училище,при вторите комплекти учебници,но Светлето го е виждала,защото съм касиер на класа и аз купувах допълнителните помагала за целия клас-с малкия съм се зарекла такава грешка като касиер на класа-всяка година им давам ревизията за изхарчените пари и предложение ,който иска да се занимава,ама хич няма желаещи и вес ме оставят мен  #2gunfire или в настоятелството да не правя,ама да видим  Embarassed

# 736
  • София
  • Мнения: 5 560
Светле, според мен си супер за тая роля!  Wink Повечето хора не биха се справили.

А за часа на класа и Деян работят по тоя учебник с правилата.

Ели, вашата госпожа е страхотна!  Hug

Нашата също я препоръчвам (в 81-во г-жа Ива Станчева), особено за ученолюбиви момиченца. За не особено палави момченца също е ок. Като цяло създава страхотни навици на децата за учене, както и на техните баби, майки, татковци, по-големи братя и сестри  Mr. Green . Строга е в оценяването, но жената иска резултати и също е от генерацията, която си работи по утъпкани пътеки с изпробвани методи. Води ги на екскурзии и зелени училища. Не е повишила и един път тон на децата за тези четири години. (Имаха за два дни във втори клас една госпожа по заместване и децата се видяха в чудо от нейното крещене, тогава им направи впечатление). Възпитава ги строго, но с кротост. В очите на децата е с огромен авторитет. На зелените ги отглеждаше като майка. Миналата година имаше две дечица, които се бяха разболяли и тя ги беше взела да спят в нейната стая, давала им лекарства, дежуряла по цяла нощ като повръщали (друг е въпроса защо родителите не са си ги взели при това положение..., ама не за това е темата). С децата, които имат затруднения с материала, работи веднъж седмично по един час допълнително. Известна е в училището с това, че изкарва най-добре подготвените класове, с най-високи резултати на олимпиади, матури и т.н.

# 737

Общи условия

Активация на акаунт